A Hrvatska?!?! - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 38
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: A Hrvatska?!?!

    Svakako, spešl Istra, ipak je ona guba, ali katra i ljeto, bez klime, pa ono tamo i vamo, ali zašto da ne. Ja sam za vožnju ma gdje god....See ya, soon...

  2. #12
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: A Hrvatska?!?!

    Moze moze, samo cekamo da pocnu da prave nove pasose u julu,avgustu... ili kad vec, posto mi je istekao odaaaaaaavno, pa krecem u obilazak zemljine kugle,more, eto i mene tamo, racunajte na to.
    Mr.4

  3. #13

    Re: A Hrvatska?!?!

    naravno da smo svi raspolozeni... medjutim kesh ko kesh...nema ga nikada dovoljno
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  4. #14
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    20.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: A Hrvatska?!?!

    I meni fali "vremena" ali i vremena...

  5. #15
    Renault 4 Alpine
    Član od
    20.09.2007.
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    35
    Poruke
    668

    Re: A Hrvatska?!?!

    U Labinu (1km od plaze) imam rodbinu pa bih i ja krenuo sto da ne...

  6. #16
    Baby Renault 4
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    21.07.2015
    Lokacija
    Ogulin - Croatia
    Godine
    34
    Poruke
    92

    Re: A Hrvatska?!?!

    aj ako napravim "zmaja" idem i ja s vama mada sam ja vec u Hrvatskoj...to bi bio neki medjunarodni meet ljubitelja malog zmaja

  7. #17
    Renault 4 Alpine
    Član od
    01.09.2007.
    Aktivnost
    21.10.2018
    Lokacija
    Vranje
    Godine
    41
    Poruke
    555

    Re: A Hrvatska?!?!

    Dolazim i ja.

  8. #18
    Renault 4 Alpine Avatar od  Mocni Rendzer
    Član od
    09.05.2007.
    Aktivnost
    04.01.2016
    Lokacija
    Bajina Bašta
    Godine
    53
    Poruke
    982

    Re: A Hrvatska?!?!

    Ovaj Vranjanac je čudo!!! Taj kad nešto obeća to je zakucano! Ako treba ima da ide i bez balans-štangle...


    Zumbuli su zumbuli, a ruža je ruža,
    pa da na kraj sveta iznikne.

  9. #19
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: A Hrvatska?!?!

    Aaaaa, evo i da ja dignem jednu temu iz mrtvih... Unatoc ''upozorenju'' Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days. (Ovo beljenje nije upuceno adminu, upravi i modovima...)


    Znaci... Raspitao se ja i za Grobnik... Staza za cijeli cijeli dan uz svu infrastrukturu (boxevi i slicno...) je 2000Euroniksa. Istina, mnoooogo kume... Ali se nemojte obeshrabriti... Staza se moze iznajmiti i na sat,dva, tri... Pet... A to bi bilo puuuno manje.
    Ako ima zainteresiranih za sve ono sto je receno u ovome topicu (off road, klopa, more, planine...) ja bi bio vise nego sretan da organiziram skup. U sklopu Grobnika mogu dogovoriti i ''sponzore'' u vidu dve-tri firme pa da se organizira recimo prodaja guma ''za ispod cijene'', prodaja origigi dijelova za Katru od sluzbenog Renaultovog servisa...
    Ne zaboravite medije... Ne vidas svaki dan 30-ak 40-ak Cetvorki na jednom mjestu, a KAMOLI NA TRKACOJ STAZI!!!!
    Grobnik bi se mogao iskoristiti i kao pit-stop karavane prema Katrašu u Sloveniji... I molim vas nemojte se odmah raspekmeziti sa vizama i pasosima jer za ovo ima vremana skoro pa godinu dana... Poslije Nove godine se ukidaju vize (bar ja imam neke takve informacije... ) a za pasos se moze skupiti kinta.
    Ja sam to ovako zamislio, iako to nije niti konacna, niti jedina solucija. Ali samo da imate u vidu ''sto i kako''.
    Znaci... Dogegate se do Rvacke, jel'... I onda idemo off road turu po Velebitu (bijeli put, sumske ceste, makadam... Nikakve kozje staze) tamo mozemo ili kampirati ili spavati u planinarskom domu. Znaci cifra za nocenje - mizerija.
    Pa onda cestom uz more do Rijeke i planinarenje na recimo Bjelolasicu. Mozemo i drugdje, ali ja sam zamislio Bjelolasicu jer i tamo ima lijepih cesta da se ne razdrndaju auti milion kilometara od kuce svoje plus spavanje u planinarskoj kući Janjčarici. Cifra za nocenje i klopu - mizerija.
    Pa na Grobnik - tamo se izgustamo i pokazemo svijetu... i onda pravac Slovenija prema Katrašu na njegovo imanje damu izgazimo one silne kvadrate travnjaka Sala naravno...
    Poslije Slovenije kud koji mili moji ili neki drugi plan. Sto se tice logistike pri dolasku u Hrvatsku i pri odlasku kuci svojoj spavamo u Koprivnici u mojoj kuci da se ne rade ture od milion kilometara u cugu. Naravno, ne brinem se radi Katri nego bi nas/vas svladao umor. I naravno - dok ste u Koprivnici nemoj da kome padne napamet da kopa po dvoristu i da se nasetava sa rasljama...
    Sto se tice kilometraze i goriva... Psssssssttt, ali... Mislim da bi i tu mogao ukebati dosta para jer bi mozda mogao... Ono... stotinjak-dvjestotinjak litara... ispd cijene, jel'te...
    Eto... Tko je za... neka vice... Tko izda - pi...PIIIIP...da.

    P.S. Ne znam... mozda bi netko isao i na Preluk...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  10. #20

    Re: A Hrvatska?!?!

    "P.S. Ne znam... mozda bi netko isao i na Preluk..."

    Da. I da nas četvorica ponesemo šator od američkih marnaca ZA JEDNOG marinca, da ga razapnem u kampu (prijavljena jedna osoba, of course), pa da se nas četvorica konjina NABIJEMO u njega kada počne provala oblaka Pa onda, kada shvatimo u kojoj smo VRH situaciji da počnemo da se smejemo i kliberimo k'o majmuni pa da se isti "šator" raspadne i mi ostanemo na letnjem pljusku mokri kao čepovi... A "utrka u klasi do 350 kubičnih centimetara samo što nije startala" derendža se sve vreme kreštavi glas iz razglasa okolo staze... Đakomo Agostini (MV Augusta), Jan deVris, Fil Rid, Saarinen, Diter Braun... A kome od vas nešto znače ova imena? Nikome, naravno...
    Tada sam imao 21 godinu.

    Friče, ne j.. me bez Q... плеасе Ne budi mi uspomene iz mladosti. Kada čovek dođe u neke godinice (mada sebe ne smatram ni iz daleka matorim) najteže mu pada kada se priseća mladosti. Videćete...langsamm bitte.

    Inače, marche-route koju si predložio je do džadža. Sve sam to jednom, nekada davno, obilazio. U srećna vremena kada je to bila jednom jedna zemlja. Moja BIBA nije videla ništa od toga i najviše bih radi nje...

Slične teme

  1. dejan hrvatska
    Autor chbr2a u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 30.05.2012, 21:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •