Sedista?? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 40

Tema: Sedista??

  1. #21
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: Sedista??

    Citat drMarty kaže:
    Sedišta se unakaze i deformišu kao kod mene vozačevo,pa muka natera!
    Kupi materijal kojim zelis tapacirati sedista,poteraj ih u Mladenovac,a za ostalo se ne brini...evo kontakt telefona mog dobrog drugara tapetara: Ilic Mirko,065 8231 649,pozovete coveka i dogovorite se oko detalja,samo recite da vas je uputio sasha(njegov drug) preko foruma...
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  2. #22
    Renault 4 TL
    Član od
    13.11.2008.
    Aktivnost
    28.11.2023
    Lokacija
    Nis
    Godine
    43
    Poruke
    175

    Re: Sedista??

    Da ne pokrecem opet novu temu, mislio sam da je bolje da opet ovu ozivimo

    Rendzerica mi ide na FULL sredjivanje limarije i na farbanje za neki dan, pa sam resio da je malo pritegnem i doteram. Jedan od najvecih problema su prednja sedista koja sam krpio i uvezivao zicom X puta do sada - al' vise nema sta da se krpi, federi izbodose zadnjicu! Sto je mnogo, mnogo je!!!

    E sad, posto sam ovde procitao da su pojedini ugradjivali sedista od raznoraznih vozila, pa me interesuje jel probao neko sa sedistima od Golfa 2? Pitam, jer sam nasao dva odlicna sedista, a lik mi trazi za oba 40E, sto iskreno mislim da nije mnogo....

    POzz!!
    An, an, an, an, an...!

  3. #23

    Re: Sedista??

    menije vozachko bilo skroz ruinirano pa sam ugradio 2 prednja sedishta od mazde 323 u odlichnom stanju. Sutra cu nakachiti slicke ako stignem.
    cela opreacija koshtala 50jevreja i veoma sam zadovoljan

  4. #24

    Re: Sedista??

    kao sto obecah josh davno napravio sam fotku ugradjenih prednjih sedishta

    [img=http://img39.imageshack.us/img39/2839/photo0069a.jpg]

  5. #25
    Renault 4 TL
    Član od
    13.11.2008.
    Aktivnost
    28.11.2023
    Lokacija
    Nis
    Godine
    43
    Poruke
    175

    Re: Sedista??

    Tooooooooooooooooooo care!!!

    Sedista su PERVERZIJA!!!!

    Ja sam nabavio sedista od RENAULTA 19 CHAMADE Mislim, nije da se hvalim, ali su extra, cim dodje auto sa farbanja ubaujem ih i kacim fotke!
    An, an, an, an, an...!

  6. #26
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Sedista??

    francois ne znam kakva su sedista po pitanju udobnosti od mazde 323 jer se nisam nesto preterano puno vozio, ali moram ti priznati da lepo izgledaju u Rendzeru...
    Jel ti rade sve te funkcije podesavanja sedista, po visini(predpostavljam da je ta rucka levo za to), daljini, naslon ??? ???
    I jos samo nesto jesi komplet sine morao da vadis iz poda ili su od mazde odgovarale na Rendzera, nekim cudom
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  7. #27

    Re: Sedista??

    po pitanju udobnosti sedishta sam izgubio jedno 15%(subjektivno), ali sam dobio mnogo na bochnom oslanjanja istih. Ali kad pogledamo 4vorka je ionako malo previshe udoban auto tako da mi nije zhao.

    Sve funkcije na sedishtu rade. Visina, nagib naslona, (podeshavanje lumbalnog dela sedishta ne poseduju ??? ) A sad shlag: posto je azda bila sa troja vrata, radi i katapult funkcija!!! nije da sluzhi nechem, sem nocne gimnastike na zadnjem sedishtu

    U oba auta sam "amputirao" i shine i sedishta. Onda sam shine od mazde ugradio u 4vorku(e to je bio sex) i na kraju na njih ubacio sedishta.

  8. #28
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Re: Sedista??

    Lepo lepo E sad moraš i zadnju klupu da presvučeš da se lepo uklopi
    Gari :)))

  9. #29
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Sedista??

    Znaci extra, pa dobro je onda, a i mislio sam da ces imati zescih problema oko ugradjivanja sedista, posto kad francuzi nesto naprave nema teorije da je to lako i jednostavno...
    Ja sam mislio da uzmem od Lagune I sedista al kaze majstor koji bi mi ugradjivao to da bi bilo vise od sexa da mi to ugradi, i to cak ne bi mogao da napravi da se drzi na svim sarafima tako da sam odustao, a sedista su boli glava nema u kojim sve pravcima se ne mogu podesavati...
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  10. #30
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: Sedista??

    Evo,ko zeli da vrsi tapaciranje bilo cega u bilo kom vozilu neka pogleda klip na you tube-u,evo link-a:

    zmiga i sinovi
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

Slične teme

  1. Alpina sedista-kadice
    Autor Whitesnake u forumu Prodajem
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 08.09.2009, 16:16
  2. Prednja sedista za GTL
    Autor temp511 u forumu Kupujem
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.05.2009, 12:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •