Besplatne lekcije iz tradicionaolne kuhinje(pita poprskusa i ostali specijaliteti)
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Besplatne lekcije iz tradicionaolne kuhinje(pita poprskusa i ostali specijaliteti)

    Alo narode sunac li vam kalajisani pa jestel to totalno zaboravili na mene?
    Sta mi radite ? Dje su smajliji na novom forumu? Dokud uopste novi forum sta vam je ovo sad? Ni onaj prosli novi nije mi se nesto dopao bio i sad mi valja navikavat i na ovo.
    A ja bi da se vrati stari prvi izgled to jedino pamtim...e tad sam ja haro forumom ko drumski razbojnik.

    A sad...hebes me u dupe ako iko na forumu bude znao ko sam ja :)

    Dje mi je John doe i ekipa?
    Jel Frik stara raskramana krama josde u zivotu?
    Wajtsnejk onaj i on je gonjo nekad po forumu?
    Jel nam se udo doktor bogte?

    Pa sta ima narode bolan za sve ove godine sta se izdesavalo dok ja nisam bio totalno sam van tematike ispao.


    Jedan veliki pozdrav za sve koje me se sjecaju.

    Za mladje generacije koje me ne znaju i ne pamte a i stare da se podsjete...ja sam Djordje. Iz BiH RS, imam nesto malo kila na vagi, tusiram se ponekad, zube perem kad se sjetim, al dobre sam duse tako da ne zdiba to mlogo. Od pive volim sve marke tipove i podvrste koje mi konobar uspje u casu. Kad nema case more iz flase. Kad nema konobara more iz marketa. Kad nema marketa more iz prodavnice.

    Volim i one fine zene sa onih dobrocudnih sajtova i wikipediju citam ponekad kratke clanke da mi ne propadnu sivi zavrsni nervrsetci.
    Od muzika sakam jimoto endrixo kojgoto smak i tocak jerbo tocak i kola imaju mada ponajcesce picim pjesice

    eh da...volim i pojest popit a galamdzija bogam nijesam

    Eto ukratko sam se predstavio CV u evropskoj formu dobijete po zahtjevu


    :) :) :) :)

    I dje su vam smajliji ? :)
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    O jeb...PIIIP!!!...te, evo njega opet...
    Mada - prije će biti
    B'ešte ljudi, evo ga Djordje...
    Pa jeba ga zec zečiji... Spomeneš neko trpanje u prkno i odmah - mene na prvo mjesto. Ko da kenjam na klonji ne smeđa, nego govanca u duginim bojama. Što meni odmah metnu,a?
    Pa Djordje, gdje si ti? Šta voziš? Gdje ti je Tomosaki?
    Da on harao, da on kao drumski razbojnik... Aaa hahahahaha Milaaaa majkoooooo...
    Nego... Sa tom poprskušom se zafrkavaš ili...? Nemoj se s tim stvarima zezati... Popara... Kljukuša, mutuša i ostala seljačka 'rana... Neeeemoj da zbijaš šale s tim. Tko to jede - taj zna i šta je drot... I kako se s njim služi... I nadam se da kužiš da drot nije - pandur. Mislim... Jeeeeee, ali... U izvornom.. Latinski drotimus, drotimusius, drotus....
    Pa Djordje... Šta se ne javljaš na mail,a? Daj mi šibni na PM mail da vidim jel' to to što ja imam.
    Pa Djordje... Šta ima? Osim što nemaš smajlija... Aa hahahaha...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  3. #3
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384
    Ooooooooooo Djordje pa gde su pilici cccccccc jesu porasli u dobre koke nosilje ili su skuvane u domacoj supici hahahahaha evo smajlija
    ......we are the first to program your future......

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Nisam!:PPP
    A one piliće je davno Djordje izjeo,već okrenuo 10tu turu tovljenika.
    Faks si zavrsio,radis li negde ili si jos u perioni?
    I da bre,šta je s tim tomosom?Ima li neka mašina u najavi?
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742
    O jebem li vam sunce sve cu vam miseve po dvoristu podaviti i skuvati u kazan za pasulja ako mi ne kazete gdje su smajliji na forumu

    @Frikonja druze moj stari sto dugin spektar boja u wc solji ostavljas...haman bolan nikad nijesam dobio taj tvoj veseli mail...moja adresa je visegrad123@hotmail.com pa ako si sta slao prekopiraj pa opet proslijedi na doticnu adresu....
    Tomosakija i dan danas vozim od kad sam ga kupio svaki dan minimalno 10 20 kilometara predjem sa njim...masina je to ziva, ljudi moji da kilometar sat imam triput bi do sad kilometre okreno sa njim...milina je sto ni kad ga ubijas od gasa ne prelazi 3 4 litra a kad vozis laganini za 10 maraka se vozis pola mjeseca :) Vec par puta sam mu radio generalnu nemore jadan podnijet 70neko godiste masina a ja friziro to vrti non stopp u iberu 9 10 iljada obrtaja ja to upalim zagrijem krenem prva druga zakucam gas do kraja i dok ne stanem ne pustam gas... Al zato platine mogu podesit u mraku, lakse ih postelam nego curicama onu stvar(mislio sam na dugme od kosulje) zubcanike u mjenjacu postelam dok u jednoj ruci drzim pivu, karb prevrnem dok si reko sta bi, eee al da vidis miline kad probavas platine jesil postelovo pa se dovatis kabla pa te opali ljuta struja pa se treses ko jasikov list :) I dje su smajliji jebemu pitu poprskusu
    Nego bolan sta ima kod tebe jesil se ozenio djecu dobio il si i dalje momak mlad :)
    A pite poprskuse u narodu poznate kao popljuvace su svojevrsan a la kant recepat ovdasnjih prostora napravicu vam jednom ima prste da polizte :)

    @Psha druze stari kako si mi slusa li reno jebemu misa ceras li ti to kako treba? Mora se to drzat po gasu znas da ne zacepi apspuf da se ne kupi garez po klipovima nije to dobro za biznis. A pilice nemoj da mi diras....imam 2 kvocke raskvocale se prije mjesec dana eno ih pilici se neki dan izlegli ko kuglice male kotrljaju se po dvoristu a kvocka se naneurozila samo gledam kad cu je zakacit u prolazu pa da mi oci iskopa :) Poslikacu ih cim stignem da vidis kako su slatki jebemu misa

    @OOoooo doktore kolega stari ja sam ti fakultet zavrsio ima 3 vesele godine, bio sam posle toga skoro 2 u banjaluci radio sve poslove koje niko ziv radio ne bi osim da je mrtav patio se mucio sad sam kuci u visegradu ima pola godine, petljam radim sta stignem cjepam ljudima drva frezam orem njive s kultivatorom krampam dje sta stignem, usput radim ko sanker u hotelu pravim kave nake tocim pive perem case poliram vrtim onu krpu po cjeli dan do besvjesti kad dodjem kuci u snu poliram poliram poliram. ne smije ostati karmina od zemskinja na casi nije dobro za biznis tako kaze gazda :)

    Masina za sad na zalost nema nikakvih u najavi. Tj i ima i nema. BUraz bio u arilju brao maline skupio nekih para pa oce sebi da kupi auto eno ga po cjeli dan na piku ba visi ba visi ba ko visibaba ba...al nemoremo nista nac za te pare jbg ima on ses stoja ja dvije a za osam stoja ilitiga cetristo jevreja tesko se sta normalno more nac a da je barem neko vrijeme registrovano. cetvorke sam gledo al slabo sta ima i ono sto ima il je razdrndano i razjebano il neregistrovano il preskpo. a i jebu me djelovi totalno em su skuplji u banjaluci em nemam vise koga tamo ganjat da mi to uzima salje ovamo a ovdje u visegradu za cetvorku nema kupiti ama bas nista, jedna jedina smao u gradu ima a i ona se podobro raspala jadan cica sutra da mu bilo sta vrisne na otpad ce je prodat slabo djelova ima izumrle su cetcorke u bosni totalno. pa buraz konta uzet nekog vagena ili opela. a men se realno vagen vise ne vozi, navozo sam se pokretnih kada za kupanje dovoljno u zivotu. ono jest ovdje u bih djelova za vagena ima i u pekari dobar dan dacete mi burek jogurt i homokineticki za golfa i on ti da jjogurt i kineticki i izvinjava se sto nema bureka :)
    Opet opela dosta ima finih za male pare ima onih korsa 1.2 vele ljudi dobra su to auta mali potrosaci nisu ni neudobni u odnosu na vagena al ja koju god sam vidio to je slab lim skroz, dobri su to motori jebiga al kupim vozim pa mi propadne za 2 godine dupe kroz pod :) Tako da ne znam ni sta cu ni dali cu uopste i kupovati kaku makinu jer u principu odluka je na burazu on je radio njegove su pare a ja ih hvala bogu nikad nemam :)


    nego...
    pozelio sam vas sve jebemu misa na malo kojem forumu je bila tako dobro odabrana skupina blentova budala zajebanata i vjetropira kao ovdje
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Bitno je da si se ti nas setio...
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  7. #7
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742
    Dje John doe znal on imal kakva cetvorka da se za normalne pare prodaje u bih i da je u normalnom stanju
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

Slične teme

  1. You tube i ostali klipovi nevezani za 4ku!
    Autor sawoodean u forumu Chit Chat
    Odgovora: 603
    Poslednja poruka: 16.03.2012, 21:21
  2. R4 Vs Ostali!
    Autor MIRKO 5 u forumu Arhiva
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 05.06.2007, 00:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •