Crveni na radost :D :) - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 41 do 46 od ukupno 46
  1. #41
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1
    Samo na brzinu da se javim, cisto da vas informisem da i dalje ne ostavljate plocicu radia zajedno sa radiom. Mislim i da sam ostavio kola otkljucana, ali nisam siguran, ispred Micjine kuce, mozda smo sat vremena bili po ovoj kisi, i mraku, batica ( pretpostavljam ) je otvorio vrata koja su bila do ograde, i iscupao celu konzolu sa radiom, gde mu konzola dodje skuplja od radia . Pa eto samo mali podsetnik da je ovaj divni auto i dalje meta lopovcina, sitnih dusa, i sitnih lopova, klosara, i da pazite sta drzite unutra, zakljucavate , i skidate plocicu cak i kad je na pola sata.

    P.S. prihvatam radio na poklon

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  2. #42
    Renault 4 TL Avatar od  PepiR4TL
    Član od
    24.09.2014.
    Aktivnost
    29.04.2019
    Godine
    50
    Poruke
    157
    Šta reći za ovkav vandalski čin???Pločice skidati i kavez za akumulator obavezno ako ne želiš da skidaš akumulator i tegliš do stana.Mene su takođe opelješili prošle godine.CD i akumulator...Pozvao sam Policiju i oni ne izlaze na lice mesta već sam morao da odem u stanicu.Kada sam otišao tamo,iznos ne prelazi sumu kao bi pokrenuli prijavu i pokrenuli postupak protiv NN lica i nikom ništa.Zato moramo se braniti sopstvenim mišićima kavez na akumulator,vadi vredne stvari iz auta, vadi pločice iz radija i nema druge!!!

  3. #43
    Renault 4 GTL Avatar od  allez-y
    Član od
    20.05.2012.
    Aktivnost
    16.02.2020
    Lokacija
    Beograd, Visnjicka Banja
    Godine
    50
    Poruke
    402
    Slike
    11
    Steta.. Mislio sam da je ova vrsta obijanja I kradja ostala u proslosti, ali se varam... Vecna tema za sitne lopove I uzivaoce opijata I vatrene vode kada nema kinte za to..

    Za sada saosecam u tvom stanju besa I revolta. Ne obecavam ali ako nadjem kod matorih neki radio, rado cu ti ga dati da slusas dobru ziku...

  4. #44
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1
    Definitivno sam i ja mislio da je to proslost, posto vise vredi konzola od radia. Sreca nije video jaknu i dux. A i moja je greska sto nisam skinuo plocicu, a nisam siguran ni da sam zakljucao. Splet okolnosti, moja krivica. Mada bio sam u fazonu ispred Micjine kuce je, tu smo, otvoren prozor, ali prava jesenja noc, uz kisu je savrsena maska za lopove. Nisam se preterano iznervirao, ali mislim da bih da sam ga uhvatio sav bes koji akumuliram vec nekoliko meseci istresao na njemu. Provozah par krugova oko Micjine kuce u nadi da je bar konzolu bacio... ali sipak... svakako ce se vec naci neko sokocalo za dobru muziku

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  5. #45
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Stoka!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  6. #46
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1
    Ima srece sto mu Micja i ja nismo izasli tad... boze sto bi bilo smeha :D

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

Slične teme

  1. Crveni :)
    Autor drMarty u forumu Garaža
    Odgovora: 253
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 08:15
  2. moj crveni R4
    Autor bleki2004 u forumu Garaža
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.03.2011, 10:40
  3. jos jedan crveni !
    Autor milosbeli u forumu Garaža
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 19:35
  4. Još jedan crveni
    Autor Grgo G u forumu Garaža
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 22.06.2009, 22:42
  5. crveni i plavi rendzer iz ns
    Autor GTL_NS u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.02.2008, 22:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •