H4 u rikverc svetlima :) - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 37
  1. #11

    Re: H4 u rikverc svetlima :)

    E ja o tome sve vreme razmisljam. Pogotovo na autoputu kada obilazim neki kamion pri 90-100 i neki magarac mi se zabije u gepek i blicka. Sta da radim kada sam na pola kamiona? Gde da se sklonim. Kako debilima objasniti da R4 treba malo vremena dok dodje do 120.

  2. #12

    Re: H4 u rikverc svetlima :)

    extra, i onda ti njega zaslepis i on napravi lancani sudar u sred noci...-vrh forica brate.
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  3. #13
    exception
    Guest

    Re: H4 u rikverc svetlima :)

    Odlična ideja , samo si odmah trebao ubaciti xenon ili makar H7 Stvarno super fora za papqe koji ti se nabiju u "dupe" sa dugim svetlima, pogotovo što možeš da ih uključiš nezavisno od menjača, na prekidač

  4. #14
    Renault 4 Alpine
    Član od
    20.09.2007.
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    35
    Poruke
    668

    Re: H4 u rikverc svetlima :)

    A verovali ili ne na ovu ideju smo dosli jer sam ja jedno vreme radio kao vozac i na ibarskoj neki sleper se vuce 70-80kmh i ja mu blicnem i krenem da ga preticem i lik ubrzava...Sta kako,ja opet iza njega,i onda mu jos par puta blicnem da ga obavestim da cu da krenem da ga preticem kad mi je lik upalio rikverc svetla...Samo sam se drao "aaa oslepo sam..."...Znaci imao je na kraju prikolice jedno 4-5 reflektora za rikverc...Posle toga sam se smirio i vukao iza njega...

  5. #15
    exception
    Guest

    Re: H4 u rikverc svetlima :)

    Bilo bi dobro da se opet sretnete na Ibarskoj ... Milo za drago

  6. #16

    Re: H4 u rikverc svetlima :)

    Ja sam bio sarkastican, a vi se nalozili...booooozeeeeeeeeeeeee.............
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  7. #17
    exception
    Guest

    Re: H4 u rikverc svetlima :)

    Ti si možda i bio sarkastičan, ali ja šizim od idiota što mi voze u "dupetu" sa uključenim dugačkim svetlima . Ovo je super fora za takve

  8. #18

    Re: H4 u rikverc svetlima :)

    ti sto jure nece dugo...a je zeznuto tako kada ti se neko na 130 -140 priljubi u branik od pozadi...ali sta ces...ne znaci da treba da se slupa i da ponese jos neku neduznu porodicu uz put...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  9. #19
    exception
    Guest

    Re: H4 u rikverc svetlima :)

    U potpunosti se slažem sa tobom, ali sa budalama ne vredi drugačije. Naravno da ne treba upreti reflektor u njih, ali na kratko upaliti farove na turu ne bi škodilo. Samo malko... Imam ja drugu taktiku za takve. Upalim im maglenku a u isto vreme par puta blago prikočim. Ako ni to ne pomogne, onda otpustim gas, blago kočim ručnom i da vidiš kako im ništa nije jasno... Auto staje a štopaljke ne rade. U momentu uspore i naprave odstojanje

  10. #20
    Renault 4 Alpine
    Član od
    20.09.2007.
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    35
    Poruke
    668

    Re: H4 u rikverc svetlima :)

    Ja sam sa sluzbenim radio gore stvari...Vozim,vozim...Nabije mi se neko u gradu a ne moze da me obidje...Ja cimnem rucnu cisto da zaskripi,da vidis kako beze od mene onda...20m odstojanje....

Slične teme

  1. Stavljanje rikverc svjetala na TL? Kako i sta?
    Autor Alive u forumu Auto elektrika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.12.2012, 21:37
  2. Rikverc svetlo
    Autor CekicarDK u forumu Kupujem
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.03.2011, 16:30
  3. Rikverc svetlo
    Autor mladi majstor u forumu Kupujem
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.03.2009, 18:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •