Vicevi - Strana 52
Strana 52 od 90 PrvaPrva ... 24248495051525354555662 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 511 do 520 od ukupno 892

Tema: Vicevi

  1. #511
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Vicevi

    Eva je eva al dvaput Stevu je dvaput
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  2. #512
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Vicevi

    Tri bracna para proslavljaju godisnjicu u jednom hotelu.Muskarci inace odlucili hotel u kojem inace navrate kad dovedu tete sumljivog morala, jer stas, znaju osoblje, dobre cijene, i tako to...
    I tako picence, vecera provod. I posle toga ode ti svaki par u svoju sobu. Ujutru, za sankom se nalaze tri muskarca. Jedan ima veliku sljivu ispod oka, drugi polomljenu ruku, a treci obje noge polomljene.
    Zali se ovaj prvi: Znate ja sinoc malo popio zanjeo se, i kad smo usli u sobu ufatimo se mi sexat i posle sexa ja mbudala mahinalno izvadim 100 maraka iz dzepa i dam zeni. Ova se toliko naljutila da me opalila pepeljarom po sred oka. Kaze ovaj drugi: Nije to nista jarane. I ja se isto tako sinoc malo zanjeo, i posle sexa mahinalno izvadim sto maraka dam zeni a ona mahinalno meni vrati 50ku. Tolko sam se iznerviro da sam je poso sakom opalit a ova se sagne a ja ti pravo rukom od zid. Kaze ovaj treci nije to nista jarani, ja ti se sinoc malo zanjeo, usli mi u sobu poceli se sexat kad usred radnje neko pokuca na vrata, zena se mahinalno trzu i povika "jao eto mi muza" a ja ti mahinalno kroz prozor sa treceg sprata.
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  3. #513

    Re: Vicevi

    Dođe narkoman kod doktora: Doktore, imam dve vesti,
    jednu dobru, a drugu lošu.
    Dobra je da sam ostavio drogu.
    Pa to je sjajno! A koja je loša vest?
    Ne znam gde sam je ostavio.


    Koji auto možeš voziti 150 km/h po makadamu?
    Službeni.

    Pita učiteljica učenike da objasne reč gorila.
    Ustane Stevan i kaže:
    To su najveći majmuni, dlakavi....
    Mujica kaže: To su ona dva tipa što prate mog babu i štite ga.
    Stipica kaže: Idnu noč nestade struja i nona upali sviću i ona je gorila.

    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  4. #514
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Vicevi

    Dolaze kod svetog Petra amer svabo i bosanac. Pita Petar amera, kako ti bolan umrije. Ma ,kaze amer, aj voz drajving my ford mustang i zapucam se po sred stuba i poginem. Pita ovaj dalje, a kako ti svabo poginu? Kaze svabo ma ih vas farenzi majnen porse i zapucam se po sred kamiona i poginem. Pita ovaj dalje, a kako ti bosanac umrije. Ma jarane,vli bosanac, ja sam ti vozio biciklo, zapucavo se i u stub i po sred kamiona. I sta bi pita Petar? Pa jarane cuj sta bi, mala penzija ja umro od gladi.


    E ovaj sledeci meni jlicno je jedan od omiljenih. Vozio se bosanac na nakom tomosu. AL nije imo kozne jakne, neg naku obicnu i duva s prijeda jarane ubi u prsa, pa ti ovaj okrene onu jaknu naopacke i zakopca. I vozio se vozio on tako, i padne sa motora i pogine. I sad donijeli ga prijatelji u bolnicu, pita doktor, jel on bio ziv kad je tek pao, il je podlegu u putu do hitne. A kaze ovaj jedan jaran: Ama doktore ba bio on ziv, ko nov, samo je podlego kad smo mu glavu pokusali okrenut kako treba.

    I jos jedan: Stoji ti deset slijepih miseva u jednom tavanu, I njih 9 se zakacilo za neku gredu visi naopacke, a jedan od njih stoji normalno na gradi. Sta je njemu? Pao u nesvijest.
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  5. #515
    Renault 4 Alpine Avatar od  Mocni Rendzer
    Član od
    09.05.2007.
    Aktivnost
    04.01.2016
    Lokacija
    Bajina Bašta
    Godine
    53
    Poruke
    982

    Re: Vicevi

    Devojka priznala mami da je trudna i sad obe strepe od oca. Priznale one ocu, on pobesneo i zvao tog dečka koji je, kao svaki pravi gospodin, pristao da dođe isto veče u kuću da popričaju. Došlo veče a ispred kuće se parkira neko sa crvenim ferarijem. Izlazi frajer u kožnoj jakni, zvoni na vrata, donosi cveće i viski. Sedoše momak i otac za sto, a devojka i majka na krevet. Počne momak:"Ako bude muško, dobiće 500000 evra, kuću sa bazenom, auto po Vašoj želji i firmu." Devojka i majka zabezeknute, ali otac i dalje skamenjen i namrgođen. Nastavlja mladić:"Ako bude devojčica, dobiće 500000 evra, frizerski salon, 2 stana i auto po Vašoj želji." Majka i devojka u šoku, otac lupka prstima po stolu i gleda momka koji nastavlja:"Ukoliko budu blizanci, trojke i sl. svako dete dobija po 200000 evra, stan i auto po želji." Devojka se onesvestila, majka je pridržava a momak nastavlja:"Ukoliko slučajno dođe do spontanog pobačaja..." ustaje otac i potapše ga po ramenu:"Ma je*aćeš je ponovo..."


    Zumbuli su zumbuli, a ruža je ruža,
    pa da na kraj sveta iznikne.

  6. #516

    Re: Vicevi

    Dolazi Crnogorka sva žalostna malo pred mrak kuči od doktora i kaže mužu: reko doktor, da mi ostaje samo dvanaest sati života. Ajde da vodimo ljubav celu noč.
    A Crnogorac reče: lako tebi, ti sutra ne ustaješ za posao...
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  7. #517

    Re: Vicevi

    Sta rade pandur i plavusa kad se kreschu(kavaju)?
    - pa presipaju iz supljeg u prazno

  8. #518

    Re: Vicevi


    Zove Mujo šefa:
    "Šefe, bolestan sam, boli me glava, boli me trbuh,
    boli me ruka, boli me noga..."
    "Joj, šteta, a baš danas te trebam. Znaš li što ja učinim
    kad sam bolestan! Odem se tužiti svojoj ženi, ona mi popuši i opet
    sam spreman za posao!"
    "Dobro, pokušat ču."
    Sat vremena kasnije:
    "Šefe, imali ste pravo! Više me ne boli glava, ne boli trbuh, ne
    boli ruka, ne boli noga... i šefe, kakvu lijepu kuču imate!"
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  9. #519

    Re: Vicevi

    Sp1tF1ire [b]Ovo ti je poslednja opomena pred isključenje![b]

    Pravilnik Foruma "Renault 4 Serbia"

    9. Bez izazivanja mržnje i političkih tema
    Zabranjeno je pokretanje političkih tema kao i izazivanje mržnje ili rasprava na nacionalnoj i verskoj osnovi. Ovo je forum posvećen ljubiteljima i poštovaocima Renoa 4, a forum nemojte koristiti za baš sva mišljenja. Takodje nemojte koristiti vulgarne reci.


    Post izmenio sawoodean

    I opet ponavljam svi smo ovde zbog RENO-a 4 !

  10. #520

    Re: Vicevi

    DA LI SAM TE JA RAZUMEO DA U VICU NESMEJU SLOVENCI DA SE SPOMINJU POSTO VIDIM DA SE SPOMINJU CRNOGORCI I BOSNJACI I DR. AJ MI MALO POJASNI , ILI NE CITAS I DRUGE.
    SLAZEM SE S'TOBOM I JA SAM TU RADI RENDZE A NE ZBOG VICA

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •