Rocko i ja
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Rocko i ja

  1. #1
    Baby Renault 4
    Član od
    29.06.2018.
    Aktivnost
    09.09.2021
    Godine
    28
    Poruke
    4

    Rocko i ja

    Pozdrav svima. Zovem se Milan, iz malog grada Kladova sam, nazalost ne zivim u Srbiji par godina otkako sam zapoceo studije u Becu.
    Slobodno mogu da kazem da sam odrastao uz stare Renault-e. Moj otac koji je takodje veliki obozavalac starih francuskih vozila je kada sam bio mali vozio Renault Estaffette, zatim je kupio nasu prvu 4ku TL 850 koja be zavrsila u saobracajnoj nesreci. Odmah nakon nje u stigla je druga GTL 1100. Otac ju je na zalost prodao kada se blizilo moje punoletstvo jer je smatrao da bih trebao da vozim nesto sto „vise prilici mladima“. Da je to njegova greska pokazalo se skoro jer i pored mnogo novijih i daleko boljih auta koje sam vozio (trenutno posedujem audi a8) moja ljubav prema 4ki jednostavno ne prestaje. Tako sam prosle godine u novembru sedeo i listao oglase. Pronasao automobil u Jagodini i poslao pca da ode da ga pazari. Od tada pocinje moje druzenje sa prvom licno mojom
    4kom. U pitanju je GTL 1991god sa oko 100hiljada km na satu. Kada sam je kupio bila je u dosta dobrom stanju. A proces sredjivanja pretpostavljam da nikada nece biti gotov.... Jer svakim danom zelim da bude sve bolji i bolji. Pozdrav od mene za sada! 😊

  2. #2

  3. #3

  4. #4

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •