Trzanje u drugoj, trecoj!! i cetvrtoj
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Renault 4 GTL Avatar od  allez-y
    Član od
    20.05.2012.
    Aktivnost
    16.02.2020
    Lokacija
    Beograd, Visnjicka Banja
    Godine
    50
    Poruke
    402
    Slike
    11

    Trzanje u drugoj, trecoj!! i cetvrtoj

    Pozdrav!
    Rendzer nije vozen od novembra. Malo pre poslednjih voznji su zamenjene svecice. Bile Motrio, stavljene nove, iste Motrio.
    Jos od te promene auto trza, zakucava lagano u drugoj, narocito trecoj i u cetvrtoj brzini. Sve to sa normalnim gasom koji motor prima normalno.
    Ne budem lenj i tada vratim stare svecice sa kojima ne trza.
    Logicno bi bilo da je do njih. Da li cekati jos malo da se ove nove "uvezu" ili treba nesto drugo preduzeti?

  2. #2
    Renault 4 GTL Avatar od  allez-y
    Član od
    20.05.2012.
    Aktivnost
    16.02.2020
    Lokacija
    Beograd, Visnjicka Banja
    Godine
    50
    Poruke
    402
    Slike
    11
    ...inace, u praznom hodu, motor radi i prima gas normalno. Nema nikakvih zastajkivanja..

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  raki72
    Član od
    26.05.2013.
    Aktivnost
    02.09.2023
    Lokacija
    beograd, zvezdara
    Godine
    51
    Poruke
    616
    Slike
    76
    Koliko sam razumeo sa novim svecicama trza sa starim ne?Ako je tako to znaci da nove svecice ne valjaju.Imao sam par slucajeva da ljudima zamenim svecice pa ih posaljem da ih reklamiraju,pa opet pa opet cela serija ne valja.E neveruju da je do svecica pa nemoguce da tri nova seta nevaljaju,onda im stavim neke proverene polovnjake i auto radi ko sat,a oni ne mogu da se nacude!

  4. #4
    Renault 4 GTL Avatar od  allez-y
    Član od
    20.05.2012.
    Aktivnost
    16.02.2020
    Lokacija
    Beograd, Visnjicka Banja
    Godine
    50
    Poruke
    402
    Slike
    11
    I meni je tesko da poverujem. Imam nove NGK po katalogu za GTL. Probacu sa njima.
    Ono sto je isto moguce je da zamena svecica koencidira sa nekim drugim stvarnim razlogom..
    Sumnjam i na gorivo, tacnije na pumpu i na filter. Kako auto ceiu zimu nije radio, mozda je i to.
    Poslednja stvar je razvodnik i sve oko njega - platine, kablovi, kondenzator...

    Idemo upravo ovim redom - od drugih svecica, pa dalje.

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •