Vatreni Reno! - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 49
  1. #31
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384
    @Prxon
    hehehehehe moooomce spusti loptu hehehehehehehe Frik je legenda naseg kluba i veruj mi da su ovo samo saveti u najboljoj nameri a ne neko soljenje pameti. Proskitaj malo po forumu u temama iz predhonih godina svasta se radilo od 2007 ovde,nisi ti jedini koji to radi a nije ni Frkij jedini koji soli pamet,svi mi volimo drugima da solimo pamet sta i kako treba da se radi na 4....to sam ti i ja rekao najbolje je ostaviti visinu torzija onakve kakve jesu
    Ako planiras da vozis taj auto poslusaj savet nas malo iskusnijih bar sto se tice mehanike(meni je torzija pucala tri puta zato sto nisam slusao) A hvala bogu upoznaces Frkia a i sve nas oci u oci i shvatices da ti niko ne soli pamet a i neko pivo da popijemo kad je slano valja pivom da se zalije UZDRAVLJE
    ......we are the first to program your future......

  2. #32
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384
    A evo i od mene saveta bices upadljiviji i zanimljiviji sa zutim svetlima nego sa diodama,sto kontam da i jeste poenta posto i ja furam 4 zuta fara sve zajedno 180W i nije me moguce ne videti,Frik ti je napisao oko farova i sijalica....novije jace sijalice hoce da sprze socivo u faru za jako kartko vreme......tada ti je skuplja dara nego mera menjaces farove na dva tri meseca i na kraju odustati od toga jer ces shvatiti da je skupo :)
    ......we are the first to program your future......

  3. #33
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Hvala sudija ali nema potrebe za fućkom niti za, nedaj Bože kartonima. Kao što rekoh, mlad je i neka igra svoju igru kakomisli da je najbolje da igra. Njegova igra, njegova liga, njegov travnjak.
    Mislim da je iz posta dovoljno jasno da sam sa Katrama prošao i sito i rešeto pa tako i sa svjetlima.
    Lijepo ti je sve rečeno, i lijepo te se pokušalo krstiti, ali kad ti to tvrdoglavo ne želiš, ja ti tu ne mogu pomoći. Forum je javan i ako si već javno stavio slike budi spreman i na negativne komentare i kritike, a pri tome ne mislim na vrijeđanje niti na soljenje pameti, jet ti niti jednom nisam rekao ništa ružno ili, nedaj Bože uvrijeđujuće.
    Sam tvoj stav je tipični stav za ekipu koja brije na Tuning-Styling i osjećaš se dobro među svojom ekipom dok si jedan drugome tapšete po ramenu, a jako boli kad vas netko dirne u ''vaš ponos'' čak i sa neslaganjem, a kamoli sa konkretnom kritikom.
    Još jednom ti ponavljam, ako nisi skužio - nastavljao sam se svakakvih svjetala i nisam ti ovo gore izmislio iz glave da bi ti solio pamet jer se ja s nečim ne slažem.
    Dao sam ti SAVJET na osnovi MOG iskustva, ali koliko vidim tebi je jedino bitno da tebi auto bude lijep bez obzira na funkcionalnost, propise i sigurnost, a bome i neku vozačku etiku i solidarnost. Kao što rekoh - tipično za ''pipmere''. Na tu temu sam i ovdje malo ubo koje slovo.

    http://www.oldschoolhr.com/forum/ind...2867#msg412867

    Ako smatraš da će ti auto biti lijep sa takvim svjetlima i ako ti je samo to bitno za taj tvoj ''West Coast Pimp My Car'' stylinh event... Samo ožeži.
    P.S. Neki mi se klinac desio sa memo-karticom na aparatu i ne mogu ih skinuti na komp, samo ih mogu gledati na aparatu.
    P.S. II Ako misliš da meni Katra služi samo za tramakanje frižidera i jefitno prijevozno sredstvo - varaš se. Katricu vozimjer sam ljubitelj tog auta - upravo zato što je takav kakav je. Bogom dani ingeniozni auto kojeg ne bi mijenjao ni za sve pare svijeta.

    Bentley.jpg

    A evo ti još jedna slika koja zorno pokazuje da auto ne treba ličiti na Božićnu jelku da bi bio simpatičan i da bi se za njim okretali ludi. Imaš jednu lijepu njemačku izreku, jedan od mojih omiljenih oksimorona, a koji tako zorno opisuju Četvorku: ''Weniger ist mehr.''

    http://renault4serbia.com/showthread...rafija/page101


    http://renault4serbia.com/showthread...rafija/page102

    Bez buvljak žarulja i kineskih LED dioda.

    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #34
    Renault 4 GTL Avatar od  allez-y
    Član od
    20.05.2012.
    Aktivnost
    16.02.2020
    Lokacija
    Beograd, Visnjicka Banja
    Godine
    50
    Poruke
    402
    Slike
    11
    Citat Pasha kaže: Pogledaj poruku
    A evo i od mene saveta bices upadljiviji i zanimljiviji sa zutim svetlima nego sa diodama,sto kontam da i jeste poenta posto i ja furam 4 zuta fara sve zajedno 180W i nije me moguce ne videti,Frik ti je napisao oko farova i sijalica....novije jace sijalice hoce da sprze socivo u faru za jako kartko vreme......tada ti je skuplja dara nego mera menjaces farove na dva tri meseca i na kraju odustati od toga jer ces shvatiti da je skupo :)
    Pasha, zuta su zakon ne samo zbog estetike..

    Francuzi su ih jos pre drugog svetskog rata uveli u upotrebu i da nije bilo EU zakona ne bi ih ni 1993. ukinuli. Trebalo je da pomognu da se automobili nocu razlikuju od 'okupatorskih'.. Takodje, severozapadne provincije, blize Atlantiku su to zahtevale zbog cestih i dugotrajnih perioda magle. Bretanja npr.
    Ne znam da li radi link, ali ima puno prica na temu zutih sijalica kod francuza.

    http://youtu.be/vArQgTQVYcw

  5. #35
    Renault 4 TL Avatar od  v3xbu2
    Član od
    20.11.2013.
    Aktivnost
    23.07.2020
    Lokacija
    Budva
    Godine
    47
    Poruke
    141
    Slike
    1
    ...meni se svidja zuto svjetlo i ako negdje naletim na original zute sijalice uzecu da vidim kako cuce na mojoj makini...meni je to cool i retro....(kada kazem original, mislim na neke kvalitetnije sijalice, jer sada se zaista prodaje svasta)...

  6. #36
    Baby Renault 4 Avatar od  Prxon
    Član od
    24.04.2013.
    Aktivnost
    27.04.2014
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    29
    Poruke
    46
    Dobro, dosta je bilo o svetlima... idemo dalje

    evo gotovi su i novi tapaciri, samo jos trebam da probusim rupe za zvucnike
    20140130_130453.jpg

  7. #37
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384
    Cool skroz sve novo,mogao si malo deblje sundjere da stavis unutra bili bi zi bolja i zvucna i toplotna izolacija :)
    ......we are the first to program your future......

  8. #38
    Baby Renault 4 Avatar od  Prxon
    Član od
    24.04.2013.
    Aktivnost
    27.04.2014
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    29
    Poruke
    46
    u vrata cu da naguram neki obican sundjer, a napred kod motora hocu da stavim filc ili nesto da mi smanji buku :)

  9. #39
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Lepo odradjeno.
    Samo nemoj stavljati sundjere u vrata,neces dobiti nista bitno,a imaces novo mesto za uzgoj bakcila!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  10. #40
    Baby Renault 4 Avatar od  Prxon
    Član od
    24.04.2013.
    Aktivnost
    27.04.2014
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    29
    Poruke
    46
    Hvala :)

    O tome nisam razmisljao... video sam da je onaj iz slovenije Jan Mlinar stavio piramidalni sunjer svuda gde je mogao... samo to je preskupo

    Ali kod motora moram nesto staviti, preglasan je

Slične teme

  1. reno 4 / reno 5 branici
    Autor reno 5 tl u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.12.2011, 22:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •