Dogadjaji i dozivljaji
Strana 1 od 12 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 113
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Dogadjaji i dozivljaji


  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Ha-ha topic

    Pa kad smo isli cale deda i ja da trazimo jarca za dedinu kozu u neku zabit iznad kosjerica...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #3
    Renault 4 Alpine
    Član od
    22.04.2007.
    Aktivnost
    04.06.2013
    Godine
    49
    Poruke
    2,531

    Odg: Ha-ha topic

    I šta je onda bilo ujka Duško

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  Mocni Rendzer
    Član od
    09.05.2007.
    Aktivnost
    04.01.2016
    Lokacija
    Bajina Bašta
    Godine
    53
    Poruke
    982

    Odg: Ha-ha topic

    Šta god da dodam na ovo mogao bih nekoga da uvredim jer su mi konstrukcije u glavi na ovu temu bolesno bezobrazne. Smešno jeste, ali se uzdržavam...
    I nađoste li jarca???


    Zumbuli su zumbuli, a ruža je ruža,
    pa da na kraj sveta iznikne.

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Ha-ha topic


    Nismo, al smo se peli na neko nenormalno brdo sa sarpentinama bez zastitne ograde na putu sirine za suzuki maruti...
    E kad smo silazili bilo je jako zanimljivo kada odjednom nestane puta ispred tebe... A kad smo se popeli na vrh bio je jedan poveci potok dubine oko 25cm-30cm i cale u fazonu ma zasto da pesacimo jos 200m natera reno i projuri kroz onu vodu i blato!
    R4 POWER!

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  6. #6
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Ha-ha topic

    cuh pricu dobru al istinitu za r4.imao lik r4,radio kao zidar.10 god prenosio,i prenosio,nista ulagao.Kaze tone je preneo.onda je limarija otisla u qrz.Kupio keca pick up,raspao se posle 2 godine.uzeo floridu pick up,3 godine i zna se sta bi.Ispizdeo,opet kupio r4,sredio ga malo.kladio se da ce uz brdo 30ak metara rendza izvuci natovaren sa 900kg!!!!U 300 eura!!i nije hteo posle da uzme pare kasnije.Samo se slatko nasmejao.

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Ha-ha topic

    HC
    auto je legenda, a nisam probao toliko al iz sela redovno vuce oko 450-500kg,auu e da su stari amortizeri pa da nekako probam,al svaka mu casto, dobro je ukopco sta mu valja...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Ha-ha topic

    Citat Whitesnake kaže:
    HC
    auto je legenda, a nisam probao toliko al iz sela redovno vuce oko 450-500kg,auu e da su stari amortizeri pa da nekako probam,al svaka mu casto, dobro je ukopco sta mu valja...
    pametan lik,nema sta.ja mog vala toliko ne bih forsirao vise.dok mu limariju extra ne uradim.ocu da ga vozim jos makar 7-8 godina.Minimum.

  9. #9

    Re: Dogadjaji i dozivljaji

    He he,tek sad kad cujete moje dozivljaje volecete svog rendzu jos vise!Da ne poverujes sta sve moze...
    1.Letos ja i kolega otisli na oficirac (divlja plaza u Petrovaradinu kod zeljeznickog mosta),dunav lepo se povukao i pojavio se sprud duzine 50-100 m,i tako mi se spustili preko peska do obale i tako do kraja spruda i nazad bez problema,jedino u povratku je kolega morao da me malo pogura preko plaze.
    2.Pre 2-3 nedelje uvece kad je padao sneg u ns-u mi se zaputismo se nas 5 na popovicu kao da se grudvamo,medjutim niko ne moze uz breg,aj ja faca probam kad ono ide,nekad uz malu pomoc guranja pomenutog kolege popesmo se mi,svi me gledase sa cudjenjem...
    3.Dosad nas se najvise vozilo 8 u rendzi,malo smo bili niski,al srecom dobri su amorti...
    Da ne smaram vise prolazio sam tamo gde su se i dzipcine glavile bez vecih poteskoca i nemojte da mislite da ga namerno unistavam,jednostavno me fascinira kakve sve potencijale krije reno dzimi...

  10. #10

    Re: Dogadjaji i dozivljaji

    P.S. Jednom me je samo izdao pre 2 meseca kad su mi zaribali lezajevi na alternatoru...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •