Kako zaradjujete za zivot i cime se sve bavite? - Strana 15
Strana 15 od 15 PrvaPrva ... 51112131415
Prikaz rezultata 141 do 150 od ukupno 150
  1. #141
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Kako zaradjujete za zivot i cime se sve bavite?

    Citat frik-ri kaže:
    Citat Sonne kaže:


    mada vlasnici cetvorki i nisu bash toliko vidjeni po perionicama...
    Ma neeeemoooooj... A sta ako imas frenda koji ti baci peglu u autu poslije ludog provoda dok partijaš rođendan u McDonaldsu

    http://imageshack.us/photo/my-images/171/p4172648.jpg/

    Ajm laaaaaviiiiing iiiiittttt...

    Sreeeeeetaaaannnn roooođeeeeeendaaaaan tiiiiiiii...

    http://imageshack.us/photo/my-images/717/p4172752.jpg/

    pa moras na nocno pranje...

    http://imageshack.us/f/130/p4182863.jpg/


    Nego kad sam vec tu, da kazem rijec dva o ja... Sta da se kazem o ja...? Evo, za zivot zaradujem tako sto radim po celi dan... Prodajem kokice i kikiriki te ostali sport za zubi na velikim sportski dogadaji... Poso nije tezak, ako se jos nades u njega pa da ga radis sa ljubav, nema ljepse. Mozda i je tesko da nosaš oni mini stand kupljen u Njemacka preko rame, pogotovo kroz kad je guzva, ali kako se u nas posao kaze - sto veca guzva, bolje za poso...
    Ljeti je sezona bolja pa se ide i na pljaza sa jedan drugi mini stand isto iz Njemacka, do-NI-jo ga je moj rođak Ljatif Xlalji koji ima jako dobar biznis gore. Po pljaza se prodaji standardno krafni, kiflji, buu-reEk so sir, buu-reEk so meso i za deca sto vole jako so jabuk.
    Posao nije tezak ides samo i vices: ''Kooookiceeee, kiikiriki spooortzaazuuuubiiiIIIIii...'' a po pljaza isto samo imas da kazem:''Krrrrafneeeee, kifljiiii, buu-reeEEk vruUUuućiiii...'' To sto se izvikujes i nije da se mora, jer svi kad te vide sa mini stand znaju sta i kako alji po tradicija i po to kako su nasi tata to radilji, mora da se izvikujes... Za zboOOg tradicija... Posao nije tezak, samo moras da budes stalno sa osmjeh i da pazis na pljaza da ne gazis ljudi po rucnik, po naocalji i ostali stvari - nije dobro za biznis.... Naravno, moras da pazis sta od novac da ljudimi vracas da ne bi biljo da si nekoga oces da kljepis i prevaris... To isto ne valja za biznis, samo osmeh, znoj ne brises po ljice, samo oko oci da ljudimi bude zao pa ti i baksu daju. I oni koji dizu ruku samo da te prevaru da dodes do njih pa se smiju ne smes da mrzis a i nakon dymbëdhjetë ... Pesëmbëdhjetë puta znas vec tko dize ruku samo da u drustvo bude da se šalji pa da se smiju mene...
    Od ostali biznis sa braca i rođak imamo dva lokalj sa sljadoled i sa koljaci te dva samo sa sljadoljed i pekara od tata što je otvorio sa baba vëlla Xhadi Muqiqi ...
    Poslje posao sjedam u svoj Renault makinë Katër i vozim kuci nekad jako sretan, a nekad samo sretan... Ovisi koljiko sam prodao taj dan. Renault makinë katër mene mi je odljiičan jer kad se prekljopi klupa stane mi meni mini stand kompljet...
    Toljiko o mene. na sljedeci okupljanji donesem da vas pocastim so kiflji od mrmeljad i čokoljad, buu-rEEk so sir so meso i za moderator Neb_Mjes haljva i boza...




    E nasmeja me do suza hahahahhahahahhaha
    ......we are the first to program your future......

  2. #142
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Kako zaradjujete za zivot i cime se sve bavite?

    A heba me sa boza i aljva...
    I mene si nasmejao sa suza u oči...

    Jelj kume, 'oćemo da uljetimo?

  3. #143
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: Kako zaradjujete za zivot i cime se sve bavite?

    @ Frik...koji si ti komad budale......
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU

  4. #144
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Kako zaradjujete za zivot i cime se sve bavite?


    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  5. #145

    Re: Kako zaradjujete za zivot i cime se sve bavite?

    Po zanimanju sam profesor(ka) nemackog jezika i knjizevnosti Radim u jednoj skolici, drzim casove nemackog, a koliko se zaradi od svega toga... pa taman da se kupi reno 4 i da se isti malo i neguje.
    "Don't fuck with another man's vehicle."
    Vincent Vega

  6. #146
    Baby Renault 4 Avatar od  debelii
    Član od
    12.08.2011.
    Aktivnost
    13.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    37
    Poruke
    58
    Slike
    1

    Re: Kako zaradjujete za zivot i cime se sve bavite?

    Imam zavrsene dve srednje skole,masinsku i poljoprivrednu,sad trenutno radim u Pasterovom zavodu u Novom Sadu kao veterinarski tehnicar.Radio sam sve i svasta,popravljao motore,ugradjivao i servisirao klima uredjaje,radio u veterinarskoj stanici "Novi Sad",krecio,farbao,postavljo plocice,radio vodovod,popravljao kucne aparate,belu tehniku...Radio sam sve i svasta samo da ne zavisim od para roditelja...Kupio i sredio r4 licno moj prvi automobil,
    Obozvam taj auto....

  7. #147
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Kako zaradjujete za zivot i cime se sve bavite?

    Citat frik-ri kaže:

    Ma neeeemoooooj... A sta ako imas frenda koji ti baci peglu u autu poslije ludog provoda dok partijaš rođendan u McDonaldsu

    http://imageshack.us/photo/my-images/171/p4172648.jpg/

    Ajm laaaaaviiiiing iiiiittttt...

    Sreeeeeetaaaannnn roooođeeeeeendaaaaan tiiiiiiii...

    http://imageshack.us/photo/my-images/717/p4172752.jpg/

    pa moras na nocno pranje...

    http://imageshack.us/f/130/p4182863.jpg/
    Frik nije to nista. Tvoju ispovracanu cetvorkicu bi sa zadovoljstvom ocistio. Jer bilo je mnogo mnogo gorih stvari...o kojima se stidim i da pricam sta sam sve moro cistiti. Od raznoraznih bljuvotina, izmeta, sjemene tecnosti, blago ubudjale menstrualne krvi, pa do jos malo gorih stvari. Na kraju sam dao otkaz jer za 5 sedmica sam zaradio oko 200 evra a radi se 12 sati dnevno. Zivot je bio ustanem radim jedem legnem spavat. Smrso 5 kila. Isplate su bile jednom sedmicno...dobijes para taman da kupis sebi hranu i ostane ti jos 5 maraka sedmicno, tako da sam za mjesec dana kad se oduzme hrana zaradio oko 30 maraka iliti 15 jevreja ciste zarade. Tako da sam sa zadovoljstvom dao otkaz.
    U principu jaaako tezak a jako malo placen posao. Da ne pricam da si stalno 12h mokar ako ne po nogama onda po stomaku majca i gace tako da su proliv upala mokracnih kanala smrcanje kihanje bili svakodnevna stvar tih 5 sedmica.

    Sad trenutno sam na odmoru...pa onda moram ponovo nesto traziti da radim. Ako iko ima ikakvu ideju sta i kako ima da ga pocastim sa gajbom pive.


    Frik...jel mogu ja sa tobom da se pridruzim? Stand za janjetinu, svinjetinu, cvarke, lojem natopljene lepinje i ostale bosanske specijalitete bi ti dobro dosao u firmi. A mogu i standard kikiriki da prodajem...znam pjevati onu: "Sinoc kad sam doso u bioskop ja, igrao je Brus Li moja simpatija"
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  8. #148
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    Re: Kako zaradjujete za zivot i cime se sve bavite?

    Hajd i ja ponesto o svom zivotu...Radim kao komercijalist u firmi koja radi za m tel, eronet i bh telekom.Firma je poddistributer odnosno posrednik za ugovaranje i distribuciju elekktronske dopune za postojece operatere...Moze se a i mora se.Nekad radio kao lift monter tako da mi je elektrika,mehanika i bravarija vrlo blizu.Ponesto se klepi privatno , ta lova ide SVA u moj Kisober tj.renaulta i u ribolov.Zakaci se Brako prikolica za Kisober i nema me par dana...Vec mjesec dana nisam u pokretnom stanju iz zdravstvenih razloga ,bit cu mobilan ubrzo pa put pod noge... Eto toliko...

  9. #149

    Re: Kako zaradjujete za zivot i cime se sve bavite?

    Ajde da razbijem monotoniju u ovom delu.Zaposlen sam u fabrici hartije u Beogradu.Radim na poslovima zavarivanja cevi u kotlarnici kao i drugog preventivnog odrzavanja.Po zanimanju sam atestirani zavarivac za autogeno i elektrolucno zavarivanje.Bravar specijalista Vstepen.Hobi mi je da se bavim automehanikom i limarijom.Posto volim da odrzavam sam svoju cetvorkicu,hobi mi cuva i kintu u dzepu.Ranije sam placao veliku cenu naznanja kod kvazi majstora,cak i za banalne usluge npr.zamena kocionih paknova itd.Imam jednog sincica od 5 godina.

  10. #150
    vidiš tamo imam strica :-)

Slične teme

  1. Cime zalepiti bravice na prozorima ??
    Autor Natalija u forumu Enterijer
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.02.2016, 10:04
  2. Kako unovciti R4 ?
    Autor sajla u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.06.2013, 13:46
  3. Kako odmagliti stakla
    Autor Whitesnake u forumu Enterijer
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 14.05.2011, 23:05
  4. Kako da nabavim seriju
    Autor Whitesnake u forumu Chit Chat
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 20.01.2011, 23:51
  5. KAKO POČINJETE DAN...
    Autor katraš u forumu Chit Chat
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 02.01.2011, 00:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •