Realna cena vase četvorke
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 14
  1. #1
    Baby Renault 4
    Član od
    28.08.2008.
    Lokacija
    Barič
    Godine
    51
    Poruke
    66

    Realna cena vase četvorke

    Posto vidim da je jako puno članova radilo na svojim ljubimcima proteklih meseci sto je za svaku pohvalu,e sad bi mogli da stavite naku sliku vase četvorke(sadasnji izgled) i onako budite realni pa procenite sami koja joj je cena.
    Ne odnosi se ovo samo na one koji su u skorije vreme sredjivali svoje ljubimce,nego na sve....


  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: Realna cena vase četvorke

    četvorka je uvijek neprocijenjiva,moja je TL iz 1979,metalik svijetlo plave boje sa puno kroma i enterijerom sa bijelom kožom,nažalost nemam novijih slika no slike i ne govore puno,bitna je ljubav vrijeme i trud koji su uloženi u ljubimca što če se vidjeti sredinom slijedeće godine pa če biti i slika
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  3. #3

    Re: Realna cena vase četvorke

    Моја 4ка, утранутном стању вреди много, јер је у деловима. Е кад би је продао у деловима, много би зарадио. Али тренутна цена је око 450 јура...... са тенденцијом сатра ка 1500. А кад буде готова, окачићу на ЕБај на 2.500, па ако се неки европски папан нађе и оће да узме.... нека му је..... Ја ћу направити бољу. :-)

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Realna cena vase četvorke

    Neporcenljiva, ali kad bi moralo onda 800e, pa ostalo je samo da se ofarba, ostalo je sve tip top, mehanika, motor je dijamant, patos nigde truo, i ima dodatnu opremu poput, sundjera (ne ulazi voda, nekad je pa sam stavio), obrtomera, tranzistorskog paljenja, vazdusne sirene, sportskog auspuha, navlaka na sedistima, a imam i letnje od trske da se ne lepe ledja, ima termometar marke VDO imam osram sijalice, odlicne farove...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    21.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Realna cena vase četvorke

    Nemam ništa od dodatne opreme ,'90 je god i realna cena je oko 950 eura...

  6. #6
    Renault 4 GTL
    Član od
    01.04.2008.
    Aktivnost
    04.12.2013
    Lokacija
    Bijeljina
    Godine
    30
    Poruke
    416

    Re: Realna cena vase četvorke

    Od opreme mi je bivsi vlasnik pritajio mali milion kvarova o kojim cu sad napisati u temi novi Range(r)tako da moj r4 sada vrijedi oko 150 evra!!!

  7. #7
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: Realna cena vase četvorke

    Ne volim da precenjujem stvari,pogotovo kada su moje(svako svog konja hvali)ali,za moju 4-ku sam zaista ulozio jako veliki trud i rad koji svakako ne mogu naplatiti...
    Moja 4-ka nije na prodaju,a kada bih morao da je prodajem,sigurno je nebi dao ispod 1200 eura,jer je jako autentichna,nema puno dodatne opreme,ali je jako dobro ofarbana,prilichno vracena u fabrichko stanje,a od opreme ima:sportski volan,pioneer autoradio(starija serija),tvrdo nebo,zatvorene naslone za glavu,prednji kochioni sistem od renault-a 18,kabinski upaljach...
    dakle 1200 eura...
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  8. #8

    Re: Realna cena vase četvorke

    R4 TL Special = 300e

    Mada, tržište diktira cenu a zbog opšte nemaštine i opšteg bezobrazluka cene još padaju...

  9. #9
    Renault 4 Alpine
    Član od
    20.09.2007.
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    35
    Poruke
    668

    Re: Realna cena vase četvorke

    Sta ja znam...Od dodatne opreme ima original tranzistorsko paljenje,plin,plave buvljakuse u farovima,poziciju u farovima,91 godiste,tri upaljaca u kabini,4 zvucnika i izvucena instalacija(player se ne racuna jer je poklon pa se ne prodaje). Ne znam,ja mislim da bi zbog plina mogao da izvuce oko 900e? Sta mislite,koliko bi vredeo u delovima?

  10. #10

    Re: Realna cena vase četvorke

    dal san 1000 euri imela je 92 000 89. godiste stavil plin reg godinu dana 2 milje? nebin ju dal ni za 4 kako se cuje motor

Slične teme

  1. moje četvorke
    Autor tomazi u forumu Garaža
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.04.2011, 18:12
  2. Servis - Cena
    Autor samotrenutak u forumu Arhiva
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 04.01.2010, 23:30
  3. Normalna cena delova!!!!!!!!!
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Kupujem
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 28.04.2008, 16:47
  4. Crash test - realna situacija
    Autor John Doe u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 14.12.2007, 09:29
  5. cena novog prednjeg krila za R4
    Autor sawa u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.12.2007, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •