Evo i mog omiljenog
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

  2. #2
    Baby Renault 4
    Član od
    25.06.2013.
    Aktivnost
    05.01.2014
    Godine
    29
    Poruke
    3
    Nisam se snaso pa moram u odgovoru da postavim neka pitanja. Sa namerom sam ubacio neke slike na kojima se vide nedostatci, to jest detalji koji mi fale a koje sam pogubio u toku sredjivanja. Desni drzac 5ih vrata ili ti gepeka mi manjka, ovaj sto imam je polomnjen i jedva se drzi pa ne bi da zbog njega izgubim i levi :/ Drzac za svetlo iznad tablice ili kako se vec zove, njega nemam nikakvog a treba da mi stigne kvadratna tablica pa ce mi trebati. Desni drzac motora mi je takodje pri kraju, trebo bi mi nov a malo imam muka i oko njega da ga nadjem. I na kraju retrovizori, imam oba ali me zanima dal neko od vas ima one stare metalne i hromirane, ja misli one okrugle kao sa Dijane i takvih, oni bi legli odlicno :D. Kod koga god da odem svi vicu "Ma imam bre to sigurno samo treba da nadjem ne znam gde mi je" i to tako vise puta :/ Svaki predlog gde jos da potrazim bi mi znacio, ili ako vi imate mogla bi mozda prodaja ili razmena da padne, imam i ja viska nekih delova dosta. Nadam se da sam ubo temu :D hahah

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  raki72
    Član od
    26.05.2013.
    Aktivnost
    02.09.2023
    Lokacija
    beograd, zvezdara
    Godine
    51
    Poruke
    616
    Slike
    76
    pogledaj na forumu na temu prodajem,a ako ne onda vidi na kupidomu

  4. #4
    Baby Renault 4
    Član od
    06.11.2011.
    Aktivnost
    19.07.2016
    Lokacija
    Šabac
    Godine
    39
    Poruke
    23
    Meni je vreme da menjam peta vrata na Pačvorku,ostaće valjda jedna šarka...Ove i sledeće nedelje mi je klinac tu,ali ako ne nabaviš do kraja septembra,računaj da si dobio(plavu,doduše..).Javi se na mail.
    ABA-DABA

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Ohoho pa ja sam taj auto video uzivo lepo je ispao,imao je dobru osnovu beše crven i to medju boljim cetvorkama u gradu.
    Javi se na pp da se cujemo i vidimo u Kraljevu!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •