Znak kluba
Strana 1 od 35 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 347

Tema: Znak kluba

  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Znak kluba

    Evo, ljudi, ja neshto petljao oko znaka u pokushaju da ga malo poboljsham. Da ne duzim - evo predloga pa dodajte, birajte, komentarishite, kritikujte... Valjalo bi da ako neko ima neke ideje i neshto znanja u photoshopu, korelu i slichno (ili da se nacrta) doda josh predloga - ne drzim ja tapiju na ovaj posao. Neka Whitesnake ubaci one svoje predloge sa rahmetli nam foruma. Kad se malo iskristalishu predlozi mogao bi admin da organizuje neko glasanjce i tako...
    Jedna stvar - NebojshaR4 mi je pomenuo da mozda ne treba zastava. Ovako: naravno da smo mi vishenacionalna ekipa dobrog raspolozenja i zastava nije tu da ikog provocira. Stvar je u sledechem - za sada je klub relativno mali i neafirmisan, ali vremenom mozda klub bude nastupao na medjunarodnim okupljanjima!
    Predlozi su obelezeni brojevima (koji naravno neche biti tu u konachnoj verziji) radi lakshe komunikacije. Boje pozadine su izmenjive kao i fontovi (vrste slova). Ovo su samo radne verzije za ilustraciju. Za shtampu ce biti mnogo bolje, veche i oshtrije.
    Pozdrav
    Serz


















    Tajni savetnik KV kru
      Vrh

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Znak kluba

    prvi i deveti su najbolji. prvi napred a deveti nazad?
      Vrh

  3. #3
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Odg: Znak kluba

    Bez ljutnje, pošto su ukusi u pitanju, ali meni se ni jedan ne dopada. ??? Mislim, kul su svi, ali mi je onaj Maretov baš baš kul. Pa ako bi taj mogao da doteraš, bilo bi sjajno.
      Vrh

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Odg: Znak kluba

    Da, da, onaj znak sa malom cokulicom i kišobranom je baš dobar. A od ovih novih može ovaj pod brojem 10. Volim kada je napisano na Srpskom. Dosta mi je Engleskog na poslu.
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira
      Vrh

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Znak kluba

    10ka ali da se uokviri i obicnim znakom sa zastavicom po obodu... Izvinjavam se sto jos nisam napravio al radim neki DOMACI vec 3 dana!

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

  6. #6
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Odg: Znak kluba

    Ja glasam za devetku!
      Vrh

  7. #7

    Odg: Znak kluba

    Sto se mene tice, ja sam spomenuo bez zastave zbog svega, najvise ako pogledate bilo koji fan klub ...nema zastavejer zapravo i ne treba...., i vrlo je prost logo...tacno se vidi o cemu se radi, plus, to sa zastavom je poteklo od BH kluba ciji je slican logo,i tada mi se nije svideo logo... opet...kazem,slobodno pogledajte sve ostale,nema nigde zastave...
    Sto se tice medjunarodnih takmicenja, vecina ne moze, iz bio kojih razloga da dogura do Novog Sada a kamoli nesto dalje
    Ono za sta ja smatram logo,jer sam to i ucio i bio ispitivan jeste neka karakteristika ili neko obelezje po kojem objekat,firma ili udruzenje u ovom slucaju moze da bude prepoznato...
    Jeste da je sve ok na cirilici ali, opet bih ohrabri sve ostale da pogledaju logo ostalih udruzenja....
    I da...da bude citljiv...ja ga lako uocim na ekranu kompa...ali dali bi iz daljine na ulici..????
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!
      Vrh

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Znak kluba

    Mora menjac, njega svi da vide, ako drugacije da se obelezimo kad vec ne mozemo torzije da crtamo :)
    A da li mora da bude simetrican, ja sam na onom prvom bio za to da iz daljine lici na cetvorku, zato sam stavio zastavu na isto mesto kao BH... Jer imamo rucicu menjaca koja zajedno sa romboidom moze da se iskombinuje da iz daljine lici na cetvorku...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

  9. #9

    Odg: Znak kluba

    ja nemam nista protiv menjaca, mislim da je extra detalj def, i da tako treba i da bude, vec posto se pocelo od BH sa zastavom , pa pokusavam da obrazlizim zasto niej neophodno da se stavi...naravno, mislim da bi i ostali radje ucestvovali u biranju loga za klub.

    Mislim da je ovo akcenatn na R4 kao auto, a ne na SRBIJU...normalno je da se vidi odakle je klub, jer ce i da pise R4 CLUB SERBIA....sigurno nece ljudi misliti da je iz Rumunije...opet kazem, pogledajmo i ostale primere, sto se tice i grafike takodje...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!
      Vrh

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Znak kluba

    Jos jednom, da li logo mora da bude simetrican?????
    Jao setio sam se neceg...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

Slične teme

  1. POKLANJAM ZNAK
    Autor Djordje u forumu Prodajem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.07.2009, 23:11
  2. pozdrav svim clanovima kluba
    Autor vicentijevic u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 02.07.2009, 15:40
  3. Gde da nadjem originalni znak za GTL4?
    Autor temp511 u forumu Ostali problemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.05.2009, 19:35
  4. sastanci i prostorije kluba renault 4
    Autor cybertel u forumu Klub
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 27.10.2008, 02:42
  5. Registracija kluba
    Autor cokanj u forumu Klub
    Odgovora: 157
    Poslednja poruka: 22.11.2007, 07:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •