dize temperaturu - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 25 od ukupno 25
  1. #21
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Citat raki72 kaže: Pogledaj poruku
    To je to ocisti ili jos bolje ako mozes da zamenis hladnjak po mogucnosti novim resio si problem
    Drugovi, svaka vam cast na savjetima. Trazio sam nov hladnjak da kupim, u Sarajevu nisam nigdje mogao naci. Jucer i danas sam ga ispirao nekakvim sanitetskim sredstvima, maloprije se provozah, cak i uz dobru uzbrdicu, ne pregrijava se vise, ne mogu da vjerujem :) Raki i Pepi hvala vam najljepsa!!

  2. #22
    Renault 4 TL Avatar od  PepiR4TL
    Član od
    24.09.2014.
    Aktivnost
    29.04.2019
    Godine
    50
    Poruke
    157
    Драго ми је да си успео да решиш проблем са грејањем мотора.Познајем Сарајево,конфигурација терена је таква да ће ти баш требати савршено хлађење поготову лети а то си добио и ствар је решена.Срећна вожња и уживај у вожњи лепим Сарајевом са лепим Реноом 4...

  3. #23
    Renault 4 Alpine Avatar od  raki72
    Član od
    26.05.2013.
    Aktivnost
    02.09.2023
    Lokacija
    beograd, zvezdara
    Godine
    51
    Poruke
    616
    Slike
    76
    Otkri nam tajnu kako se zove to sinteticko sredstvo,mozda nekom zatreba a izgleda da je delotvorno

  4. #24
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Ma, koristio sam najobicnije sredstvo za ciscenje wc solje odnosno kamenca. Potrosio sam 2l, 1l prenocio na autu, drugi put ga obrnuo naglavacke i sasuo jos 1l. Potom ispirao i ispirao vodom iz slaufa. Celije/cjevcice u hladnjaku su vidljivo odblokirane, medjutim da se vidjeti da ima jos malo taloga u unutrasnjim zidovima celija/cjevcica, sto je moguce malo teze odstraniti. Ukoliko u skorije vrijeme ne uspijem naci novi hladnjak, makar cu jos jedanput ponoviti postupak ispiranja. Kao sto si rekao konacno rjesenje je novi hladnjak, pogodio si u bobu

    Jos jednom Raki i Pepi veliki pozdrav i hvala iz Sarajeva :)

  5. #25
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Jos 2 dodatna litra potrosio, koliko mogu vidjeti kroz otvore, celije su dosta dobro procepljene. Pregrijavanja definitivno vise nema, posto ga namjeravam cepiti i na ljeto, novi hladnjak je vjerovatno neophodan. Kod jednog dobavljaca bih mogao naruciti novi hladnjak za 80€, ceka se oko mjesec dana. Ima li iko preporuku za eventualno povoljniju varijantu? Pozdrav

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •