Da pokušamo osvežavanje
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Lightbulb Da pokušamo osvežavanje

    Pošto sam skoro shvatio da auto imam dosta dugo i da služi super mojim potrebama, rešio sam da ga malo osvežim. Odradio sam pred zimu ključne intervencije na podu, ali posle grada koji je zadesio Pančevo prošlo leto, i skoro deset godina kod mene (na forumu sam od 2008 !?! i ćutim) vide se godine na mom voljenom rendžeru.

    Moja ideja je da sredim felne - imam dve u rezervi, pa bih radio u paru - ali su saveti da se uglavnom ne ispati ?
    Pa čekaj dao sam 1000e (davno beše, 55000 garažiran - ko čaša je bio) za auto pre deset godina i od tada uložio 300e za pređenih još 55000 - ma mislim da se ispati koliko god da košta :D peskiranje ? pa farbanje ? ko to radi a ne dere ?

    Branike i nosače branika bih ofarbao u crno ? Šta mislite o tome ? auto je inače ona boja slonovače... drap braon grao siva :)

    Voleo bih da ga ofarbam u naradžasto - ali pored troškova majstora kapiram da ovo podrazumeva i neku promenu prilikom registracije vozila ? zna li neko nešto o tome ?

    Ako imate neke ideje za brze, jednostavne, a lepe "budžotine" za R4 otvoren sam za predloge

    Hvala unapred

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  raki72
    Član od
    26.05.2013.
    Aktivnost
    02.09.2023
    Lokacija
    beograd, zvezdara
    Godine
    51
    Poruke
    616
    Slike
    76
    Svaki ulozen dinar u R4 se visestruko isplati!Sto se tice felni upravo to sto si reko je najbolje,vidi tu lokalno ko se bavi peskarenjem ,ne bi trebalo da bude preterano skupo.Po meni crni branici na R4 pasu na svaku boju,to mozes i sam,smirgla ili celicna cetka na brusilici....pa farbanje ako radis vise slojeva sa razredjenom farbom i cetkom ispadne odlicno.Sto se tice menjanja boje na sledecoj regiostraciji imas dodatne troskove za novu saobracajnu.Dve zute maglenke drasticno na lepse menjaju auto,po mogucstvu okrugle.Toliko od mene odluka je tvoja.Pozdrav!

  3. #3
    Hvala za savete, evo sa lepšim vremenom sve sam više voljan da se pozabavim svojom četvorkom. Da do sada se ispostavilo da se zaista svaki uloženi dinar višestruko isplati.

    Maglenke si mislio na prednji branik?

Slične teme

  1. Pokušaji provale na account ili po domaći ''na nalog''
    Autor frik-ri u forumu Pravila i obaveštenja u vezi korišćenja foruma
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.09.2013, 18:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •