Проблем са инструмент таблом
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Renault 4 TL Avatar od  PepiR4TL
    Član od
    24.09.2014.
    Aktivnost
    29.04.2019
    Godine
    50
    Poruke
    157

    Проблем са инструмент таблом

    Као што пише у наслову,појавио ми се проблем са инструмент табли ГТЛ-а ког сређујем.Ауто је стајао 4 године.Када дам контакт упале се све лампице које треба да се упале уље,температура и алтернатор.Када дам контакт упале се и лампице за осветљење инструмент табле.Када упалим светла оне се угасе и не раде.Када упалим мотор,упали се лампица од грејача задњег стакла.Када упалим грејач задњег стакла на прекидач лампица се угаси.Имам и проблем са вентилатором не ради када ради мотор већ ради само ако је ауто на контакту.Данас возио Рено код два електричара чим виде Рено 4 и чују за проблем одмах ме врате као немају времена,имају заказано итд...Пошто ми ауто није регистрован и не могу да га возим код неког другог електричара замолићу за помоћ ако неко неко има искуства са овом врстом квара или неки други савет хвала унапред!

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  raki72
    Član od
    26.05.2013.
    Aktivnost
    02.09.2023
    Lokacija
    beograd, zvezdara
    Godine
    51
    Poruke
    616
    Slike
    76
    Iskreno tesko moze napamet bilo sta da se kaze precizno,po tome kako kazes struja ti je pobrljavila,probaj eventualno da naprskas kontakte na dzekovima table i bravice kontakt sprejom,mada mi lici da je to nesto pogresno ispovezivano

  3. #3
    Renault 4 TL Avatar od  PepiR4TL
    Član od
    24.09.2014.
    Aktivnost
    29.04.2019
    Godine
    50
    Poruke
    157
    Пробаћу да узмем неки контакт спреј и да напршћем џекове када скинем таблу.Крајњи исход јављам за неколико дана пошто нећу бити у прилици да радим око аута једно време.Хвала raki72 на савету.

  4. #4
    Renault 4 TL Avatar od  PepiR4TL
    Član od
    24.09.2014.
    Aktivnost
    29.04.2019
    Godine
    50
    Poruke
    157
    Данас сам нашао мало времена да се позабавим електриком.По савету raki72 узео сам контакт спреј и сваки осигурач очистио,напрскао и лимени део који држи осигурач сам мало вратио како би осигурач имао бољи контакт.Отклонио сам проблем са светлом,сада светло инструмент табле сија када се упали светло,све ради како треба осим грејача задњег стакла.Он се лагано неприметно упали када укључим дуго светло а када га укључим на прекидач задњег грејача он се угаси.Видећу када будем имао мало више времена да погледам мало боље контакте у сваком случају хвала члану raki72.

Slične teme

  1. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 21.09.2015, 20:21
  2. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 12.12.2011, 11:24
  3. Купујем амотризере за Р4
    Autor nemawa u forumu Kupujem
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.11.2008, 00:23
  4. Купујем Рено 4 "странца"
    Autor nemawa u forumu Kupujem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.10.2008, 23:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •