Da predstavim svoj automobil...Proizveden je davne 1978.godine u Novom Mestu u Sloveniji i dosao je u Novi Sad gde je imao dva vlasnika i ja sam treći.Prešao je 110000 km kod mene je prešao 10 000 km i ja sam prezadovoljan.Ima ugradjen TNG uredjaj i veoma mali je potrosac.Potrebne su mi neke sitnice da bih ga kompletirao kako bi bio u fabrickom stanju kao sto su: lajsna vozačkih ili suvozačkih vrata svejedno i velika lajsna koja ide ispod vrata.Treba mi još i prskalica šoferšajbne koju je neko zamenio električnom prskalicom od YugaJoš bi mi trebao orginalan retrovizor niklovan od tog modela kako bi automobil bio kompletan.Meni trenutno koristi kao auto koji svakodnevno koristim za posao,prevlačenje stvari,izlete sa malim detetom i tako dalje....Izuzetan je,zanimljiv i atraktivan na svoj način...Pokušaću da postavim neke fotografije a molio bih za savet ako neko ima nešto od meni potrebnih stvari rado bih kupio stvari koje mi nedostaju pa molim ljude ako neko ima neka me kontaktira kako bih kompletirao još jedan starovremenski automobil vredan pažnje hvala unapred...