Tranzistorsko paljenje - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 22 od ukupno 22
  1. #21
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Tranzistorsko paljenje

    Citat alexxx kaže:
    Drugar jesi probao na plin kod mene nece da radi na plin secka kad das gas od jednom a kad das polako on prima gas. Stavio sam novi kablovi(zicani)i povecao zazor svecice na 1mm
    Prvo, nisi se predstavio, a drugo kakve veze ima ovaj komentar? Dakle PRVO SE PREDSTAVI U TEMI PREDSTAVLJANJE.
    Tajni savetnik KV kru

  2. #22
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    11.01.2022
    Lokacija
    Cortanovci
    Godine
    67
    Poruke
    592

    Re: Tranzistorsko paljenje

    Citat alexxx kaže:
    Drugar jesi probao na plin kod mene nece da radi na plin secka kad das gas od jednom a kad das polako on prima gas. Stavio sam novi kablovi(zicani)i povecao zazor svecice na 1mm
    Bez obzira sto se nisi pretstavio odgovoricu ti:
    Dosta stvari utice na pravilan rad motora Kao sto znas Tr. palj. ide na plt. i razvodnik paljena stoga on je zavisan od njih Samim tim ako neko od tih faktora neradi kako treba ni Tr. nece raditi kako treba Treba sve dovesti u red tada Tr. palenje ima da olaksa, pobolsa rad celog sistema Rad motora je osetliviji na plin(propan butan), nego na benzin stoga mora biti i bolje podesen
    Neprihvatanje motora na plin naglim dodavanem gasda ima puno faktroa ??? neka je sve ispravno-elektro , pitanje ispravnosti gasnog uredjaja ??? Motor na plin moze da trosi i previse da bih dostigao snagu na benzinu U ostalom to su dva agregatna stanja. benzin rasprsen je ipak tecan,plin gasovit,za motor to su dva razlicita agregatna stanja ??? ???
    Verma cudno ??? ??? staviti sa bombinom pre 30 god.razmak na elektrodma svecica 1mm. ??? ??? ??? nezna dali su danas savremeni motori dostigli toliki zazor na svecicama
    Veceras sam mog R-4 nastelovao i to na gas i negusi se pri naglom dodavnju gasa
    CD

Slične teme

  1. elektronsko paljenje
    Autor pleuro u forumu Auto elektrika
    Odgovora: 157
    Poslednja poruka: 26.01.2011, 22:07
  2. Tr. paljenje
    Autor cokanj u forumu Prodajem
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.04.2009, 17:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •