:) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 33
  1. #21
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Ma to lupka i škripi fabrički, to jeste tako je projektovano jer kad je "Cokula" dobro podešena i pažena prede kao mače pa se može desiti da vozač zadrema. To ti je nešto kao elektronso ograničenje 250 km/h na BMW-ovima.
    Tajni savetnik KV kru

  2. #22

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    to je ziva istina obozavam da ga slusham kad radi na ler gasu

    uh..........milina.....macka kad prede je bucnija od njega
    inace sam ubijedjen da kad bi rendza imao "petu" i par konja vishe da bi mogao da ide 200


  3. #23
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Fantom!!!! O cemu ti pricas??!?? Kakva buka??!??

    Evo ja neki dan sjeo u novog Mondea i vozim ga jednom poslovnom partneru jer smo svi bili na festi i ja sjeo... okrenem kjuc - a ono Betlehem!!!! Lampica milion!
    Lampice se ugase i to je to! Samo sto je kazaljka Okretaja poigrala oko oznake 10 i to je to. Kao auto spreman za voznju!!!

    Vozim i uspije mi se ugasiti na nekom glupom raskrscu. I JA NE SKUZIM!!!!!

    Dajem gas - auto stoji... Gledam tablu, a ono povrh milon lampica gore jos neke crvene... Ahhhaaaa... Pa to se upaaaliiiii....
    Opet kljuc - opet tisina - gas - evo sad ide...

    Uglavnom... Bljak!!! Nema do Katofoniksa!!!

    Ako se cuje polica u bunkeru - ZNA SE!!! Krivi su cestari!
    Ako se cuje dizalica - ZNA SE!!! Krivi su cestari! i mozda si opako uletio u
    zavoj! Lupanje se aktivira senzorom na preko 4G! Taj senzor se
    ugraduje kao dotatna oprema na Mirage francuskog zrakoplovstva.
    Ako se cuje sjediste - ZNA SE!!! To je povezano sa problemom zamagljenih
    stakala!!!
    Ako se cuju vrata, krov i ostala limarija
    - ZNA SE!!! Ubacivanje u nizu brzinu pri ultrahipermegasuludo
    visokim okretajima,odnosno prilikom 'rastezanja' brzina do suludih
    razmjera. Inace to je problem vezan uz kvantnu mehaniku,astrofiziku
    kvantnu kibernetiku i meduslojnopostvremensko pozicioniranje
    subatomskog kvadroneuro hipervremena. Gledano sa aspekta
    submolekularnog sjedinjenja vremena i prostora u projekciji
    medudimenzija. Naravno, ne uzimajuci u obzir transwarp silnice
    izazvane poremecajem postvremenskog prostor-vrijeme kontinuuma
    uslijed kolabriranja adhezionih sila unutar same jezgre atoma. To
    je normalno kod svakog svemirskog broda u granicnim vrijednostima
    kvantne teorije... Ku'iš?...
    Ako se cuje rucica mjenjaca - ZNA SE!!! To su krive Mečke koje 'nece da se sklone - pa to ti
    je!!!!!' I onda ti grcevito
    stezes jadnu rucicu mjenjaca jer zamisljas da je to
    grkljan nekog tatinog sina u Mečki koji misli da se
    autoput sastoji od zaustavne trake (za pišanje), od
    normalne take za promet svih zivih bica ovog svijeta,
    osim njega - naravno i one lijeve trake, tj. 'NjEGOVE
    TRAKE'!!! I onda blica svakome sa
    minimalno 12 Km udaljenost ako se itko usudi, osim
    njega, naravno se voziti tom trakom.

    Uglavnom... Nemas frke. Mislim da sam sve objasnio... Onako laički, da se razumije.

    A sad svima zelim puuuno srece i zdravlja. Jer, dzaba zdravlja ako nema srece. Cisti dokaz je Titanic!!! Bili su to uglavnom zdravi ljudi, ali nisu imali srece!

    Da ne cmoljim vise!!!! Voli vas sve Frik-ri i zeli puno gigabyta za jedan od top 5 foruma u ovom dijelu svemira!!!

    Đentlman... Ic bin priviliđž plejing vit ju tunajt!!!

    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #24

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?



    FRIK BRATE? JEL MOZEMO DA TE PROGLASIMO ZA SPIRITUALNOG VODJU NASHIH CETVORKI ?

    ja sam za.. !................jer stvarno kako si opisao neka od stanja , svaka ti cast

    Poredjacemo ti nashe cetvorke a ti nabavi nekakvu specijalnu tecnost, pa da ih blagoslovish ovako, grupno .........ahhhhhhhh kakve definicijeeee svaka cast

  5. #25
    Renault 4 Alpine Avatar od  Mocni Rendzer
    Član od
    09.05.2007.
    Aktivnost
    04.01.2016
    Lokacija
    Bajina Bašta
    Godine
    53
    Poruke
    982

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?



    Podržavam inicijativu!!!



    Zumbuli su zumbuli, a ruža je ruža,
    pa da na kraj sveta iznikne.

  6. #26

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Citat frik-ri kaže:
    Fantom!!!! O cemu ti pricas??!?? Kakva buka??!??

    Evo ja neki dan sjeo u novog Mondea i vozim ga jednom poslovnom partneru jer smo svi bili na festi i ja sjeo... okrenem kjuc - a ono Betlehem!!!! Lampica milion!
    Lampice se ugase i to je to! Samo sto je kazaljka Okretaja poigrala oko oznake 10 i to je to. Kao auto spreman za voznju!!!

    Vozim i uspije mi se ugasiti na nekom glupom raskrscu. I JA NE SKUZIM!!!!!

    Dajem gas - auto stoji... Gledam tablu, a ono povrh milon lampica gore jos neke crvene... Ahhhaaaa... Pa to se upaaaliiiii....
    Opet kljuc - opet tisina - gas - evo sad ide...

    Uglavnom... Bljak!!! Nema do Katofoniksa!!!

    Ako se cuje polica u bunkeru - ZNA SE!!! Krivi su cestari!
    Ako se cuje dizalica - ZNA SE!!! Krivi su cestari! i mozda si opako uletio u
    zavoj! Lupanje se aktivira senzorom na preko 4G! Taj senzor se
    ugraduje kao dotatna oprema na Mirage francuskog zrakoplovstva.
    Ako se cuje sjediste - ZNA SE!!! To je povezano sa problemom zamagljenih
    stakala!!!
    Ako se cuju vrata, krov i ostala limarija
    - ZNA SE!!! Ubacivanje u nizu brzinu pri ultrahipermegasuludo
    visokim okretajima,odnosno prilikom 'rastezanja' brzina do suludih
    razmjera. Inace to je problem vezan uz kvantnu mehaniku,astrofiziku
    kvantnu kibernetiku i meduslojnopostvremensko pozicioniranje
    subatomskog kvadroneuro hipervremena. Gledano sa aspekta
    submolekularnog sjedinjenja vremena i prostora u projekciji
    medudimenzija. Naravno, ne uzimajuci u obzir transwarp silnice
    izazvane poremecajem postvremenskog prostor-vrijeme kontinuuma
    uslijed kolabriranja adhezionih sila unutar same jezgre atoma. To
    je normalno kod svakog svemirskog broda u granicnim vrijednostima
    kvantne teorije... Ku'iš?...
    Ako se cuje rucica mjenjaca - ZNA SE!!! To su krive Mečke koje 'nece da se sklone - pa to ti
    je!!!!!' I onda ti grcevito
    stezes jadnu rucicu mjenjaca jer zamisljas da je to
    grkljan nekog tatinog sina u Mečki koji misli da se
    autoput sastoji od zaustavne trake (za pišanje), od
    normalne take za promet svih zivih bica ovog svijeta,
    osim njega - naravno i one lijeve trake, tj. 'NjEGOVE
    TRAKE'!!! I onda blica svakome sa
    minimalno 12 Km udaljenost ako se itko usudi, osim
    njega, naravno se voziti tom trakom.

    Uglavnom... Nemas frke. Mislim da sam sve objasnio... Onako laički, da se razumije.

    A sad svima zelim puuuno srece i zdravlja. Jer, dzaba zdravlja ako nema srece. Cisti dokaz je Titanic!!! Bili su to uglavnom zdravi ljudi, ali nisu imali srece!

    Da ne cmoljim vise!!!! Voli vas sve Frik-ri i zeli puno gigabyta za jedan od top 5 foruma u ovom dijelu svemira!!!

    Đentlman... Ic bin priviliđž plejing vit ju tunajt!!!

    - svaka cast majstore :)

    - @Fantom iz Zete - kreni slobodno na put... ko sto ide do prodavnice, tako ce ici i 300 narednih kilometara... nema razloga da ne ide.
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  7. #27

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    ja 2 put mesecno prolazim po 270 km tetovo ohrid i nazad to radim vec dve god i samo jednom sam imao kvar pukao mi kais od vodne pumpe ali posto sam nosio rezervni zamenio sam ga za 10 min i nastavo i jednom mi je zaglavila sajlica za sauh pa poceo da trokira na mali gas ali sam stigao bes problema

  8. #28
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEV

    Evo da i ja kazem nesto u vezi ovoga!Ja sam licno 2006 isao na more,prvo preko Rozaja a vratio preko Zlatibora,ukupno nekih 1000km-uz Crkvine 100km/h!Pre nekih 10 dana na skupu do NS i nazad do KV-650km.Verujte mi,sad da se krene do Pariza pre bih krenuo R4GTL-om,nego s mojim drugim autom CLIO 1.5dci,jer on ako stane mogu samo da placem!Ovako u torbu stavim rezervnu pumpu za gorivo,platine,regler,kais od v.pumpe,,neku svecicu,malo smirgle i zicu i komotno krenem na put oko sveta!Hocu reci PG-SA je macji kasalj za malog diva!!!A pouzdano znam coveka koji je sa TL specijalom isao do Istambula i da im je u povratku riknula lamela,ali su ipak stigli do KG(suvozac je bio automehanicar,popravljao je R4,eto od njega ta informacija)!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  9. #29

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?


    Alo bre, narode. Nemo' da neko ovo što pišete da sumnjate u četvorku vidi sa strane... pa da pomisli

    4 vozim od 1990. avgust, nov, metalik plavi. Posle njega još dva polovna. Crveni, znate, beli radni prodat. NIKADA, NIGDE, I NI NA JEDNOM mestu me nije ostavio a vozio ih i na rumunski i na gazolinski a i na svetu vodicu iz flajke 90-tih.
    Prešao sa njima cca 250.000km. Išao na more u sred leta i na Kopaonik u sred zime. Palio na Kopaoniku ujutru kad je bilo -20 bez problema. Vozio sa lancima i bez lanaca. Po Beogradu i van Beograda.

    Prema tome, molim vas da ovde ne pišete SVAŠTA.(mislim oni koji pišu) Jednostavno, 4, to ne zaslužuje.

  10. #30

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    to brate si u pravu r4 trazi vrlo malo odrzavajne ko to mu pruzi moze ici do mesecu i nazad do mesec ima 384000 km mo stari tl je imao preko 500000km a motor i mejnac jos mi su u garazi odlicnoje sluzeo 31god ali zadni travezne su bile mnogo istruleni i razmontirao sam ga na delovima

Slične teme

  1. koliko ste km presli sa rendzerom?
    Autor Gavrilo u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 15.10.2018, 09:26
  2. Pozdrav iz Podgorice!
    Autor 688D7/12 u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.11.2016, 02:40
  3. Pozdrav iz Podgorice!!
    Autor djole97 u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 08:10
  4. sta mislite koliko ks ima renault4
    Autor slavce05 u forumu Ostali problemi
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 25.12.2012, 11:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •