Još malo o okupljanjima
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 13
  1. #1
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Još malo o okupljanjima

    Verujem da svako od nas jedva čeka neko okupljanje. Kako se okupljanja ne bi pretovrila u vožnju, jedenje i pijenje, poželjno je (čitaj: preporučljivo) da svako okupljanje bude propraćeno sa nekim prigodnim sadržajem.

    Ne treba izmišljati rupu na saksiji ili toplu vodu, dovoljno je da domaćini okupljanja osmisle igre poput poznavanja četvorke, spretnost za volanom, izbor najčetvorke, eventualno mali fudbal, košarka, odbojka (crveni protiv ostalih)... Nešto poput toga. Najvažnije je da okupljanja budu bogata sadržajem, kako bi članovi i potencijalni članovi sa nestrpljenjem čekali sledeće.

    Šta podrazumevam pod organizacijom? Za početak mesto. Znači dovoljno veliki parking, po mogućnosti pored nekog mega-marketa kako bismo bili primećeni. Dalje, mapu kako bi ljudi znali gde treba da dođu. Pa onda doček gostiju, sa sokovima, nekim pecivom i sl. Troškovi domaćina će biti pokriveni iz kase kluba. Naravno, fiskalni račun je obavezan. Medijska podrška je poželjna, ali nije obavezna. Propagadni materijal par dana pred okupljanje se podrazumeva. Defile kroz grad glavnim ulicama uz obilaženje znamenitosti grada. Slobodno vreme popuniti zanimljivim sadržajem. Izneo sam neke predloge, budite maštoviti. Na kraju odlazak u neki restoran ili roštilj u prirodi.

    Što se tiče domaćina - svako okupljanje bi trebalo da ima jednog ili više domaćina, odnosno ljudi koji su zaduženi za sadržaj i organizaciju.

    Recimo, dogovorimo se da idemo u Suboticu - domaćini će verovatno biti Luka i Andriš. U organizaciju tog okupljanja se neće mešati recimo Mirko ili Moćni rendžer. Joca verovatno hoće, ali njega treba iskulirati.

    Na kraju godine mogli bi da organizujemo glasanje za najbolje organozivano okupljanje i domaćine tog okupljanja nagradimo npr. besplatnim članarinama za sledeću godinu. To će biti dovoljan motiv da okupljanje ne izgleda "našli smo se na nekom parkingu, provozali smo se, usput se pola ljudi pogubilo, pola nije stiglo jer nije znalo gde treba da ide itd."

    Pored tri zvanična, da ne kažem obavezna okupljanja, planirano je da ih u toku godine (mart-novembar) bude još 5-6. Otprilike svakog meseca. Takođe, dogovor je bio da okupljanja budu prvog vikenda u mesecu, kako bi ljudi unapred znali kada je sledeće. Jedino što ostaje je dogovor o mestu. Poželjno je da destinacije budu mesta u kojima ima bar nekoliko članova aktivnih na forumu. Bez uvrede, ali smatram da je besmisleno da idemo npr. u Vlasotince samo zbog jednog člana.

    Što se tiče izleta (poput Bele Crkve ili Tare), toga će biti i ove godine. Izleti se ne smatraju okupljanjima, već previm druženjem članova.

    Eto, to bi bilo to ukratko.

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Još malo o okupljanjima

    Mudro zboris!!!!

  3. #3

    Re: Još malo o okupljanjima

    E pa lepo,ovakvi postovi su prava stvar i jasni svima

  4. #4
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Još malo o okupljanjima

    e ovo je prava stvar....

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    01.09.2007.
    Aktivnost
    21.10.2018
    Lokacija
    Vranje
    Godine
    41
    Poruke
    555

    Re: Još malo o okupljanjima

    Ala vera

  6. #6
    Darmarko
    Guest

    Re: Još malo o okupljanjima

    Јако леп предлог, једино мислим дса се не требају људи ограничити познавањем реноа, има љубитеља реноа који нису толико стручни и не разумеју се толико у механику, итд. али су ипак љубитељи.
    Само моје мишљење

  7. #7
    Renault 4 TL
    Član od
    04.09.2007.
    Lokacija
    Pazova
    Godine
    39
    Poruke
    181

    Re: Još malo o okupljanjima

    Citat Darmarko kaže:
    Јако леп предлог, једино мислим дса се не требају људи ограничити познавањем реноа, има љубитеља реноа који нису толико стручни и не разумеју се толико у механику, итд. али су ипак љубитељи.
    Само моје мишљење
    Kao npr ja.
    Znaci oko mehanike,slabo znam,ali zato sam passion lover of R Quatrelle :)

  8. #8
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Re: Još malo o okupljanjima

    Da bi postao član kluba/foruma Reno 4 Srbija, sve što treba da ispuniš je da voliš reno 4.

    Čak ne moraš ni da ga imaš. Ima i takvih ovde. Nakoliko...

    Znači niko nikada nije bio uslovljen poznavanjem "ispod haube".

    Ko je bio u Novom Sadu prošle godine, zna da su pitanja u vezi četvorke bila više simbolična. Na kraju smo se svi smejali odgovorima.

    Ako ti sebe smatraš ljubiteljom, onda su ti sva vrata u klubu/na forumu otvorena.

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  Mocni Rendzer
    Član od
    09.05.2007.
    Aktivnost
    04.01.2016
    Lokacija
    Bajina Bašta
    Godine
    53
    Poruke
    982

    Re: Još malo o okupljanjima

    Ja sam moju Četvorku rasklopio do zadnjeg šrafa, uradio šta je trebalo, ponovo sklopio i danas je vozim bez problema. A na pismenom ispitu iz teorije o R4 na okupljanju u N. Sadu lane jedva sam izvukao dvojku. Bila teška pitanja u piiiii!!!


    Zumbuli su zumbuli, a ruža je ruža,
    pa da na kraj sveta iznikne.

  10. #10
    Darmarko
    Guest

    Re: Još malo o okupljanjima

    Супер, значи на правом сам месту

Slične teme

  1. R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Razne ideje
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 23.06.2011, 15:42
  2. Smrzlo malo
    Autor John Doe u forumu Café
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 27.02.2011, 23:55
  3. Malo o farbanju!?
    Autor LaQuatrelle u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.03.2009, 23:23
  4. Malo mi duva
    Autor renovr u forumu Arhiva
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 01.05.2008, 22:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •