Rogovi - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16

Tema: Rogovi

  1. #11

    Re: Rogovi

    Hm,dobro pitanje...Kontam i ja da sluze kao ojacanje ali i kao styling,meni sa njima mocnije izgleda...

  2. #12

    Re: Rogovi

    Da se umesam,
    ja mislim da su "rogovi" R4 pretecha ovih senzorskih daljinomera koji se montiraju na modernija vozila (stoje u branicima) i upozoravaju na priblizavanje prepreke, tipa drugi automobil, zid i sl. Pomazu izuzetno u tesnim situacijama i kao asistencija pri parkiranju.
    Bolje je malko oguliti farbu sa roga nego menjati komplet prednju masku sa farovima, zar ne?

  3. #13
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    20.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Rogovi

    Ima i toga
    Pri parkiranju a i pri isparkiranju,da ga malo odguraš

  4. #14
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Rogovi

    Ajde kad se vec govori o rogovima...
    Ovo sam napisao jednom prilikom u temi 'Igra istine' paaa... Ako netko nije procitao...
    Ja se toga uvijek sjetim kad vidim rog na Katrillacku!


    ''Zao mi je sto je to bilo prije 'digitalne ere' pa nemam sliku, ali... Jednom prilikom se vracamo iz Opatije i vidim od iza da mi je Katrillack nagnut na jednu stranu i svako se malo zaljuljne.
    Dodem ispred auta i vidim 'majstora' mrtav, ali mmmrrrtaaavvv pijan se drzi za rog i borba sa gravitacijom!!! Cuci, guzica mu osamnaest nanometara od poda, ali se majstor klatari kao pasja kesa. Scena za umrijeti od smijeha. Pokusava nesto reci, ali izlaze samo slova MMMM...AAAA...ĐĐĐĐĐ...
    Zamisli koliko moras biti pijan da visis na osloncu visokom 40-ak centimetara!!! ''




    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  5. #15
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Rogovi

    Kao što kaže stara narodna: "Nisi pijan dok možeš da ležiš na podu, a da se ni za šta ne pridržavaš"
    inače ja bih najradije na rogove ugradio prskalice za dosadne pešake koji su u fazonu: "crveno je, ali samo ja da prođem"
    Tajni savetnik KV kru

  6. #16
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Rogovi

    Mozda je malo ali za takve pomaze jedino da se ugradi onaj 'plug' sto imaju ralice!!! Ili da se nekako nakalemi na rogove plug... neki diskretni... malecki... dve... dve i po tone... Ne sad nesto glomazno...

    P.S. I da... Doooobra ti je narodna!!!
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Slične teme

  1. Prednji rogovi?
    Autor reno4_fan u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.10.2014, 13:13
  2. branici i rogovi
    Autor renault1979 u forumu Kupujem
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 09.04.2010, 23:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •