Sediste - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 18 od ukupno 18

Tema: Sediste

  1. #11

    Re: Sediste

    Koliko je vremena trebalo?Pa,uzeo ih je ujutro i doneo oko 16 sati isti dan.Ali najbolje da ga nazoves pa da se dogovorite da bude gotovo u toku dana.I da vidis za cenu,ako radi naslon.Danas sam otisao korak dalje-uradio dubinsko pranje(po prijateljskoj ceni)sedista i bocnih strana.Jeste perverzija ali je uzivanje kad udjes a sve,pa,skoro kao novo .
    Samo jos vetrobran,limariju,generalnu,krila....

  2. #12
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    21.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Sediste

    Meni je propalo vozačevo sediše,a naslon da ne govorim.kad uletim u levu krivinu malo fali da odem na suvozačevo sedište,zbog naslona.Ispod vozačevog sam stavio letvu,dosta je visoko,malo je neudobno na duža putovanja,i smeta mi retrovizor.jbg kad sam visok.mada je tako bolje nego onako propalo.

  3. #13
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Re: Sediste

    Hm pitajte Snejka. On je maher za sedišta.
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

  4. #14
    Baby Renault 4
    Član od
    01.07.2007.
    Aktivnost
    03.07.2012
    Lokacija
    Zaječar
    Godine
    53
    Poruke
    53

    Re: Sediste

    Ako neko me odgovara imam sedista, dva prednja, od SEAT-a nemam pojma za koji model, ali su vrlo slicna sa R4.Razlika je samo u par rupa za montazu na patos, ali mislim da je to izvodljivo.Na sebi imaju naslone za glavi i kopce za pojaseve, sive su boje i platno je bez rupa.Ocuvana su, stoje mi prekrivena u garazi.Hteo sam da ih montiram ali sam se ipak odlucio za originalna koja sam sam reparirao.Cena prava sitnica, stvar dogovora a pravo da kazem i ne znam kako se krece. Ako je neko zainteresovan neka se javi. Uzgred meni su poterbni retrovizori za GTL.

  5. #15
    jezeraš
    Guest

    Re: Sediste

    ja sam čuo od jednog tipa dok sam okretao oglase i tražio da kupim renoa, da je on bez problema ugradio u svoj reno sedišta od Lade Samare (prednja dva sedišta) E sad to treba proveriti. Sigurno izgleda dobro jer Samara ima lepa sedišta


  6. #16
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: Sediste

    Mislim da vam svima moze pomoci moj drug iz Mladenovca,vec sam pisao o tome u nekoj od tema,dakle lik readi profesionalno i reparaciju i tapaciranje i sedishta i neba automobila,kao i tapacira,nije skup,chak mislim da je povoljniji od tog lika iz Beograda(ajkula)
    zove se :Ilic Mirko,tel 065/8231-649,pa ga zovite,a recite da ste dobili broj od mene(Sasha Mladenovac)...
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  7. #17
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Sediste

    Jawljam se kad budem dolazio...Meni su oba otisla offside...

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  8. #18
    vule_R4_ALPINE
    Guest

    Re: Sediste

    Ja sam imao prednja sedista od lancie teme su staroj 4 Bog da joj dusu prosti, i mogu vam reci da su veoma udobna.

    Ako nekog interesuju sedista od alfe 33 mogu da mu iskombinujem za male pare.

Slične teme

  1. Zadnje sediste i jos po nesto !!!
    Autor Italijan u forumu Prodajem
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 04.03.2010, 23:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •