sawoodean's renaulbot - Strana 24
Strana 24 od 26 PrvaPrva ... 1420212223242526 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 231 do 240 od ukupno 252
  1. #231
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: sawoodean's renaulbot

    Crveni Bik Sa Belim Aluminijskim Kopitima Koji Sedi Sa Velikim Šiberom...

    Brate Frik sad procitah sve, i dalje nemam reci

    p.s Sale jbt nisam te ni cuo ako si svirao, pa imas telefon majku mu

  2. #232
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: sawoodean's renaulbot

    jaoooj izvinjavam se za dvoumim se da li da se upustam u citanje frikovog ˝komentara˝ skrolujem na dole i paznju mi privlaci sledeci deo teksta:

    Citat frik-ri kaže:
    I da ne duzim...
    ajoj suze su mi posle od smeha
    odoh na jedno madjarsko da se povratim, ovih dana je na popustu u idei (39.99 din limenka 0.5) a vi pravac u kupovinu da priviknete jetru za sledece okupljanje
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  3. #233
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: sawoodean's renaulbot

    Frik-Ri =

  4. #234
    Renault 4 Alpine Avatar od  petak
    Član od
    24.08.2009.
    Aktivnost
    04.07.2017
    Lokacija
    Vodice (HR)
    Godine
    45
    Poruke
    654

    Re: sawoodean's renaulbot

    Citat frik-ri kaže:
    A gle cuda... Uspio je prije mene okaciti slike...
    Koliko si teksta napisa nije ni čudo šta je uspija staviti slike prije tebe.

    Čoviće, stiga bi ti doći do Rijeke opaliti jednu zauši (onako, odmilja) i vratiti se doma i opet bi stiga postaviti slike prije tebe.

    Ali da je zabavno pratiti tvoj tok misli, brate (malo Zadarske poštapalice), stvarno je zabavno.
    R4 GTL 1.1 25kW 1128 688D7/12 HA0-146
    R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033
    Laguna 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005

  5. #235
    Renault 4 Alpine
    Član od
    11.01.2011.
    Aktivnost
    17.06.2015
    Lokacija
    Шабац
    Godine
    52
    Poruke
    533

    Re: sawoodean's renaulbot

    Ako nam Frik ovako nastavi Lav Tolstoj bice mala beba za njega.
    HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

  6. #236
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: sawoodean's renaulbot

    Citat petak kaže:
    Citat frik-ri kaže:
    A gle cuda... Uspio je prije mene okaciti slike...
    Koliko si teksta napisa nije ni čudo šta je uspija staviti slike prije tebe.

    Čoviće, stiga bi ti doći do Rijeke opaliti jednu zauši (onako, odmilja) i vratiti se doma i opet bi stiga postaviti slike prije tebe.

    Ali da je zabavno pratiti tvoj tok misli, brate (malo Zadarske poštapalice), stvarno je zabavno.
    Znaci... Alora... Em ne valjam, Em bi me ćuško, em sporo pisem... dooooobrooo dobroooo... Pamtim - vratim...

    Ma, dok sam ja pisao stalno me je zivkao naskajp (jedna rijec)... Znas ono Senna proooostttt... Sennaaaa Seeennnaaaaaa Seeenaaa!!!! Prrrooostttttt Prooostttt ... Jaaaooooo kako mu je uletio u kotac!!! S tim da je on Prost... Si mu vidio nos...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  7. #237
    Renault 4 GTL Avatar od  frma
    Član od
    23.03.2009.
    Aktivnost
    03.09.2015
    Lokacija
    Slavonski Brod CRO
    Godine
    55
    Poruke
    431

    Re: sawoodean's renaulbot

    Ovo možeš očekivati samo od lika naše maskote od pera ne maloga već velikog Frika
    Odlična ideja od naše Svrake ,boja i slova genijano odrađeno sa kromiranom točkom na kraju
    Tekst je malo malo duži ali opravdan novim nazivom za Sawoodean's Renaulbot - Crveni Bik Sa Belim Aluminijskim Kopitima Koji Sedi Sa Velikim Šiberom...
    Bravo majstore

  8. #238

    Re: sawoodean's renaulbot

    Kupio sam i ja krov!
    Slucajno sam nasao na jednom odpadu koji je samo to imao od renoa .
    60e sam ga platio, super izgleda (cak mislim bolji od savinog ), medjutim kada sam ga vec kupio i kada sam dosao kuci, video sam da fali tj. da je polomljen jedan deo
    Plasticni deo, mali kao kutija sibica koji vodi krov po sini, tako da se krov sa jedne strane ne otvara lepo, nego se guzva. Inace nigde nije ni ogreban, stvarno je ocuvan. Ovako izgleda kada se otvori tj. zguzva.
    http://img854.imageshack.us/i/230420111289.jpg/
    A ovi delovi su u pitanju:
    http://img7.imageshack.us/i/230420111298.jpg/
    Da li neko od savine ekipa zna gde bi se mogli naci da bi ovaj krov funkcionisao?
    Hvala unapred!

  9. #239
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: sawoodean's renaulbot

    Citat 4 eyes kaže:
    Kupio sam i ja krov!

    I sta sad...? ??? Da neces i ti ovaki poklopac filtera zraka...?

    Cestitam... Nadam se da ce leci bar upo' k'o sto je kod Sawe...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  10. #240
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: sawoodean's renaulbot

    Citat frma kaže:
    boja i slova genijano odrađeno sa kromiranom točkom na kraju
    Paaa... Nekima se bas slova i ne svidaju, ali... Da ne duljim... Slova su trebala biti kombinacija nekih zmija i munja kod rijeci ''Sawodean's'' dok je ono ''Renaulbot'' trebalo biti vise kockasto, vise kruto i pravilno - kao neka vrsta In memoriama mome Volvu...
    Tako da... Dok sam ih sablonirao na pausu - bila su fakat O.K. i gornja zmijoliko-gromovita rijec i donja Volvo-kockasta rijec. Nakon sto su lak i podloga u nekoliko navrata otkopavali ratnu sjekiru - ovo zadnje, a u zelji da se stigne do skupa u Beogradu - ova sam slova radio rucno... Izrezujuci ih iz kartona skalpelom, drzeci ih picetom dok sam ih spricao... SVIH DEVETNAEST!!!!! Nije da sam brojao, ali...
    Eto... Toliko o fontu i slovima... Kao i čarlijeva kuca u cvijecu - sve ''ukrivo'', sve ''nahero'', ali sa srcem i rucni rad... Unikat... Tako to treba biti... A ne gletati gleterom, kao svi, odnosno isprintati slova i ćao Pero... Ovo je, neka vrsta osobnog toucha...
    Al da takvog nik'o nema... Bome nejma... A za kromiranu tocku na kraju... Pa svaka torta ima slag, a na slagu tresnja... S tim da bi ja, da sam ja sljasticar (a nisam Neb_Mese, nisam... Ne znam ja raditi bozu i sampite ) ja bi peteljku te tresnje KROMIRAO!!! Tek tako, onako... Za ukras...

    I da... Samo da dodam... Poanta je bila: SAMO DA SE SJAJI!!!! Prst laka ima gore... Nakon svih peripetija - ima ga i TRI prsta!!!
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •