Evo ovako,

Pre dva dana odem ja malo u vožnju po gradu, i kako mi ne radi merač naravno ostanem ez goriva, na sred Autokomande...sva sreća pumpa u blizinim ja nasuo iz nekog kanistera što mi dao onaj na pumpi, upalio i odvezao kući, međutim...od tada viče ništa nije isto. Jako je teško upalio posle tog sipanja iz kantice, i dovuče se ja kući nekako. Sutradan krenem kod majstora da menjam platine, kad ono gecrkt - u sred najgoreg karambola na sred Miloševe stade...samo u vožnji stane motor i ćao. E sad ovako, platine mi je rekao čovek od koga sam kupio auto da menjam, i ja sve kao danas sutra pa nikako...ok, to je u procesu zamene, međutim ono što mene buni je što je filter goriva pun rđe i verovatno je tu nastalo sr*nje i ušlo u karb i zapušilo, pa vas pitam jel moguće da se zato gasi, da kad je ono ostao bez čorbe da je povukao to njesra u filter i karb pa se zapušio, i šta mi je sad činiti? Videh negde da ste pisali o pranju rezervoara al ja ne znam kako to da uradim, pa sve razmišljam da skinem i operem karburator, da promenim filter goriva ili event. stavim još jedan pre pumpe goriva, i to sam čitao negde, promenim te platine i svećice pa da vam javim šta se dešava...

Zaboravio sam da kažem da ne znam koji razvodnik imam, skinuo sam stare platine i po njima ću uzeti nove, a tamo na onoj ploči ispod platina piše "Marshall", tražio sam na netu al mi ništa ne izlazi za taj razodnik...inače je stari tip, bez vakuuma