evo i moje masine - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38
  1. #31
    koji je broj lezaja za reno 4gtl za zadnji tocak,ako neko zna nek mi pise

  2. #32
    Renault 4 TL
    Član od
    27.07.2011.
    Aktivnost
    13.02.2017
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    106
    Postoje dva ležaja zadnjeg točka, spoljni i unutrašnji:

    1) Oznaka spoljnog ležaja zadnjeg točka (manji ležaj) je 32004 (dimenzije su mu 42x20x15) i
    2) Oznaka unutrašnjeg ležaja zadnjeg točka (veći ležaj) je 32005 (dimenzije su mu 47x25x15).

  3. #33
    da dodam jos nesto kao prvo hvala na odgovor nisam siguran da je lezaj al da bude tu pri ruci,juce kako sam prao auto a iod ispod da skinemako je ostalo soli sa puta,znaci kvasio sam ga posteno i dibose i sve znaci prao i ostavio sam ga,danas sam ga palio i da krenem u rikverc on nece ko da je rucna povucena al nije bila povucena,ja napred on napred ide al malko skripi ko kad pakne kace ili blokiraju ja napred nazad i on radi i ne blokira vise ide normalno bio sam do vrsca i nazad to mi je 70km,moguce i voda kako je usla kod paknova jer lezaj mi se ne cuje ne bruji nista tocak se ne greje e sada zato sam pitao za lezaj da ga imam u svaki slucaj a dali je blokiro od lezaja ja mislim od pakni i vode sto je usla pa sam ga tako ostavio preko noci,e jos jedno pitanje koje platinsko dugme da kupim i koju razvodnu kapu jer mi na razvodnik pise BREVETE i ima525 pa ispod R244D61sta da trazim u radnju i koje svecice da kupim jel koristim gas,a i razvodnu ruku cu uzeti ja bih vas zamolio da mi odgovorite da to kupim tacno posto reno imam jedno tri meseca pa ne znam mnogo koji delovi idu tacno na njega,e sada ima kada trza na plin a ima kada nista ne trza,stare svecice sam pre neki dan cistio i u jadnom su stanju od 4 svecice ima tri vrste,jer ja mislim da samo od struje trza,jer sam sa gasom bio na servis menjali mi filter i stelovali kako treba gas ,unapred hvala na odgovor.

  4. #34

  5. #35
    Renault 4 TL
    Član od
    27.07.2011.
    Aktivnost
    13.02.2017
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    106
    Ja imam te platine, pa ako hoćeš mogu da ti ih prodam, koštaju 350 dinara (isto Facet 1.3655).

    Ovde možeš sliku da pogledaš, u postu #28
    http://www.renault4serbia.com/showth...i-za-GTL/page3

  6. #36
    hvala lepo na odgovoru,jel imas sa platinom i razvodnu kapu i raz ruku da ne bi platio vise puta postarinu,takav razvodnik imam kako si postavio svaka cast i puno hvala,pisi mi ako imas sve .

  7. #37
    Renault 4 TL
    Član od
    27.07.2011.
    Aktivnost
    13.02.2017
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    106
    Nemam kapu i ruku ali mogu da ti pošaljem poštom preporučeno platine, a ne postekspresom.

    Tako bi poštarina bila oko 50 dinara i sa ovih 350 dinara za platine koštalo bi te 400 dinara.

    Ako hoćeš ja mogu da ti pošaljem paket, a ti možeš da mi uplatiš na mobilni 400 dinara (za platine 350 i poštarina 50).

  8. #38
    pozdrav,prodajem rendzu 88-je godiste gtl imate slike u ovom postu,presla je 193'000kmh,ispravan je ima plin atestiran a registrovan je do 14 avgusta ,na mestu suvozaca je pod malo truo jedno 30 cm a ostalo je sve u redu,neispravan mu je karburator na benzin, na plin radi i pali ko mina i zimi bez problema,gume su mu dobre,imate u slikama sve,prodajem ga zato sto kupujem drugi auto moj broj tel je 061 711 59 25,ako budete zvali i ne javljam znaci da sam u roming idem jedno 3 dana preko granice,bicu do veceras kuci.

Slične teme

  1. Plave masine :)
    Autor stefan r4 u forumu Garaža
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 09.04.2013, 13:09
  2. Evo i moje masine of VA
    Autor mikiimica u forumu Garaža
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 31.03.2013, 18:27
  3. Evo i moje masine ....RED DEVIL R4 Special
    Autor Markony u forumu Garaža
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 25.12.2012, 14:22
  4. pozzz svima zovem se dusan :) evo moje masine
    Autor dule_4_GTL u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 27.03.2009, 23:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •