Odakle ste? - Strana 15
Strana 15 od 19 PrvaPrva ... 5111213141516171819 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 141 do 150 od ukupno 183

Tema: Odakle ste?

  1. #141

    Re: Odakle ste?

    evo moram jos par i necu vise,cisto da vidite sve ovo..nadam se da se admini nece paranoisati,probao sam sve u jedan post ali ne moze izgleda










    druga slika je Tesnjar,stari deo grada,carsija iz perioda dok smo bili pod turcima. A vidikovci i ove zimske su Divcibare/planina Maljen.

  2. #142
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Odakle ste?

    Otac i majka su mi zavrsili Valjevsku gimnaziju, a i moja lepsa polovina je, a ona i jeste iz VA tj naselje kolubara kod Gorenja... Zaista lep grad, da ne zalazimo bas u politiku zasto sada ljudi tu tesko zive... Samo bih dodao da smo bili na Gracu i fantasticno je, samo kao toliko netaknutu i lepu reku sl put treba da posetimo peske, a ne da je zagadjujemo i da vozimo po setalistu. Sto se tice offroada predlazem Podbukove tj Kaonu, vagon, tromedja Divcibare, Va, Kosjeric, samo umesto levo kad se dolazi iz Va skrene se desno kod onog trafoa (tu mi deda zivi) tu su se prei odrzavale dzipijade, ima srednje dzombastih puteva a ima i ekstremnih (naravno za r4, ne pricam o skroz bespucima gde bi ostavljali tockove za sobom)...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #143

    Re: Odakle ste?

    Morat ću jednom u Valjevo. Poslednji sam put bio tamo kao osmoškolac u bivšoj Jugi i kao jedan od dvojice najboljih đaka (da, da, i to je nekad Katraš bio) u podalpiji, imao sam tu čast, da idem na omladinsku radnu brigadu, baš na Divčibare. Pojma više nemam što smo radili, neki spomenik il' šta, znadem samo da sam tada prvi put u životu dobio krvave žuljeve po rukama. Spavao sam kod neke rodbine u Valjevu dok nas nisu odvezli gore u logor i bio tamo tri sedmice.
    Im'o sam tada prelepih 14 godina. Znači, pre 44 godine je to bilo...i tamo sam se i prvi put k'o zaljubio, garava, zgodna iz Beograda, nikada neću ime da joj zaboravim: Biljana Stojanović, ja mlad, pun žuljeva po rukama, atletski tip, a vid'me danas
    ...eh, da...morat ču jednom da vidim kako je sada tamo. Naravno, sa najboljom 3/4

    I hvala za opis kule. Uistinu sam mislio, da je to starija stvar. Al' nema veze, fantastična je. Treba videti uživo i onu klisuru reke Gradac i sve, al' jako sumnjam, da će biti ikada i Serž tamo, pošto si napis'o kol'ko vrsta insekta ima i sve se tamo nakupilo...
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  4. #144
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Odakle ste?

    Citat Renault 4 kaže:
    E ovako: svako će da napiše mesto odakle je (samo mesto, ništa više, brisaću vas majke mi), kako bi jasno imali predstavu gde nas sve ima i da se lakše organizujemo kada su okupljanja.
    Mislim da treba da poštujemo pravila.

  5. #145

    Re: Odakle ste?

    ja to i nisam video a i sta znaci naziv grada samo.. necu vise postavljati kao sto sam napisao.
    a i ne kapiram zasto bi ovo nekome smetalo,npr da neko odradi ova 3 posta o svom gradu meni ne bi smetalo. Ni malo.

  6. #146
    Renault 4 Alpine
    Član od
    11.01.2011.
    Aktivnost
    17.06.2015
    Lokacija
    Шабац
    Godine
    52
    Poruke
    533

    Re: Odakle ste?

    Шабац
    HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

  7. #147
    Baby Renault 4
    Član od
    30.08.2010.
    Aktivnost
    19.09.2013
    Lokacija
    Zenica
    Godine
    49
    Poruke
    58

    Re: Odakle ste?

    Zenica

  8. #148
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: Odakle ste?

    Pu bre, sad gledam da jos nisam napisao u ovoj temi nista

    Beograd - Vozdovac - Jerkovic :)
    pa ako ima neko blizu neka se javi da se druzimo :D

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  9. #149
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: Odakle ste?

    Mladenovac, naselje Dedinje
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  10. #150

    Re: Odakle ste?

    Nis-Palilula, poslednja ulica na juznoj strani grada.
    Naravno da se razume u mehaniku, cim ima Renault 4.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •