Gde ste najdalje isli sa R4? - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 51
  1. #21
    milosco
    Guest

    Re: Gde ste najdalje isli sa R4?

    Sarajevo, Grcka, Italija, Grna Gora XX puta, po Srbiji maltene svuda... Nikad me nije ostavio!
    Pobednik vremena!

  2. #22

    Re: Gde ste najdalje isli sa R4?

    Nesto kao Gavrilo. Na more, po CG i nazad za BG.
    Ja i 2 drugara. Svaki ima oko 100kg. U gepeku je plinska boca, pa smo torbe stavili na zadnje sediste. Nezaboravan provod! Moja Nevena!

  3. #23
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Gde ste najdalje isli sa R4?

    Za novu godinu sam isao na KOP i vrlo sam zadovoljan...ko hoce da vidi slike..moze u temi FOTO PRICA O R4...a bio sam i do KG-a polovinom januara...i nikad hvala bogu da ga ne ureknem me nije ostavio....a sve to bez rezervnog tocka..... :D

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  4. #24

    Re: Gde ste najdalje isli sa R4?

    Ma to do KG-a, NS-a, NISa mi je kao dobar dan
    Moja cokula je sa 19 godina presla 50Mm uglavnom gradske voznje. Ona sada ima 20godina i 83.000km i kaze da jako voli put. Kao i sve 4 nikada me nije nigde ostavila!

  5. #25
    Renault 4 Alpine
    Član od
    09.01.2008.
    Aktivnost
    08.04.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    39
    Poruke
    831

    Re: Gde ste najdalje isli sa R4?

    naj dalje do zlatibora. sto se tice ostavljanja na putu, pa boga mi ostavljala me 4-ka par puta. a ostavljao me je auto posto je ovo bio generacijski zapusten auto, pa je onda dosao kod mene. i mislim da sam sve te probleme zbog kojih je mogao da me ostavi na putu, resio.

  6. #26
    Baby Renault 4
    Član od
    14.08.2007.
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    34
    Poruke
    61

    Re: Gde ste najdalje isli sa R4?

    Najdalje sto sam otisao sa R4 je od Subotice do Poreca u Hrvatskoj i to cetvoro u kolima(cale 110kg,ja 80,brat isto tako negde i mama + prtljaga za sve nas) i isao je Reno 110km/h na auto-putu!!!!!Vec preko deset puta u Zagreb i jedno pet puta u Budimpestu!!!Da ne spominjem i Novi Sad koliko puta!Jos ni jednom nismo imali problema na putu i nije nas ostavljao!Nemam plin jer malo trosi pa mi ne treba!!!!Prosto uzivam!!!!!!!!!!

  7. #27

    Re: Gde ste najdalje isli sa R4?

    Najdalje sam isao na more sa tatom, mamom i sestrom normalno sa full opremom za more.

    Relacija je bila:

    Bosanski Brod - Tucepi(5km od Makarske ko ne zna:))

    Bez problema smo stigli i vratili se, sto bi se reklo samo toci i vozi.

    Na auto-putu je bez problema isao 110Km/h.

  8. #28
    Renault 4 Alpine
    Član od
    01.09.2007.
    Aktivnost
    21.10.2018
    Lokacija
    Vranje
    Godine
    41
    Poruke
    555

    Re: Gde ste najdalje isli sa R4?

    Ja licno do Beograda a otac do Ulcinja,naravno uorodicno.

  9. #29
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Gde ste najdalje isli sa R4?

    Ja najdalje do zlatibora prosle godine za novu godinu,isao sam i par puta do krusevca i to je to za sada mada ce verovatno biti i duzih road-tripova!

  10. #30

    Re: Gde ste najdalje isli sa R4?

    za dedu i caleta ne znam, ali je meni najdalji put bio pancevo - kula - pancevo... tada sam presao oko 350 km.. bilo nas je troje u kolima, ukupan teret oko 300kg... terao je rendza ceo put na oko 110-120kmph... nisam hteo vise jer mi nisu bili balansirani zadnji tockovi i centriran trap... a i zadnji desni tocak stoji krivo...
    Powered by Android.

Slične teme

  1. Isli ste cetvorkom...
    Autor Whitesnake u forumu Okupljanja, putovanja, izleti...
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 17.12.2010, 06:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •