:) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 33
  1. #1

    :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    uhvatilo me neko razmisljanje pa me zanimaju komentari od vas, strucnijih kolega elem....sta mislite, dal bi bio poduhvat da se krene iz Podgorice za sarajevo renoom ...????

    to je nekih 280-300 km u jednom pravcu, a put je ...........uhhhhhhhhhh....
    non stop uzbrdica , nagibi , krivine ...uzas......voznja po najekstremnijim djelovima crne gore i bosne......

    Pa sta mislite....? jel junacki il ludacki ?
    mozda neki znaju taj put , pa onda i znaju i o cemu govorim ....al eto....cisto da pitam kolege ...........a inace i ljubav je u pitanju pa mozda i to da nekakvu magiju

    marshruta : podgorica-nikshic-pluzine-shcepan polje(granicni prelaz)-focha-sarajevo....

    e vala ako se to desi......................


  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    22.04.2007.
    Aktivnost
    04.06.2013
    Godine
    49
    Poruke
    2,531

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEV

    Па друже не знам сад Нас је наш Ренџа успешно неколико година возио на релацији : Београд-Крашићи-Острог-Шавник-Жабљак-Пљевља-Београд усред августа месеца нас 4 у колима која су била пренатрпана + гепек накрову исто пренатрпан Мислим да је према овој релацији та твоја мало дете,односно да ће те ренџа успешно одвести и вратити те

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Zanimljivo jeste, ali pametno paa ne znam, da imas slep sluzbu kao mi onda moze, ovako idi, ali se dogovori sa nekim za svaki slucaj da moze da dodje po tebe... Mada 300km za R4 je nista po meni, jedino te vremenske nepogode, mada kako ostali tako i ti, ja bih smeo preko tih brda jer imam merac temperature vode u motoru

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Ne znam u kakvom je stanju tvoj auto pa ti ne mogu puno savjetovati. Mene je moj dva put vozio na 4 puta duzi put od tvog i nije bilo problema. Jednom po ogromnoj vrucini a drugi put je bilo ugodnije.
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Zasto ne bi bilo pametno pa to je 300 km nije bre to neka relacija, jos ako je ljubav u pitanju pa ne znam ste te to moze spreciti. proveri vodu, ulje... prekrsti se i kreni
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Možeš da shvatiš kao šest puta po pedeset km i onda je to pi.... dim. A možeš i kao trećinu od 1000 km pa je onda
    Tajni savetnik KV kru

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Ja znam u noci preci i po 150km vozikajuci se tamo amo pa i 300km nije tako strasno...
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Ma ajde, kad sam mogao ja sa fićom 300km bez pauze za wc, ti sa R4 možeš sigurno!

  9. #9

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    ehehehhee vi me BASH podrzaste ....au hvala puno

    sto se auta tice, motor mu je extra ocuvan..poneki put se najezim kad ga cujem na ler gasu...
    mehanika i sve ostalo...ono djelimicno je ok....tu 85%
    nego me brine...shta znam.........vremenski ima puno da se ide "uzbrdo"
    ono uzbrdica koja dugo traje (ne znam kako da je nazovem drugacije)
    bojim se da mi ne prokuva il neshto ..a tamo... to je sve planina...ne znam ko bi doshao da se neshto desi....da prokuva nedaj Boze ..

    vjerujem ja u moga fantoma al eto...ne znam samo koji djavo bi mu se mogao desiti...

    inace putujem evo vec godinu i po dana svaki drugi dan na relaciji PODGORICA - CETINJE i nazad....i NIKAD ..ALI BASH NIKAD * da kucnem, hvala Bogu * ME NIJE IZNEVJERIO.... a put nije bash zlatan toliko...ima velikih uspona...non stop , treca , druga.........tako da ..ne znam :) isto me brine to sto nemam obrtomjer pa da procijenim po zvuku.............

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Pa to se rešava tako što se pusti malo grejanje, i onda nema šanse da prokuva!

Slične teme

  1. koliko ste km presli sa rendzerom?
    Autor Gavrilo u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 15.10.2018, 10:26
  2. Pozdrav iz Podgorice!
    Autor 688D7/12 u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.11.2016, 03:40
  3. Pozdrav iz Podgorice!!
    Autor djole97 u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 09:10
  4. sta mislite koliko ks ima renault4
    Autor slavce05 u forumu Ostali problemi
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 25.12.2012, 12:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •