Kučina garaža
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 35
  1. #1
    Baby Renault 4 Avatar od  Kucha
    Član od
    12.09.2012.
    Aktivnost
    14.07.2015
    Lokacija
    Varaždin
    Poruke
    35

    Kučina garaža

    Pozdrav!

    Nisam ništa pisao duže vrijeme jer mi je počeo faks, a istovremeno i radim... ...pa nisam imao kada... Ovu temu ću koristiti za sve svoje daljnje radove na četvorki. Dosta toga sam napravio u međuvremenu pa ću sad stavit i slike.
    IMG_0078.jpg
    Ono što se dogodilo u zadnja 2 mjeseca ću u sljedećem odjeljku ukratko napisati.

    Znači ovo mi je prvi auto. Uzeo sam ga na kredit, platio 10000 kn (oko 1400 eura). Očekivao sam da će bit savršen... Bar neko vrijeme, npr. do kad ga ne odplatim.

    Naravno, to mi baš nije ispalo po planu. Nakon 300-400 km, probušila se guma (šaraf). Nisam pridavao tome veliku pažnju. Ono što me mučilo, bilo je da sam auto mogao voziti jedino ako sam povukao čok za 1/3. Nakon 1000 km, počelo je lupanje. Dolazilo je od prednjeg desnog kotača. Izuzetno iritantno. Nisam imao novaca za popravak i nastavio sam voziti tako do nekih 1500km. Konačno mi puca film te odvozim auto u originalni Renault-ov servis na (besplatan) pregled. Tamo me obavijeste da mi je letva volana amen, otišao desni i lijevi ležaj, zadnja lijeva felga svinuta, a gume koje sam dobio s njim stare 11 godina te se dvije od njih spremaju puknut. Nemaju pojma zašto ga je nemoguče vozit bez čoka (i kad se zagrije poskakuje i ako se pritisne gas do kraja se ugasi). Iznose jedinstvenu cijenu popravka od 7500kn (oko 1000 eura, ako koga zanima imam popis dijelova sa cijenama i cijenu rada + na ovu cijenu je stavljeno 45% popusta zbog starosti vozila).
    Nakon toga padam u potpunu depresiju. Svi snovi mi se sruše u sekundi, ali ubrzo se snalazim i nabavljam još jednu četvorku. Ova je 90 godište. Bila je službeno vozilo 17 godina. Vozilo ju je svaki dan barem troje ljudi. Redovito servisirana, ne zna se što na njoj nije zamijenjeno. Ima nova prednja sjedala. Naručena iz francuske (ovog momenta su već u mom autu). Redovito servisirana u ovlaštenom servisu. Nitko ne zna koliko je točno kilometara prošla.IMG_0080.jpg
    Tu cijelu pretvorim u dijelove i pospremim ih na tavan. Svi su u patentnim plastičnim vrećicama na kojima piše što je što. Velik dio dijelova je bio nov. Ta četvorka i trenutno stoji u bakinom dvorištu. Potrebno joj je skinuti još zadnje amortizere, rezervoar, zadnja bočna stakla i neke sitnice. Nekoliko sati posla.
    Prije kojih mjesec dana (nakon 2300km) konačno sam našao vremena (jedan vikend) i zamijenio letvu volana. Stavio sam gotovo novu (sa novim manđetama i kuglama volana). Auto ide savršeno koja tri dana, nakon toga počnem osjećati svaku rupu na cesti. Primjetim da su mi iscureli prednji amortizeri.
    Prije 2 tjedna dođem na posao, kad odlazim auto mi neće upaliti. Karburator se začepio. Imam kolokvije, u velikoj sam gužvi i konačno posustajem te zovem majstore. Ugrade mi novi karburator i srede mi apsolutno sve na autu što se srediti dalo. Kad sjedam u njega za 3 dana i vozim, ne mogu vjerovati kako dobro ide. Ide 6 puta bolje nego na dan kada sam ga kupio.
    Za 2 dana mi dolazi novi tepih za auto. Idem ga montirati, pa odlučim jako detaljno očistiti cijeli auto iznutra. Tako skidam originalni tepih, skidam plastični i dolazim do katrana (ili što je to?) koji je bio zaljepljen, nalazim potpuno truli pod sa rupama veličine palca. Shrvan vozim auto u svoju garažu (u kojoj je svaki dan) i negdje po putu pokupim šaraf sa prednjim desnim kotačem. Uredno stavljam rezervni kotač. Kada sam došao do dijela gdje moram stavit drugi kotač gore, propada mi pod unutra, ali izdrži toliko da završim posao. Nalazim autolimara (na crno) koji me dobro opljačka, a kurac popravi. Na kraju sam s kolegom obnovim kompletno podvozje.
    Tjedan dana kasnije pokupi me bus na putu od firme do faksa. Nisam bio kriv, vozač je očito popio, i eto... Ošo zadnje lijevi blatobran. Da sam vozio brže bilo bi svašta. Autobusar mi daje cash na ruke i završimo priču.
    Stavljam gore drugi blatobran dok ovaj ne saniram (još uvijek ga nisam). Usput repariram 4 felge koje sam dobio đabe. Nakon toga stavljam zimske gume i odlazim na auto optiku (prošli tjedan) gdje kad majstor digne auto na moje i njegovo zaprepaštenje se iz lijeve i desne manđete doslovno izljeva ulje. Izgledaju kao da su porezane skalpelom (pretpostavljam majstori koji su mi savršeno složili auto su imali želju da im se ubrzo vratim). Ništa od auto optike. Prekojučer nabavim manđete. Spreman sam za posao, još da imam vremena bilo bi super...

    IMG_0123.jpgIMG_0124.jpgIMG_0125.jpg (evo i par slikica gdje se vidi retrovizor koji sam stavio s desne, prije ga nije bilo).

  2. #2
    Baby Renault 4 Avatar od  Kucha
    Član od
    12.09.2012.
    Aktivnost
    14.07.2015
    Lokacija
    Varaždin
    Poruke
    35
    Evo dodatnih slika četvorke koju sam nabavio za dijelove. Ostale koje ovdje neće stat, ću ih postavit u galeriju.
    IMG_0081.jpgIMG_0096.jpgIMG_0106.jpgIMG_0166.jpgIMG_0171.jpg

  3. #3
    Baby Renault 4 Avatar od  Kucha
    Član od
    12.09.2012.
    Aktivnost
    14.07.2015
    Lokacija
    Varaždin
    Poruke
    35
    Evo felga koje sam obnovio. IMG_0307.jpgIMG_0308.jpgIMG_0309.jpgIMG_0310.jpgIMG_0311.jpgObnovljene su na način da sam odstranio s njih svu hrđu, nakon toga ih namazao Ferosanom, pa je stavljen 2 komponentni špric kit i nakon toga srebrni lak.

  4. #4
    Baby Renault 4 Avatar od  Kucha
    Član od
    12.09.2012.
    Aktivnost
    14.07.2015
    Lokacija
    Varaždin
    Poruke
    35
    Evo kako sam montirao zvučni signal za svijetla (u slučaju da zaboravim upaljena svijetla, nakon što ugasim auto počinje pištati).

    IMG_0282.jpg(kutija s osiguračima)
    IMG_0283.jpg(donja strana kutije s osiguračima, ovo bijelo je zvučnik)

  5. #5
    Baby Renault 4 Avatar od  Kucha
    Član od
    12.09.2012.
    Aktivnost
    14.07.2015
    Lokacija
    Varaždin
    Poruke
    35
    Projekt 1. na kojem trenutno radim je reparacija zadnjeg desnog blatobrana koji je od udarca autobusa bio potpuno zgužvan. Izravnao sam ga, pošmirglao iznutra i izvana. Iznutra je već polakiran na crno, još je potreban samo bitumen, a s vanjske stra je potrebno još malo špric kita i nakon toga lakiranje. Evo slika Prilog 710
    Prilog 711(najteže mi je bilo dobiti crtu, morao sam se poslužit auto kitom...)
    Prilog 712Prilog 713Prilog 714

  6. #6
    Baby Renault 4 Avatar od  Kucha
    Član od
    12.09.2012.
    Aktivnost
    14.07.2015
    Lokacija
    Varaždin
    Poruke
    35
    Projekt 2. su novi radio i zvučnici koji si mi došli prošli tjedan.
    Radi se o autoradiu Pioneer DEH2800UB: http://www.pioneer.eu/eur/products/2...0UB/media.html
    I zvučnicima;
    prednji: Alpine SPG-17C2: http://www.alpine.hr/p/Products/type...rs375/spg-17c2
    zadnji: Alpine SPG-69C3: http://www.alpinecaraudioonline.co.u...pine_spg-69c3/

    Prednji zvučnici idu u prednja vrata (u njima nije bilo zvučnika do sada), a odlučio sam se da ću ih ugradit u 6mm šperploču (umjesto 4mm originalnog lesonita).

    Zadnji zvučnici idu na policu u haubi, koja će biti također zamijenjena 19mm medijapan daskom. Sve ću dati tapecirati, firmi koja se baš time i bavi (krov, siceve, stranice, zadnju dasku) u bijelu kožu sa crvenim šavom. No na tapeciranje ću malo počekati (moram zaraditi novac) pa predpostavljam da će to biti za pola godine, do godinu...

    Usput kako ugrađujem ću stavljati i slike te ću ubuduće redovito objavljivati svoj rad na četvorki. ;)
    Pozdrav ekipa, to je sve za danas!

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Odlično, lijepo objašnjeno, a što se tiče propadanja dizalice ne brini. Svima se to desilo kad tad, pa ako ubuduće želiš da te to mimoiđe drži u autu parče daske koju staviš između dizalice i auta. Ne mora baš da bude daska, već bilo šta što će rasporediti teret na veću površinu baš zbog propadanja. Inače, i tvorničko radioničko uputstvo ukazuje/preporuča da se ispod auta prvo postavi greda pa da se tek onda auto diže.

    7-463c1462e7.jpg

    Inače, one ušice na gredama su tu ostale iz nekog nepoznatog razloga, i ljudi greše misleći da je to mesto oslonca za dizalicu, a nije. Nekad davno reno 4 nije imao ovakvu žaba dizalicu koju mi znamo, već je bila štapna/stubasta, nešto kao ladina koja se spolja kačila za te uši pri podizanju auta. Vremenom je takva konstrukcija dizalice napuštena (zbog rezanja troškova) i uvedena je dizalica koju svi mi danas imamo i koristimo, a one ušice su tu ostale i dalje. Inače, unutar samog praga jedino mesto koje je ojačano je ispod samog stuba između vrata. Sve ostalo je šuplji prostor.

    Samo napred, i obavještavaj nas uredno i dalje.

    Sad sam našao, evo na ovoj slici se lijepo vidi stari tip dizalice:


    Poruku je izmenio Neb_Mes_Ur_Mau, 07.12.2012 u 03:16

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Bogami bas si se naradio.
    Nadam se da ces uzivati u voznji.
    Donor ti je boli glava!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  9. #9
    Baby Renault 4 Avatar od  Kucha
    Član od
    12.09.2012.
    Aktivnost
    14.07.2015
    Lokacija
    Varaždin
    Poruke
    35
    Hvala na pojašnjenju Neb_Mes_Ur_Mau, nabavit ću dasku i ubuduće dizat auto na pravilan način. :)

    doctor i ja se nadam :D

    I da, čim krenem s daljnjim radovima, dolaze slike i izvještaj! ;)



  10. #10
    Baby Renault 4 Avatar od  Kucha
    Član od
    12.09.2012.
    Aktivnost
    14.07.2015
    Lokacija
    Varaždin
    Poruke
    35
    Pozdrav ekipa! Eto, jučer sam se malo poigrao sa autom (ili on s menom). Provukao sam 4 žice (spojene na +/- kleme od akumulatora). Spojio sam upaljač isprobao, ugradio GPS, napravio đir po gradu, sve radilo savršeno. Vratio sam se do garaže, ugradio sve zvučnike i radio, spojio itd. Usput sam i pozatvarao sve rupe na karoseriji od naprijed (uvodnice i slično), te zalijepio gumu od vjetrobranskog stakla za staklo i lim.
    Kada sam nakon toga upalio auto, počele su anomalije. Nije radilo: pozadinsko osvjetljenje brzinomjera, radio, indikator za žmigavce (žmigavci jesu), kazaljka nivoa goriva je pokazivala da je rezervoar pun. Maknuo sam napajenje za radio, i kada sam maknuo 3. osigurač s lijeve strane kazaljka za gorivo je pokazivala realnu količinu goriva.
    Danas sam zamijenio sve osigurače. Provjerio sve spojeve. Sve vratio na mjesto i upalio auto. Kada sam upalio svijetla, kazaljka za gorivo je ponovno pokazivala pun rezervoar. Kada sam ugasio svijetla realnu vrijednost goriva u rezervoaru. Nakon svega, odlučio sam skinuti + klemu s akumulatora da vidim da li će auto nastaviti raditi. NIJE. Isto sam ponovio 4 puta. Iste sekunde kada maknem + klemu auto se ugasi...

    Moja predpostavka je da mi je otišao alternator. Ne znam da li sam u pravu. I ne znam da li sam ja čime uzrokovao kvar alternatora. Potreban mi je auto za 4 dana. Ne znam što mi je dalje činiti, PRVI puta molim Vašu pomoć. Pa eto, ako neko zna o čem se radi ili mu zvuči poznato, molio bi da barem pokuša pomoći.

    Dakle moja pitanja su, da li sam ja kriv za prestanak rada alternatora i da li se uopće radi o alternatoru.

    PS: ako imate neka dodatna pitanja, trebate slike, bilo što, pišite, odgovaram u najkraćem mogućem roku. :)

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •