Ćaooooo
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Ćaooooo

  1. #1
    Baby Renault 4 Avatar od  Džoni
    Član od
    11.11.2017.
    Aktivnost
    11.01.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    28
    Poruke
    48

    Ćaooooo

    Pozdrav svima, zovem se Nikola, dolazim iz Beograda (Banjica), 22 godine, obožavam stare automobile, i posle dužeg vremena provedenog razmišljajući o njima definitivno sam odlučio da kupim Cokulu, ali ne bilo kakvu već isključivo TLS, god. 77.-81. Po meni su to najlepše četvorke, naprosto ih obožavam, i naravno ukoliko znate nekoga (ili i sami imate jedan primerak za prodaju) obavezno mi javite. Nadam se lepom druženju, pozzzz

  2. #2
    zašto baš taj tip nema baš puno detalja različitih a po meni najbolje ič kupit u hrvatsku tamo nisu toliko trule

  3. #3
    Baby Renault 4 Avatar od  Džoni
    Član od
    11.11.2017.
    Aktivnost
    11.01.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    28
    Poruke
    48
    To su mi naljepši primerci sa svim onim hromiranim detaljima poput branika, retrovizora, jalsni i onih ratkapni, i unutrašnjost mi je lepša nego kod gtl-a. U Hrvatskoj ima dosta dobrih specijalki odlično očuvanih, stalno gledam na Njuškalu, al problem je u tome što mi je budžet ograničen, a uvesti auto iz inostranstva je malo skup sport, bar za mene...:)

  4. #4
    aaaaaaa to da čak mislim da je taj branik od inoxa interier istina ima nešta na njemu ali gtl mi je draži po interieru ali te branike ili retro vizore bi htia he he tražim je godinama. istina da je skupo uvozit probaj nabavit tablice i papire od renola 4 ond anije problem uvest broj šasie nije problem prebacit .-)

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  raki72
    Član od
    26.05.2013.
    Aktivnost
    02.09.2023
    Lokacija
    beograd, zvezdara
    Godine
    51
    Poruke
    616
    Slike
    76
    Dobro dosao,dobar izbor,ipak kod nas je sve komplikovano pa i uvoz oldija,budi strpljiv naletece nesto,samo prati oglase

  6. #6
    Baby Renault 4 Avatar od  Džoni
    Član od
    11.11.2017.
    Aktivnost
    11.01.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    28
    Poruke
    48
    Hvala na dobrodošlici :) upravo tako, naći će se neki dobar ;)

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •