Pobrljavila struja - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16
  1. #11
    ventilator na kileru? kad izvadiš lključ motora je li radi ??? to mislite u renola 4 neradi radi tek kad ključem okreneš

  2. #12
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Kako je gospon Petre
    Mislimo na ventilator grijanja. Ustanovili smo da na TL-u, ukoliko motor radi i upalis sve4 zmigavca, gasenjem na kljuc motor i dalje radi ... Mozes li i ti isto potvrditi?

  3. #13
    uf nikada to nisam isproba :-)

  4. #14
    Baby Renault 4 Avatar od  Džoni
    Član od
    11.11.2017.
    Aktivnost
    11.01.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    28
    Poruke
    48
    Rendjo, brate, izvini molim te, nisam imao pristup internetu pa tek sad odgovaram, izvini molim te ☺
    E sad, hteo bih taj prekidač iz sigurnosnih razloga, jednostavno kad parkiram auto volim da isključim struju, ne znam zašto, a i zimi je bolje odvojiti akumulator od mreže zbog mraza, da ne prazni, onda tu su i lopovi, ne daj bože...
    A ovo za ventilator, mislio sam na grejanje, znači ako je upaljen vent. Grejanja, samo onda ostane uključen dok rade sva 4, ako nije uključen na njegov prekidač, onda jok ☺

  5. #15
    Baby Renault 4 Avatar od  Džoni
    Član od
    11.11.2017.
    Aktivnost
    11.01.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    28
    Poruke
    48
    Iskreno ne brine me to, pretpostavljam da je to neki malo jednostavniji način na koji se do ovih potrošača dovodi "živa" struja, znači preko prekidača sva 4 se premosti struja sa akumulatora, pa verovatno izbaci kontakt bravu, tako su valjda radili u davnim vremenima :)
    A kažeš da si ukinuo senzor ulja, meni taj senzor nekad zna da "zakasni" na primer, kad motor startuje on bi trebao odmah da se ugasi, kod mene ponekad radi još 5-6 sekundi, al verovatno ima neke veze sa pritiskom ulja, npr. Kad je hladno i tako , poudrav druže, nadam se da ćeš videti poruku 😀

  6. #16
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Ma nikakva frka Dzoni moj Taj zeljeni prekidac je ustvari sama brava paljenja, malo raskopaj i proprati situaciju malo je nezgodno dok se ne poskidaju razne stvari. Budi pozdravljen jarane, samo hrabro

Slične teme

  1. Struja-kabel
    Autor daxon119 u forumu Auto elektrika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.12.2014, 11:14

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •