Beli grom.
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Beli grom.

  1. #1
    Baby Renault 4
    Član od
    25.12.2012.
    Aktivnost
    25.12.2012
    Godine
    30
    Poruke
    2

    Talking Beli grom.

    Auto je presao 17 8000 savrseno radi u zadnje vreme ga teram uglavno na plin mada ide lepo i na benzin! imam nameru da ga dovedem do savrsenstva koliko mogu koliko mi finansije budu dozvoljavale zelim da nakraju rada izgleda kao da je izasao iz fabrike sve fabricko i sve utegnuto na njemu da bude nov R4 e sad videcemo dokle cu izdrzati ali mislim da cu uspeti da ga utegnem jako lepo posto imam veliku volju i zelju da to uradi! trenutno je beli za sad sam mu zatamnio stakla 30% folija nisam hteo vise zato sto nije to to ovako je sasvim dovoljno planiram da mu nabacim neke aluminiumske gelne lepa unutrasnji enterijer da mu odradim patos ceo sa nekim lesonitom nesto cu tako naci nije truo uopste patos ali da bih lepse izgledalo moracu da ga oblozim sa necim iznutra. Muzika mora da ide neka dobra posto trenutno imam u njemu kasetas radio i jako lose zucnike. I tako sve u svemu planiram da ga dovedem do savrsenstva koliko budm mogao. E da farovi ce biti zuti to planiram da uradim sa folijom za zatamljivanje farova kao i zuto svetlo tj sijalicu da stavim. Ma imam raznih ideja ali jedno po jedno samo polako! Ako imate neki dobar predlog sta bih mogao da uradim slobodno mi recite da razmisli mi o tome ;) Prilog 732 Prilog 733 Prilog 734 Prilog 735 Prilog 736

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Lep autić, baš lep. Samo napred, šta god treba tu smo...

Slične teme

  1. Beli migavci
    Autor Ljubomir u forumu Razne ideje
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 08.02.2017, 20:08
  2. Na prodaju beli GTL
    Autor sawoodean u forumu Prodajem
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 13.10.2011, 14:46
  3. Na prodaju Beli RENDZER :(
    Autor sawoodean u forumu Prodajem
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 15.08.2011, 14:21
  4. moj beli reno
    Autor vrvicn u forumu Garaža
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.11.2010, 14:18
  5. beli rendzer
    Autor njagul u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.08.2008, 10:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •