Šaraf za pod smješe ne reaguje - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15
  1. #11
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Ipak, cak i bez ikakvog uvida, bi privremeno mogao staviti neki ventil i odvrnuti ga jednu bobu da motor normalno radi i vidio bi ubrzo bali li i dalje ili ne. Poz

  2. #12
    Baby Renault 4
    Član od
    16.10.2019.
    Aktivnost
    09.04.2021
    Godine
    42
    Poruke
    29
    Drug ima oduhu na vrhu to sam primjetio ali sitno je to da bi se kroz nju nešto moglo pratiti. Teško je to ovdje u Hercegovini postići naći majstora za karburator, čak nisam mogao pronaći niti set za reparaciju inače bih ja to sve završio. Evo mogu odnjeti serviseru za motorke da mi iskine dihtunge ali šta ako je plovak u pitanju kao što si rekao ...više ga volim vozikati i ovako nego čekati da nalete dijelovi. Kaže mi komšija da negdje u podrumu ima nov karburator od yuge ali mora ga iskopati a nezna koji je model samo kaže da je original fabrički od njega ...jeli kompaktibilno šta misliš

  3. #13
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Ma, samo prati situaciju sada, ako si uspio imalo urediti potrosnju to je sjajno, ako ne, makar radi kako treba. Kako sa paljenjem? Mislim da se ne vrijedi zafrkavati sa karbom bilo kojeg drugog tipa, osim ako nije bas u odlicnom stanju sto se tice grla i leptirova. Iskreno ne znam kakvi su na jugama , ali da se sve i svasta prepraviti. Na kraju krajeva, mozda je tvoj u boljem stanju od tog juginog

  4. #14
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Na gtlu su obicno 28ce karburatori, ja imam na tlu onaj malo veci 32ku. Trosio je 10l, doduse nisam ga nikada ni dohvatio. Tako, ako bi glanc nov karburator postavio, a da je fizicki veci, bez ikakve prerade oko dizni, dobio bi na vecoj snazi, ali zasigurno i na potrosnji ;)

  5. #15
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    A, sve i da jeste plovak u pitanju, od plastike je, i da je iz nekog razloga šupalj, Što se zna dogoditi, to je sitnica za riješiti. Samo što je grehota otvoriti karb, a izostaviti prethodno navedenu proceduru. To je sve

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •