Auto na vodu - Strana 9
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 56789
Prikaz rezultata 81 do 84 od ukupno 84

Tema: Auto na vodu

  1. #81
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Auto na vodu

    frik ovaj tvoj izvestaj me podseti da ja svako malo moram da dolijem vodu u rashladni sistem u pocetku sam mislio da mi negde curi ali sada sve vise mislim da ja imam fabricki ugradjen HaHaO (slikom: O) a da to i ne znam vidim ja da mis se potrosnja smanjila u zadnje vreme kako mi auto stoji. mora da je to ne vidim drugo objasnjenje!
    nego frik kad smo vec kod smanjenja potrosnje nesto sam razmisljao ako auto napunimo heliumskim balonima koji naravno lete u vis i silom pritiska deluju na krov vozila te ga malko podizu i rasterecuju sto ima direktan uticaj na smanjenje mase mora doci i do smanjenja potrosnje jer laksi auto sa istom snagom je znatno rastereceniji i motor se lakse okrece bolje vuce na niskim obrtajima i slicno.

    Dalje razmisljajuci i gledajuci tip i vrste helijumskih balona u ponudi na nasem trzistu (dalmatinci, delfini patrik the starfish sundjer bob kockalone (spuzva bob na nekim trzistima) itd. zakljucio sam da se najveca usteda ostvaruje upravo sa sundjer bobom kockalonetom jer se zbog njegovog kompaktnog dizajna i jelte kockastog oblika dolazi do boljeg iskoriscenja prostora tj vise ih stane u auto. takodje postoji mala caka a to je da ugradnju prepustite onome ko je u igri tetris imao najbolji high score.
    josh mi samo preostaje da zastitim patent jer ako ovo japanci budu procitali odmah ce oni da patentiraju i da se obogate na mojoj ideji a drzava ce da uvede posebnu taksu za ovakav vid ustede.
    Naravno moram se cuvati i naftnih lobija i kartela posebno OPEC-a koju ce pokusati unistiti ceo projekat jer ce doci do drasticnog smanjenja potraznje za naftom
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  2. #82
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Auto na vodu

    Citat Sonne kaže:
    frik ovaj tvoj izvestaj me podseti da ja svako malo moram da dolijem vodu u rashladni sistem u pocetku sam mislio da mi negde curi ali sada sve vise mislim da ja imam fabricki ugradjen HaHaO (slikom: O) a da to i ne znam vidim ja da mis se potrosnja smanjila u zadnje vreme kako mi auto stoji. mora da je to ne vidim drugo objasnjenje!
    nego frik kad smo vec kod smanjenja potrosnje nesto sam razmisljao ako auto napunimo heliumskim balonima koji naravno lete u vis i silom pritiska deluju na krov vozila te ga malko podizu i rasterecuju sto ima direktan uticaj na smanjenje mase mora doci i do smanjenja potrosnje jer laksi auto sa istom snagom je znatno rastereceniji i motor se lakse okrece bolje vuce na niskim obrtajima i slicno.

    Dalje razmisljajuci i gledajuci tip i vrste helijumskih balona u ponudi na nasem trzistu (dalmatinci, delfini patrik the starfish sundjer bob kockalone (spuzva bob na nekim trzistima) itd. zakljucio sam da se najveca usteda ostvaruje upravo sa sundjer bobom kockalonetom jer se zbog njegovog kompaktnog dizajna i jelte kockastog oblika dolazi do boljeg iskoriscenja prostora tj vise ih stane u auto. takodje postoji mala caka a to je da ugradnju prepustite onome ko je u igri tetris imao najbolji high score.
    josh mi samo preostaje da zastitim patent jer ako ovo japanci budu procitali odmah ce oni da patentiraju i da se obogate na mojoj ideji a drzava ce da uvede posebnu taksu za ovakav vid ustede.
    Naravno moram se cuvati i naftnih lobija i kartela posebno OPEC-a koju ce pokusati unistiti ceo projekat jer ce doci do drasticnog smanjenja potraznje za naftom

    Samo pazi ybog sile kočenja
    Tajni savetnik KV kru

  3. #83
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Auto na vodu

    Eeee... Tu se vidi ingeniozno rjesenje Sonneovih balona... SpuzvaBob Sunderko je za smanjenje potrosnje i postizanje uzgona... A za kocenje se koristi onaj antipaticni Patrik i ona njegova siljasta glava... Mada Kako za morsku zvijezdu reci da ima ''siljastu glavu'' ...
    Zato se pored retrovizora, vanjskog... Po mogucnosti kromiranog, drzi Patrik Zvjezdozdan... I pri frci mu zabijes glavu u patos i k'o u Zikinoj dinastiji kad imaju uredaj BAS (Bremz ASsist... Italijan je mislio da je taj assist neko gejguzno pomagalo, ali nije...) u vidu kolca na onome BMW-u Nuldvojci, tako mi imamo BAS by Patrik the Zvjezdan.
    I jos jedna logicna stvar... Ovo je samo dokaz da je GTL bolji od TL-a... nema bocni auspuh koji bi mogao grijanjem, varnicom ili necim trecim - probusiti BAS...
    Eto, meni se ovo cini kudikamo bolje rjesenje za snizenje od Haaaa-Haaa Oa...)... I prakticnije... I izvodljivije od Haaaa-Haaaa oa. A i deca se vesele...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #84
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Auto na vodu

    Kako sam ovo samo lepo srocio!
    Prosto se pitam zasto su ljudi izgubili zelju da nastave sa diskusijom u ovoj temi? Ali i dalje su mi najaci ovi ljudi sto su svojim ocima videli ili pak znaju nekoga ko ovo ima ugradjeno u kolima i radi! Cak su ga i vidjali kako nedeljom sa crevom tankuje auto direktno u rezervoar a potom odlazi uz skripu guma u nepoznatom pravcu, a kazu da su se pojavili i trkacki kitovi za 402 SR koji uz vodu imaju specijalnu bocu Nitro pogona renomiranog svetskog proizvodjaca Knjaz Milosh koji pritiskom na dugme dodatno u cilindar pored obicne vode ubrizgavaju i gaziranu, obogacenu ekstra mehuricima uz koju auto prosto grize asvalt.
    Naravno najtisi i najmirniji rad se postize uz upotrebu Aqua Vive jer ona poseduje Optimineral Complex koji predstavlja optimalno izbalansiran odnos minerala, soli i oligoelemenata za savrsen rad i dugovecnost vaseg motora.
    Na zapadu se pojavljuju motori koji koriste iskljucivo Perrier i Evian vodu ali su oni limitirane serije i ugradjuju se uglavnom u premium segment. Prica se da je Jova iz Farkazdina napravio auto koji ide cak i na vodu iz Tise ali je informacija neproverena i ceka se prva prilika da se napije u lokalnoj kafani kako bi se najmocnije svetske autokompanije domogle strogo cuvane tajne Tisinog pogona!
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

Slične teme

  1. cijevi za vodu
    Autor renault1979 u forumu Kupujem
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 09.02.2011, 13:36
  2. Spaner kajsa pumpa za vodu
    Autor MojoJojo u forumu Kupujem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.06.2009, 22:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •