Vatreni Reno! - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 49
  1. #21
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Inače, onako... Savjet iz dubine duše.
    Ne ''kemijaj'' ništa sa farovima Četvorke i to iz nekoliko razloga.
    Prvi...
    Katra ima fantastična svjetla. Fantastično faaaantastična. Ako su farovi dobri, u dobrm stanju, a pritom mislim da sjenila nisu korodirala u te farove stavi standardnu halogenu H5 žarulju. Ne H4, ne one ''nabrijane'' od 75, 80 ili pak nedaj Bože mili 100W... Ne nikakve ''kvazi ksenon'' plave, bijele, ovakve onakve žarulje na kojima se kočopere natpisi ''ziben segscen mer liht ja ja gut vunderba''.
    Sve te ''nabrijane'' žarulje noću kad je cesta mokra, kad ti se šajba magli, kad je asfalt nekvalitetan pa ili ''jede svjetlo'' ili pak ''blješti'', kad se pojavljuju izmaglice i oni famozni džepovi magle... Kad ti kiša pljušti po šofer šajbi... Takve žarulje ti doslovce ''kopaju oči''. Što jače svjetliš u biti ''bolje vidiš'' ali se i pet puta gore zasljepljuješ i deset puta više umaraš oči.
    Stavljanjem H4 žarulje u far koji nije namijenjen za tu žarulju nego za R2 (popularno zvanu ''balonka'') NE DOBIVAŠ ništa jer ti se to jače svjetlo koje te VARA u biti ne rasprši ravnomjerno, nego imaš ''svjetle fleke'' na koje ti oko bježi i samim time imaš dojam da bolje vidiš, a u biti ti opasnost vreba iz ''džepova mraka'' koje ti oko - ne vidi jer se adaptiralo na polje svjetla koje gledaš ispred sebe.
    Iz tih ''tamnih fleka'' kad ti istrči srna ili pas na cestu - nećeš stići na vrijeme reagirati jer ju nećeš vidjeti pored ceste jer se svjetlost fara NIJE RAVNOMJERNO ''RAZLILA'' po cesti osvjetljavajući manje više istim intenzitetom i RUBOVE ceste i cestu ISPRED auta. Bolje vidiš i manje se umaraš kad ti se oko adaptira na homogeno raspršeno svjetlo pa makar to bilo i nešto slabijeg osvjetljenja jer imaš MANJI KONTRAST tama-svjetlo od ''boljeg svjetla'' sa tim prokletim ''nabrijanim'' žaruljama koje, PONAVLJAM rade - ''fleke svjetla'' po cesti.
    Nadalje...
    Drugi:
    Stavljanjem H4 žarulje sa onim adapterom - OPET nisi dobio NIŠTA jer... Sada ti zarna nit NIJE na istom mjestu na kojoj žarna nit - MORA biti a to je u fokusu fara koji je za to - PROJEKTIRAN.
    Ako su ti farovi ''mutni'' operi ih sa blagom otopinom detedženta za suđe ili blagom otopinom auto šampona i to tako da staviš ''štrcaj - dva'' u pet litara vode. S tim dobro operi farove tako da ih mučkaš. Pazi da ti ne skliznu pa da ih ne razbiješ. Ako ni sa tim ne možeš oprati farove, natrgaj komade spužve ne veće od oraha, stavi dva tri ta komadića i opet mučkaj far. Bez obzira da li dobio ''blistavi novi far'' ili ne - ovim pranjem si skinuo prasinu i prljavštinu sa sjenila i dobiti ćeš BOLJE i KVALITETNIJE svjetlo nego sa bilo kojom ''nabuđenom žaruljom''. Ako su ti farovi uistinu loši - nabavi si druge. Bilo nove, pa makar i ne ''mala privreda turske'' ili si daj truda pa si nađi sa kakve polovne Četvorke polovan originalni Saturnus far. Naletiš li na Sevmaršalov far u super stanju - mrziti ću te dokraja života.
    Još jednom ponavljam - dobar far sa dobrim sjenilom i krkni unutra H5 žarulju i napiši mi dojmove prvi puta kad budeš upalio svjetla na autu. Kratka postaju ''duga'' a sa dugima vidiš ''dva dana unaprijed'' - šta misliš kako ljudi okreću pare u kladionicama? Sa Katrinim svjetlima svijetle dan dva unaprijed i gledaju rezultate.
    Treći:
    Sva ta ''tjuning-buđing'' svjetla sa tim LED piz...PIIIP!!!...rijama izgledaju, priznao ti to ili ne - krkanski u najmanju ruku. Malograđanski. Voziš Katru. Cokulu. Šalteraša. Nazovi ju kako god hoćeš. Ta moderna ''hladno bijela'' svjetla ne stoje ni na novim autima i da je po mome - ja bi ih zakonom zabranio, a onom plagijatu i ''wanna be'' luksuznjaku od Audija zapalio tvornicu i doživotno ih poslao u kineske rudnike da krampom kopaju čumur u rudniku punom metanom.
    Idemo dalje...
    Ta ''tuning-buđing'' svjetla marke Đinđuva&Džidžaminđa taaaako smetaju drugim sudionicima na cesti da se grozim na to što si napisao ''boli me đolifrk za druge sudionike što im smeta''
    Znaš li da na cesti postoje ljudi koji na cesti - moraju biti. Bilo radi takvog života, bilo radi - posla. Znaš li da neki ljudi dbevno odvale i po 400-500-600 pa i više kilometara? DNEEEVNOOOO... Ja - prvi. Nerijetko znam na poslu prevaliti 700km i onda laganini krnenem na put Rijeka-Koprivnica još 300. Evo me, pas bio ako lažem.
    Misliš li da je zabavno kad se noću voziš nakon što si odvozio 400-500 ilometara, a čeka te još 200-300 do cilja pa te onda ''po očima bode'' neki lik koji si je dao za pravo da si stavi, ma gle bogati, neka ''bolja svjetla'' jer je njemu - bolje tako?
    Misliš li da je zabavno kad ti lik iza tebe ima takva svjetla da ti probija mozak kao na rendgenu i krkan ne kuži da ti obasjava cijelu unutrašnjost da ti komotno bez beda može gledati da li tije klinac ubacio kreker ili kakvu drugu, samo klincima smislenu sitnicu u otvor za ventilaciju? Misliš li da je zabavno što ti krkani ne kuže da ti se u retrovizoru oči cakle i da ti odiza komotno može obaviti pregled rožnjače koliko te ''pere'' svjetlima od iza?
    Uglavnom kad takvim krkanima daš do znanja da ti to smeta, on mrrrrtvooo hladno zablenda i pokaže ti da ima i - DUGA svjetla sa kojima ti na trenutak priušti zadovljstvo da ti se oči nauživaju toliko lumena koliko ih ne bi vidio ni za pet lansiranja space Shutlea ni sedam testiranja atomskih bombi zajedno uz spiku:''Šta se buniš, vidiš da su to kratka... ?''
    Ne dao ti dragi Bog da naletiš na kakvog nabrijanog lika koji će ti polupati svjetla, onako čisto''reda radi'' jer mu smetaju. Tada ti nece biti od pomoći kolege sa foruma koji ti viču:
    ''Tooo, buurkiiii... Daaaaj joooš jaaačeee, burki... Da se vidi celo selo, burkiii...''
    I za kraj... Takve sjetleđije u zadnje vrijeme hrvatska policija mnoooogo voli.
    Živ ti meni bio - sa H5 svjetlio.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #22
    Baby Renault 4 Avatar od  Prxon
    Član od
    24.04.2013.
    Aktivnost
    27.04.2014
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    29
    Poruke
    46
    Da mi nesto izleti na put makar ja imao i reflektore to je delic sekunde gde bukvalno ne moze da se odreaguje kako treba. U takvim situacijama verovatno ni profesionalni vozac ne bi mogao da odreaguje. I da bi primetio te fleke na putu verovatno se trebam dobro zagledati u put. Ne moze nikako da jedna balonka bude bolja od npr OSRAM ili Philips koje svetlost bacaju 10 puta dalje (i traju po 6-7 god, balonke sam menjao svaka 2-3 meseca) .Danas svaki 3-4 auto ima bela svetla da li xenon, led ili jacu halogenku.Cak sta vise danas svaki novi auto fabricki ima ugradjeno takvo svetlo. I ja sam se sto puta nasao u situaciji da mi smetaju takva svetla sa kola iz suprotnog ili kola koja su iza mene. Sta sam ja mogao u tim situacija? Samo da trpim i da psujem, ili da ga zaustavim na sred auto puta ili neke magistrale da mu kazem da promeni sijalice.
    A o ukusima se ne raspravlja, niko nema isti ukus. Meni se svidja ovo tebi ono. Sad imam H4 a nemam nikakav adapter.
    A sto se policije kod nas tice nikad nisam cuo da prave problem zbog belih svetala. Prave problem samo ako se stave pozicije u nekim drugim bojama, kao i zbog neonki ispod auta..

  3. #23
    Renault 4 GTL Avatar od  allez-y
    Član od
    20.05.2012.
    Aktivnost
    16.02.2020
    Lokacija
    Beograd, Visnjicka Banja
    Godine
    50
    Poruke
    402
    Slike
    11
    Slazem se sa Frikom. Pricamo o automobilu koji nosi tehnoloska resenja iz poznih pedesetih i za sasiju, karoseriju i mehaniku ...za elektriku je takodje prica iz starih i jos starijih vremena negoova sadasnja kompjuterska. Ovaj automobil je "nedavno" proslavio 50. rodjendan, pa stavljati mu neke LED-ove, kvazi-xenone i ostale kineske shalakurije je objektivno kich i pomalo vredjanje. Kao kada bi na autenticnu i pravu etno kucu stavio PVC stolariju. Moze, ali sve posle gubi smisao...
    Imao je instalaciju od 6V do '69. godine. Prelaz na 12V je vec bio dovoljan uspeh. Ovom autu treba par nekih lepih, okruglih, hromiranih SEV Marshal ili Cibie maglenki, mani ga LED dioda.
    Prxon, ne zameri, jer kako si sam rekao, o ukusima ne treba raspravljati...ja opet bez namere da uvredim, samo iznosim svoje skromno misljenje, odnosno reagujem..

  4. #24
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Video bi Borko tebe i frika kakvi ste bili u 19,druga je to pamet...
    Ja sam svoje rekao,fabrika je keva,ali dečko hoće da tjunira četvorku izgledom,samo je bitno da ne preteraš.
    Kači šta radiš i kako,više glava je pametnije od jedne i samo polako nista na brzinu.
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  5. #25
    Renault 4 TL Avatar od  v3xbu2
    Član od
    20.11.2013.
    Aktivnost
    23.07.2020
    Lokacija
    Budva
    Godine
    47
    Poruke
    141
    Slike
    1
    .....ukusi su razliciti...ja licno ne volim da eksperimentisem, volim onako kako ga je fabrika napravila, ali naravno za nekog mladjeg potpuno je razumljivo da voli takve inovacije....sve u svemu ako voli neka sredjujekako on misli da je najbolje...pozz...

  6. #26
    Baby Renault 4 Avatar od  zullu69
    Član od
    21.12.2013.
    Aktivnost
    10.02.2021
    Godine
    55
    Poruke
    31
    bas tako.svako ko je mlad, zeli da eksperimentise.pa i oni koji se tako osecaju :)).naravno to je dobro dok se ne pretera u smislu sigurnosti i bezbednosti u ovom slucaju u saobracaju.a sto se estetike tice,ono sto je tebi lepo-ne mora biti i meni.a i obrnuto ;)
    tako da mladog kolegu ja podrzavam u kreativnosti,naravno uvek da ima u vidu svoju i sigurnost drugih u saobracaju.jer se greske skupo,i preskupo placaju.
    pozdrav svima.

  7. #27
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Citat Prxon kaže: Pogledaj poruku
    Da mi nesto izleti na put makar ja imao i reflektore to je delic sekunde gde bukvalno ne moze da se odreaguje kako treba. U takvim situacijama verovatno ni profesionalni vozac ne bi mogao da odreaguje.

    Reći ću ti samo dvije stvari, dragi mladi kolega po torzijama... A ti ih shvati kako god hoćeš. Mali ''hint'' - probaj proniknuti između redova malo ;)

    Prva stvar je - Blažen ti meni bio u svome neznanju.
    Druga stvar je - isto ovo prvo, plus bi se nekako, ako mi dopustiš, a sve u nekom edukativnom tonu, nikako '' s visoka'' ili, nedaj Bože, u vrijađajućem, nasmijao ovoj tvojoj rečenici. Nemoj se uspoređivati s ''profesionalcima'' pa bili oni ''obični profesionalni šoferi'', bili oni vozači utrka, ili samo ''običn ljudi sa gomilom kilometara iza sebe''.
    Ja sinoć, vozeći 300km noćne vožnje po snijegu vjerojatno ne bi izbjegao meteorit da me je zviznuo posred krova, ali sam vrlo uspješno izbjegao barem petnaestak srna, srndaća, košuta, lisica, mačaka pasa,kao i mnogo puta do sada. Neke od spomenutih životinja su samo bile uz cestu, a neke su - uistinu izletile i pretrčale preko ceste. Neke u daljjni, a neke - vrlo vrlo blizu, vjerovao ili ne - na metar-dva doslovce.
    Vjeruj - osim iskustva (tu sam dionicu gorske ceste prošao, vjeruj mi - doslovce STOTINAMA puta) veliku ulogu su odigrala i moja svjetla na autu. Snimio sam ti i neke filmiće, i čim ih uploadujem, staviti ću ti ih tu jer sam ih radio samo da i tebi i drugima dokažem kakva svjetla ima Katra.
    Jedna od anegdota je kad je prijatelj doslovce MORAO izaći van da se uvjeri da NISAM stavio na auto dodatne lampe jer nije mogao vjerovati da mi auto ''na kratkim'' svjetli kao njegov ''na dugim''. By the way, prijatelj mi vozi jedan sasvim pristojan novi(ji) auto.

    I da bi primetio te fleke na putu verovatno se trebam dobro zagledati u put. Ne moze nikako da jedna balonka bude bolja od npr OSRAM ili Philips koje svetlost bacaju 10 puta dalje (i traju po 6-7 god, balonke sam menjao svaka 2-3 meseca).

    Ja sam ti svoje rekao i to trudeći se ''iz petnih žila'' i ''iz dubine duše'' da ti lijepo pokažem... Točnije UKAŽEM da griješiš. Nije mi teško, ali ako se to tvrdoglav svede na staru izreku ''Ja te krstim, a ti prdiš...'' moram se okrenuti i reći: ''Ja sam pokušao, dao sam si truda, ali...''.. Mada ponavljam, nije mi nimalo teško potruditi se dati ti argumente da barem razmisliš o nečemu. Na tebi je da odlučiš šta ćeš sa tim argumentima učiniti.
    Ja nisam rekao da je balonka bolja od modernih svjetala. Ja sam ti rekao da u Četvorkinom faru, u ukupnoj ocjeni, ''balonka'' daje bolje rezultate, nego bilo koja druga ''nabrijana žarulja'' radi toga što je četvorkin far konstruiran da primi - R2 žarulju, odnosno popularno zvanu ''balonku''. Ako se u iole dobar Četvorkin far stavi H5 žarulja (to je, ponavljam halogena žarulja poput H4 žarulje, ali ima tijelo ''balonke'', odnosno ima R2 ''šešir'') opet ti ponavljam, NE POSTOJI druga žarulja koja će ju nadmašiti po rezultatima. To ti garantira moje petnaestogodišnje iskustvo sa ovim Ljuljajućim Šporetima. Mojih preko milion izvoženih kilometara, a od toga skoro pa pola miliona SAMO u četvorkama. To ti garantira činjenica da sam samo prošle godine samo sa Četvorkom izvezao preko 40,000km a od tih 40,000km usudio bih se reći da sam, ako ne pola, a onda trećinu zasigurno izvozio po MRKLOM mraku šuma hrvatskog Gorskog kotra izbjegavajući srne i ostalu divljač, kako za vedrih ljetnih noći, tako i po pljusku, po magli, po snijegu i po svom mogućem gnjusnom vremenu za kojega se nijedan pametan živi stvor ne bi našao na cesti.
    300km mraka odvoženih ''u šutu'' ti VJERUJ toliko ispati oči ako su ti svjetla loša da ti unatoč svoj sili svoje literalne volje - ne mogu opisati. ''Samo'' zato jer ti, da se laički izrazim oko ''bježi'' na mrlju. Napravi test u mrklom mraku, ako mi ne vjeruješ. Uzmi baterijsku lampu i usmjeri ''jaki'' snop svjetlosti da baca ''daleko'' na jednu točku i probaj proći neku mračulju u kojoj ne vidiš prst pred sobom. Drugi put prođi sa jednoliko raspršenom svjetlosti, bukvalno metar-dva od nogu'' pa ćeš vidjeti koliko ti je potrebno oku da se ''riješi'' one ''bijele točke'' kad prođeš dionicu da ''jakim'' i ''dalekopiči'' svjetlom.
    O trajnosti kako starih balonki, tako i općenito starih sklopova - neću trošiti riječi. Reći ću samo da su prije žarulje sahranile auto na otpadu, di dođeš i sa otpada uzmeš žarulju i staviš ju na auto i ona radi još pet godina. U biti - većinom su im, nažalost, ''presudili'' sudari. ja svoje H5 iam na autu, evo... Doslovce da se i ne sjećam kad sam ih stavio na auto. Vožene i po danu sa upaljenim svjetlima kada zakon to obvezuje UVIJEK, a čak i kad me zakon ne obvezuje - imam upaljena svjetla, čisto iz navike.

    Danas svaki 3-4 auto ima bela svetla da li xenon, led ili jacu halogenku.Cak sta vise danas svaki novi auto fabricki ima ugradjeno takvo svetlo. I ja sam se sto puta nasao u situaciji da mi smetaju takva svetla sa kola iz suprotnog ili kola koja su iza mene. Sta sam ja mogao u tim situacija? Samo da trpim i da psujem, ili da ga zaustavim na sred auto puta ili neke magistrale da mu kazem da promeni sijalice.

    Ni o ovome ne bi trošio riječi.. Znači ako je moj susjed PTSP neuračunljivi naoružani diler-narkoman koji glasno pusta muziku i ja mu ''ne ogu ništa'' - radi mog duševnog mira i kvalitetnog života ja moram posati kao i on? Eto, kad ih ne možeš pobijediti, pridruži im se. Mudra, čisto Ghandijevsko-Majko-Terezijsko stajalište.

    A o ukusima se ne raspravlja, niko nema isti ukus. Meni se svidja ovo tebi ono. Sad imam H4 a nemam nikakav adapter.
    A sto se policije kod nas tice nikad nisam cuo da prave problem zbog belih svetala. Prave problem samo ako se stave pozicije u nekim drugim bojama, kao i zbog neonki ispod auta..


    Za kraj, ovdje nije bilo riječi ''o ukusima'' nego ti dajem čisto savjet da u auto koji je Bogom dan takav kakv je - uživaš bez da se blamiraš ili, nedaj Bože ''liječiš komplekse'' jer eto, ''mali Mića vozi tatinog BMW-a i kupi koke, pa eto, da imam i ja LED-ice i Xsenone kao on kad dođem pred disko klub ili kad se okupljamo na krovu trgovačkog centra i puštamo mjuzu iz auta.''
    Također, ovdje nije riječ samo o ukusu, nego i o stavu koji nije nimalo nalik vozaču opće, a kamoli da se pod okriljem kluba 'navija'' za što jača svjetla i bodre kolege tako što na auto stavljaju nešto što u najmanju ruku budi rečeno - smeta drugima u prometu.
    Nadalje...
    To što imaš H4 žarulje u Četvorkinom faru - bez ikakvog adaptera znači samo slijedeće:
    a.) ZBILJA imaš aftermarket far od Četvorke (kao što rekoh, uglavnom made in Turkey) koji je predviđen za H4 žarulju. U takav far stavi ''normalnu'' H4 žarulju ili eventualno neku H4 žarulju od renomiranih proizvođaća koja ''jače i bolje svijetli'', ali ta žarulja i podosta ''pjeva novaca'' pa se pitaj da li je uistinu potrebno dati toliko novaca kad već imaš FANTASTIČNA svjetla koja su na Katri, za ono vrijeme kad je izašla bila, da mi Bog oprosti ako bogohulim, kao i ovjes legendarnog Citroena DS odnosno pupularne ''Žabe'', a kod vas znane ''Ajkule''. Kao što Žabina tehnologija danas nimalo ne zaostaje u segmentu udobnosti vožnje (čak štoviše - nekima je još uvijek nedostižan uzor) tako su i Katrina svjetla bila i ostala, da se zgodno izrazim, ''svjetlosnu godinu'' ispred konkurencije te se stoga Katrina svjetla ne trebaju naknadno ''nabuđivati'' radi nekog FUNKCIONALNOG benefita.
    ''Nabuđene'' žarulje tipa ''Powered by buvljak'' a koja se diču žutim, plavim, bijelim, mehr weisse, überlicht mehr 75% bla bla su sve samo ne dobre žarulje koje će te na prvoj kiši i mokroj cesti i/ili izmaglici izmučiti kao da očnim kapcima ''žvačeš staklo''.
    b) imaš nakeljenu H4 žarulju koja stoji ''bog-te-pitaj-kako'' i nema šanse da ti žarulja u tom faru daje ravnomjeran svjetlosni snop, a koji će ti isto bla-bla-umor-kao-ovo-prije-oko-kopanje-majko-pomozi.

    Nadam se da si shvatio što ti želim reći i nije mi se namjera uopće ''prepucavati'' s tobom, nego sam ti samo iznesao gole činjenice. O ovaj moj post ću ti još samo ubaciti linkove filmića kad ih uploadujem pa ćeš vidjeti šta je kvalitetno svjetlo Ljuljavog Šporeta.
    Ja takva svjetla gotovo pa da nemam na svome glanc novom Mercedes Sprinteru.




    Živ ti meni bio - sa okicama se po mraku nagledao.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  8. #28
    Baby Renault 4 Avatar od  Prxon
    Član od
    24.04.2013.
    Aktivnost
    27.04.2014
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    29
    Poruke
    46
    A ja cu jos jednom reci to je TUNING&STYLING, ovaj auto meni ne sluzi za putovanja, za takve stvari imam drugi auto. Sa ovim autom sam presao najvise 200 km za jedan dan, i to samo jednom, inace sa njim ne izlazim iz grada.
    I mene ne zanima da li je tursko, kinesko, francusko. Nisam opsednut time, da jesam, onda bi uzeo original francuskog a ne slovenackog IMV.

  9. #29
    Baby Renault 4 Avatar od  Prxon
    Član od
    24.04.2013.
    Aktivnost
    27.04.2014
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    29
    Poruke
    46
    Samo jos nesto.

    Ja kad vidim nesto sto mi se ne svidja ili mislim da tako ne treba, ja to zadrzim za sebe ne delim ni sa kim. Ne trosim dragoceno vreme pisajuci romane, kad me taj neko ionako nece poslusati.
    Ja sam se prijavio na ovaj forum da bi delio sa vama sta radim na svom renou, da bi gledao tudje radove, a ne da mi neko soli pamet...
    Druga stvar da je to neizvodljivo ili nedozvoljeno, pa ajde razumem napisao si to ne moze tako. Ali ovo...
    Ja ako hocu stavicu sijalice za jelku u farove, moja stvar, ako ti se svidja pohvalices, ako ne ostavi za sebe.
    Ja nemam 2 godine pa da ne znam sta radim. A i nisam ni prvi ni poslednji koji je stavio takva svetla na renoa. Jos nikog nisam cuo da se zali. Ono sto ne znam, ne radim, prvo pitam za neki savet kao npr. u temi za spustanje renoa.
    Mada ni tamo nisam dobio konkretan odgovor od tebe. Pitanje je bilo vezano za TORZIJE a dobio sam odgovor da necu moci da prelazim preko lezecih policajaca, da necu nikoga moci da vozim, da ce izgubiti performanse, ko da ja to sam nisam znao.

  10. #30
    Baby Renault 4 Avatar od  Prxon
    Član od
    24.04.2013.
    Aktivnost
    27.04.2014
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    29
    Poruke
    46
    Zaboravio sam jos nesto sinoc da te pitam.
    Da li si ti nekad na svog renoa stavio takva svetla?

Slične teme

  1. reno 4 / reno 5 branici
    Autor reno 5 tl u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.12.2011, 22:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •