Trosi kao tenk! - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
  1. #11
    Baby Renault 4 Avatar od  manjam
    Član od
    27.01.2016.
    Aktivnost
    22.05.2019
    Lokacija
    Banatska Dubica
    Godine
    42
    Poruke
    47
    Juce stigao drugi karburator i odmah sam ga stavio na auto. Rendzer mnogo bolje radi,ne dimi vise i bolje vuce,mada nije ostar na gasu,e sad to je mozda normalno kod njih i cini mi se da ne radi vakum na razvodniku paljenja ali nisam siguran. Sto se tice potrosnje videcemo,posto nisam stigao duze da ga vozim pa da procenim. Dali moze jos koji savet sto se tice podesavanja karburatora ili paljenja da ga dovedem u sto bolje stanje. Hocu jos da zamenim kablove i svecice pa cu videti da mi neko podesi paljenje sa stroboskopom.

  2. #12
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Mislim da je negdje ovdje to bilo opisano. Koliko se sjecam trebas, najbolje, prije nego ga postavis uskladiti rad leptira gasa i sauga, ako nista provjeriti situaciju. Ako ne grijesim, imas sarafic goriva u leru i saraf za podesavanje standgasa. Sjetio sam se kada sam jednom ceprko oko nekog gtl karburatora, dalo se primijetiti kada sam ga rastavio da je bio totalno iskrivljen, sto se tice gornje i donje polovice, kao i povrsine koja nalijeze na usis. Vjerovatno efekat toplo+hladno+godine.

  3. #13
    Baby Renault 4 Avatar od  manjam
    Član od
    27.01.2016.
    Aktivnost
    22.05.2019
    Lokacija
    Banatska Dubica
    Godine
    42
    Poruke
    47
    Citat Rendjo kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je negdje ovdje to bilo opisano. Koliko se sjecam trebas, najbolje, prije nego ga postavis uskladiti rad leptira gasa i sauga, ako nista provjeriti situaciju. Ako ne grijesim, imas sarafic goriva u leru i saraf za podesavanje standgasa. Sjetio sam se kada sam jednom ceprko oko nekog gtl karburatora, dalo se primijetiti kada sam ga rastavio da je bio totalno iskrivljen, sto se tice gornje i donje polovice, kao i povrsine koja nalijeze na usis. Vjerovatno efekat toplo+hladno+godine.
    Probacu da nadjem na forumu kada imam vremena. Pozdrav!

  4. #14
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Drug, javi ako negdje zapne, iskopat cemo detalje

Slične teme

  1. trosi kao tenk
    Autor djura111 u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.03.2016, 09:09
  2. Koliko vam trosi pobednik vremena?
    Autor Gavrilo u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 182
    Poslednja poruka: 09.08.2014, 08:15
  3. Trosi ulje,previse.....
    Autor Aleksa809 u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 06.09.2011, 20:02

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •