ja kupio plavu zmiju
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 28
  1. #1
    jezeraš
    Guest

    ja kupio plavu zmiju

    Evo i ja konačno da kupim Rendžera. Danas sam ga uzeo. Auto je 1989 godište i platio sam ga 500 evra. i u suštini je ok, sem nekih sitnica koje uvek idu uz kupovinu auta. Najbitnije mi je da je pre 2000 km urađena full generalna i kompresija je fenomenalna, iberlauf je u filteru i ne duva ni malo. Pod je nešto malo zakrplen i ceo auto zaštićen. Jedina mana je što je auto bio udaren sa prednje desne strane. Neki motocikl se zakucao i preleteo auto pa je tip menjao haubu i stavio novo krilo, pa je prefarbao taj prednji deo, što se i vidi sa slike. Možda kasnije i ofarbam ceo auto ali i to nemora da se radi jer su mi zadnji blatobrani skroz zdravi. Čini mi se da je auto malo podignut što meni i odgovara zbog odlaska na pecanje.

    Eto..srećan sam ko "kuče u liftu" i sad krećem da ga polako picanim i ulepšavam.

    Eh da, ako neko ima da proda belu masku, rado bih je zamenio, ova crna mi se ne sviđa.

    Pozdrav








  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    09.01.2008.
    Aktivnost
    08.04.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    39
    Poruke
    831

    Re: ja kupio plavu zmiju

    ma bre ovaj auto nije udaran. to sto je zamenjeno krilo i hauba je sto je cuknut samo. cim se njemu uklapaju prednje ivice haube i krila to nije nista. auto je ok, malo je unutra zapusten, ali se nadam da ces to srediti. dobro bi mu doslo jedno farbanje sisto zbog estetskih razloga.

  3. #3

    Re: ja kupio plavu zmiju

    malo je previše 500 eura za auto koje se vidi da nije baš održavano.pozz

  4. #4
    laki
    Guest

    Re: ja kupio plavu zmiju

    Reno je odlican za te pare, to sto je udaran nemoj da te brine meni je cale po profesiji auto-limar kakve smo mi havarije radili ovo nije nista, samo napred sa sredjivanjem i samo vozi.
    Pozdrav

  5. #5

    Re: ja kupio plavu zmiju

    Ma cokula deluje skroz ok. Kao sto je vec receno malo enterijer.
    Samo ne mogu da nadjem nigde filter za benzin. hehe

  6. #6
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    18.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: ja kupio plavu zmiju

    I ja se slazem da ti je auto ok,a shto se shminke tiche,polako...
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  7. #7
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: ja kupio plavu zmiju

    sa srecom da ga vozis!!!

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    20.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: ja kupio plavu zmiju

    Jezeraš u zdravlju da ga teraš Važno je da je motor i limarija ok,a ostalo polako... Nije mi jasno kako je napred felna od TL-a?Zar ti ne češe o klješta za kočnice Kakvi su ti ono prekidači kod ablendera za svetlo Zašto nemaš ono gumeno čudo na branicima?(zaboravio sam kako se zovu )? Stavi rogove i operi iznutra i to je to Moram malo i ja da zjb

  9. #9
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: ja kupio plavu zmiju

    Ma wozi ga i uziwaj...Mene udario bus,i nije mi dobro isprawljen...Pa i dalje ide,al ce na leto biti sredjen....

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  10. #10
    jezeraš
    Guest

    Re: ja kupio plavu zmiju

    ta prednja felna je rezervni točak a u gepeku je original GTL-ova felna, moram da je vratim na njeno mesto. Filter za gorivo stvarno nema, to sam i ja primetio tek nakon Mićine primedbe. To moram pod hitno da stavim, nije mi jasno kako je taj vozio bez filtera. Ustvari, gde si video da Ferari ima filter za gorivo, ovaj moj melje sve nećistoće

    Šalu na stranu, juče sam se malo razočarao, jer nisam detaljno gledao auto ispod kad sam ga kupovao. Naime, kod desne torzije, tamo gde je zupčanik za podešavanje iza poklopca gde je onaj šraf je deo gde je lim istruleo u veličini od oko 5x5 cm. To nisam primetio kad sam ga kupovao. Nije mi jasno kako se to desilo jer se vidi da je po bio varen i premazan sa kobitom. Moguće da je samo prednji deo rađen. U ponedeljak ga teram kod majstora da vidi dali može to da se zakrpi. Isto tako, na šasiji je jedna fleka od korozije i to baš na mesto gde se kači desna viljuška od prednjeg točka. Da bi se to sredilo, mora da se vadi motor. Kad sam to juče video kad me šlog nije strefio. Posle razmišljam, poptuno sređen auto za 500 evra, niko neće ta di Sad ja pitam, dali se to isplati da uradim ili da ga prodam. Juče sam ceo sat bio ispod auta i sve detaljno pregledao sa baterijskom lampom i pored ta dva oštećenja od korozije nisam našao ništa drugo. Dali da ostavim da to sredim i ostavim taj auto za mene, ili da ga prodam. Možda je bolje da to sve zakrpim i da znam da je posle toga auto ok, jer se bojim da ću možda opet da nađem neki krš još gori od ovog.

    Pomagajte




Slične teme

  1. Kupio bih R4
    Autor Predrag u forumu Kupujem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.07.2015, 22:31
  2. Alpine felge - kupio!
    Autor John Doe u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 05.11.2011, 15:44
  3. KUPIO CETVORKU !!!!
    Autor Argonaut1 u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 13.08.2009, 23:40
  4. Kupio sam nove felneeee :) :)
    Autor nid u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.06.2009, 14:34
  5. Kupio bi kasetas
    Autor Branislav u forumu Kupujem
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.05.2008, 13:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •