Sedista?? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40

Tema: Sedista??

  1. #31

    Re: Sedista??

    @Sloba R18TLS

    licno cenim da ce bilo koja sedista mogu ugraditi u 4ku, uz manje ili vise muke. Jer kad odstranish originalna sedishta sa sve shinama ostaje ti savrshen prostor za ugradnju, savrsheno previlan, na shasiji.

    Ta sedishta za ugradnju samo treba iznivelisati, jer u novijim autima ni jedna tacka spoja nije u istom nivou(zbog oblika poda novijih vozila. Znachi sediste, tj. neorginalnu shinu treba dovesti pod vaservagu To iziskuje malo varilacko-brusalachkih veshtina i to je to + dobra volja.

    Tapaciranje zadnjih sedista ce pasti, samo d nadjem odgovarajuci shtof. Ja volim materijal, od tih eko kozha mi se dizhe kosa na glavi


  2. #32
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Sedista??

    Ali mi ovde pricamo o sedistima za RENAULT 4

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #33

    Re: Sedista??

    Ja sam upravo kupio sedista od renaulta 18. Malo sam morao da ih doradjujem posto je jedna sina bila visha od druge (uz pomoc cevke 20x20)... malo bushenja i eto... za par sati i 2000 po sedistu vozam se ko u mercedesu

  4. #34
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: Sedista??

    Citat Whitesnake kaže:
    Ali mi ovde pricamo o sedistima za RENAULT 4
    I izmedju ostalog,mnoge je zanimalo tapaciranje i reparacija originalnih sedista,tapacira,neba automobila,pa rekoh da vam bacim link,videli sete sami na video klipu kvalitet izrade,covek je u Mladenovcu,pa ko voli....
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  5. #35
    Renault 4 TL
    Član od
    13.11.2008.
    Aktivnost
    28.11.2023
    Lokacija
    Nis
    Godine
    43
    Poruke
    175

    Re: Sedista??

    Sto se tice onog klipa sa YouTube-a, paaaa... recimo da je zanimljivo, ali vec posle 3-4 enterijera postaje malo monotono (bar mi se cini da ljudi nemaju dovoljno kreativnosti). Ne sumnjam da su materijali vrhunski (koliko sam mogao da primetim forsiraju iskljucivo kozu), ali uglavnom je sve radjeno u dve nijanse i, bar po meni, poprilicno jednostavno. Ukoliko je kvalitet izrade na visokom nivou ne verujem da je cena posebno niska. Mislim da ipak treba uzeti pre u obzir ugradnju sedista sa nekog drugog auta... Naravno, bez obzira na to, duh cetvorke i dalje ostaje prisutan!
    An, an, an, an, an...!

  6. #36
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: Sedista??

    Smatram da su 4-kina sedista prilicno udobna,s toga,zasto ne ostati dosledan originalnosti...A sto se cena tice,jako su pristupacne,a dizajn je stvar ukusa,nema potrebe sarati sedista vise od dve boje...
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  7. #37
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Sedista??

    Citat a.blagojevic kaže:
    Ne sumnjam da su materijali vrhunski (koliko sam mogao da primetim forsiraju iskljucivo kozu)
    Koliko sam ja zapazio ono je malo kvalitetniji "gumirani" skaj, a ne koza u kombinaciji sa jos nekim materijalima...
    Verovatno rade i sa kozom, ali je sve stvar dubine dzepa narucioca.
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  8. #38
    Renault 4 TL
    Član od
    13.11.2008.
    Aktivnost
    28.11.2023
    Lokacija
    Nis
    Godine
    43
    Poruke
    175

    Re: Sedista??

    U pravu si, niska je rezolucija pa se ne vidi dobro, ali i meni je bilo malo "cudno" sto se koza onoliko sija....
    An, an, an, an, an...!

  9. #39
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Re: Sedista??

    Ljudi kakva koža ili još gore skaj. Imam prilike da se relativno često družim sa kožnim sedištima, leti pakao, još ako auto ostane na suncu a seda se u šertsu ili bermudama dobija se ekspres depilacija butina . Zimi se koža ohladi i gore je nego da se sedi na klupi u parku. A tek održavanje da ne bi pucala, to je posebna priča.
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

  10. #40
    Renault 4 Alpine
    Član od
    22.04.2007.
    Aktivnost
    04.06.2013
    Godine
    49
    Poruke
    2,531

    Re: Sedista??

    Мудро збориш Роландо

Slične teme

  1. Alpina sedista-kadice
    Autor Whitesnake u forumu Prodajem
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 08.09.2009, 16:16
  2. Prednja sedista za GTL
    Autor temp511 u forumu Kupujem
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.05.2009, 12:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •