Restauracija (sređivanje) četvorke
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1
    Baby Renault 4 Avatar od  Džoni
    Član od
    11.11.2017.
    Aktivnost
    11.01.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    28
    Poruke
    48

    Restauracija (sređivanje) četvorke

    Više sam se smučio sam sebi, samo nešto kukam i molim, ali jednostavno sam više očajan, ovo mi je jedina nada. Naime, pošto sam popušio u vezi sređivanja moje četvorke (dogovorim se sa "majstorom" sve, kad ono ništa), još uvek se nadam da u široj okolini BGD'a postoji neko ko radi četvorke, zaista mi je preko potrebno sređivanje auta, šasija, trapovi, sajtne, krila, rezervoar itd., da kažem jedna onako solidna restauracija. Ukoliko bilo ko zna nekog iole poštenog majstora, limara, koji voli četvorke i želi da radi jednu malo lošiju, voleo bih da mi date kontakt... Hvala
    IMV R4 TLS

  2. #2
    ja iz sličnoga razloga nakraju radia sam

  3. #3
    http://www.atko.rs/restauracija-automobila.php probaj ove nazvat i pitat a neznam koje su im cijene ali znam da rade old timere

  4. #4
    par posliča sam vidia kad sam bia u posjeti i to je doslovno perfekcia

  5. #5
    Baby Renault 4 Avatar od  Džoni
    Član od
    11.11.2017.
    Aktivnost
    11.01.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    28
    Poruke
    48
    Di si Pero 😀
    E vidiš zvao sam par tih malo većih koji rade oldtajmere, uglavnom su pretrpani, probavu ih nazvati ali cisti sumnjam...auto mi je u dosta lošem stanju, i svaki duži put je rizičan...ne znam ja bi najvše voleo sam al kad nemam gde, nemam s kim i nemam sa kim, alat, mašine itd.. kako si ti sam uradio, jesi imao neki prostor ?

  6. #6
    uf ja sam ti exot za prag ja dosta stvari radia na glavnoj cestu u pragu uvik se valjam na pločniku čak me slikava fotograf za novine :-)
    a varia sam pod na selu jednom di sam moga imat struju i da skinem trap zadnji da to povarim

  7. #7
    otac mi pomaga ali isto večinom sam sve sam radia jer i jedan to može radit ale teže stvari vadit nosit uvik bolje udvoje nekidan getibu sam rastavavia opet na cesti isprid zgrade i prominia ulje zeznuto je to radit tako ali šta moš kad nemaš di zato te skroz razumim jedan put i poicia me došla kaznit da radim auto neki susid zva nakraju vidili d anisam prolia niti kap ulja pa otišli he he

  8. #8
    ja postepeno šta god radia kupova alat zadnji put tu co2 varilicu da zakrpam rupe u podu i zadnjega trapa

  9. #9
    Baby Renault 4 Avatar od  Džoni
    Član od
    11.11.2017.
    Aktivnost
    11.01.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    28
    Poruke
    48
    IMV R4 TLS

  10. #10
    a isti je problem i u češkoj nač majstora je ajme uvik slušaš kako to neide i da je to opasno tako radit

Slične teme

  1. Online naručivanje djelova-dobre stranice
    Autor Posmatrač u forumu Prodajem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.03.2018, 15:05
  2. 3 sreća
    Autor sinpar u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 22.12.2011, 09:38
  3. Srećan Rodjendan
    Autor Lepojka u forumu Okupljanja, putovanja, izleti...
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.08.2010, 18:44
  4. Sređivanje R4 Nikola L.
    Autor ludajic u forumu Garaža
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 04.07.2010, 19:09
  5. Sređivanje felni
    Autor Orlando u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.05.2007, 23:54

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •