Ljudi, pomagajte - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35
  1. #31
    sveta istina

  2. #32
    Baby Renault 4 Avatar od  Džoni
    Član od
    11.11.2017.
    Aktivnost
    11.01.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    28
    Poruke
    48
    Interesanto Rendjo. jao majko lima čeka me sada skidanje rezervoara,. moram ga oprati i plovak namestiti...
    A danas sam zamenio farove, kupio nove (turske) al dobro, bidno da sija nego nikako da ga islikam pa da ga lepo predstavim, biće i to uskoro
    IMV R4 TLS

  3. #33
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Evo sta je jos interesantno Dzoni! Ne znam koliko je onih koji su skidali i ceprkali oko rezervoara, ali sigurno je vecina nekad bila na rezervi s gorivom ili su cak bili u situaciji da goriva nestane ...

    Iznenadio sam se kada sam ustanovio da je pvc filter na plovku puknut, tako da sam pomislio da je vec neko nekad skidao i slomio, s obzirom da se nalazi u samom rezervoaru. Medjutim, ako jos neko, ko je skidao rezervoar, moze potvrditi da je pvc filter na plovku bio slomljen, uzrok bi mogao biti sljedeci, pod uslovom da kao kod mene odusak iz nekog razloga i dalje nije u funkciji, iako sam sve ocistio i propuhao ...

    Pri citavoj proceduri na krpazi oko rezervoara primijetio sam da se vrlo lahko, bukvalno napuse, ako zacepite rupe i kroz jedan otvor napunite kompresovanim zrakom. Dise, vrsi kontrakcije kao srcani misic, zakljucak, nije motor, vec je ipak rezervoar srce nasih automobila

    Kao sto rekoh, pod uslovom da odusak ne radi, mozda moze neko potrvrditi, pri kraju ste s gorivom, otvarate cep rezervoara, a isti vam kaze "cccccccccccccccT" a potom cujete "BLONK" Kontrakcija rezervoara! Samo ovaj put u suprotnom smijeru. Pumpa goriva u rezervoaru stvori vakuum i desi se sljedece!

    fueltank2.jpg

    S obzirom da se filter nalazi pri samom dnu rezervoara, ta kontrakcija istog ga slomi. Ukoliko ste zapazili iste simptome, vrlo je moguce da imate slomljen filter u rezervoaru.
    Poceo sam zvucati kao kolega Frik , kojeg pozdravljam, kao i sve vas, izvinjavam se svima kojima sam ostao duzan odgovor na nesto, cesto nisam sposoban pofatati sve konce

    Pozdrav raja!

  4. #34
    Baby Renault 4 Avatar od  Džoni
    Član od
    11.11.2017.
    Aktivnost
    11.01.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    28
    Poruke
    48
    E vidiš ja tih problema još nisam imao, jer imam obični čep goriva, bez bravice, koji čak ni ne dihtuje tako da uvek malo ima "lufta" u sistemu
    Jednom sam bio ostao bez goriva i sve što je bilo od propratnih efekata je filter pun mulja..
    IMV R4 TLS

  5. #35
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Ipak i tvoje iskustvo ide u korist teorije slomljenih filtera u rezervoaru, koji, da nije slomljen, nebi propustio mulj do sljedeceg filtera :) Kaze gumb "posalji brz odgovor" ...

Slične teme

  1. Pozdrav ljudi!
    Autor Scortexx u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.12.2017, 18:43
  2. Pomagajte oko menja;a TL
    Autor Goran u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 11.09.2012, 20:30
  3. Pomagajte drugari
    Autor siralex u forumu Kupujem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.09.2009, 21:46
  4. bok ljudi
    Autor jole u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.05.2008, 11:18
  5. gde ste ljudi
    Autor cvrcak u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 11:53

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •